fikirlerinize ihtiyacım var!!!

Konusu 'Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri' forumundadır ve burcik tarafından 6 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : burcik
  1. burcik

burcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Selam arkadaşlar benim 26 eylülde nişanım olucak kısmetse, nişanlık konusunda çok kararsızım nişanım salonda olucak,ben nişanlıkta kabarık modelleri pek sevmem ama abiye bi elbise alırsam da basit kalır diye korkuyorum, sizce nasıl bi elbise almalıyım normal bi abiye alsam olur mu?bilmiyorumkismile

2. 6 Temmuz 2010
  3. cagla22

cagla22 İkimizden bir parça.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Canım bence de kabarık bi nişan elbisesi alma fakat benim düşüncem abiye,hiç de basit durmaz aksine çok hoş ve zarif olur..

4. 7 Temmuz 2010
  5. perimsin

perimsin yakışıklı oğlum büyüyor... Üye

Beğenildi:
    124
    Ödül Puanları:
    113
    Benim nişanımda temmuz sonu canım benimde dısarıda olacak o nedenle aynı seyi düşünmüştüm..Asla o kocaman kabarık nişan tuvaletlerini sevmiyorum.Abiyelerde heryerde aynı seyler biraz daha özel olsun istedim ve sonunda nişantasında bir modaevinden aldım..Ne abiye kadar sade ne de nişan tuvaleti gibi abartı ikisinin ortası hem cok gösterişli hem de zarif...Bulabilirsin yani.

6. 7 Temmuz 2010
  7. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Kızlar sakın o kabarık,dantelli,işli nişanlıklardan almayın.Asil,kibar,sade ,ama bir o kadar da iddialı gece kıyafetleri var.Polo,İpekyol,Beymen...Buralara bakın ,derim.:KK3:

8. 7 Temmuz 2010
  9. delicious_77

delicious_77 hoş geldin güzel kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    ben de o kabarık modelleri sevmiyordum canım. içinde rahat edebileceğim güzel bir elbise aldım. fuşya rengi (dilersen profilimden bakabilirsin )