Fikirlerinize ihtiyacım var...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nurummm tarafından 18 Ekim 2010 başlatılmıştır.

18 Ekim 2010
    Konu Sahibi : nurummm
  1. nurummm

nurummm Oğlum Abii oluyor!!! Karnıma Mutluluk Kondu :) Üye

Beğenildi:
    154
    Ödül Puanları:
    153
    Merhaba Arkadaşlar hemen konuya girmek istiyorum. 3,5 yıllık evliyim kayınvaldem ve kayınpederimden bugüne kadar hiç bişey görmedim yapmadılar. Geçen gün kayınpederim eşimi aradı konuşuyorduk. Beni istedi telefona aldım. Bana dediki sakın bayram için kendine bişey alma. Ben almak istiyorum size hediye olarak dedi. Çok şaşırdım mutlumu oldum anlamadım daha önce böyle bişey yapmadıgı için... Şimdi size sorum arkadaşlar nasıl davranayım. Daha önce hiç alışverişe falan çıkmadık çekinirim açıkcası şunu begendimde diyemem. Nasıl davranayım lütfen yardımcı olun, kabul edeyimmi? Edersem nasıl bişey aldırayım bu senenin modasına uygun kafam karıştı :KK43:(

2. 18 Ekim 2010
  3. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    canım gıdın dolasın ne begenırsen onu al. ama sonrasında ellerını op tesekkur et. ama o kadar sıcak davrankı senı gercekten mutlu ettıklerını dusunsunler. Cekıngen olma ama :)

4. 18 Ekim 2010
  5. nurummm

Beğenildi:
    154
    Ödül Puanları:
    153
    Ben onlara hiç soguk davranmadım cnm. Eşimde zaten hatalarını anlamaya başladılar sanırım senin için bişeyler yapmaya çalışıyorlar diyor. Ama mutlu oldum tuhaf hissettim kendimi. Ama nasıl dicem ben şunu begendim diye. Bide işte benim begendiğim onlara pahalı gelirmi? Bu konuda
    çekiniyorum açıkcası :KK43:( önerin için teşekkür ederim cnm.

6. 18 Ekim 2010
  7. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    neye ihtiyaciniz varsa sonradan günlükde giyebileceginiz birseylr alin
    tabi adami alirim dedi diye fiyat olarak pisman etmemeye bakin:kedi:

8. 18 Ekim 2010
  9. nurummm

Beğenildi:
    154
    Ödül Puanları:
    153
    Yok zaten çok dikkat ederim öyle şeylere ama ne bileyim ilk defa birlikte alışverişe çıkacagımız için
    ister istemez çekiniyorum.

10. 18 Ekim 2010
  11. Seva_Ky

Seva_Ky Meleğim kollarımda... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Hayatım beğendiğini de beğenmediğini de söyle....Beğendiğini al..Mutlu olma konusuna gelince insan hakikaten mutlu oluyo ben de 2,5 senelik evliyim geçen hafta ilk defa kayınvalide bana "anan atan nur içinde yatsın" diye DUA etdi o kadar mutlu oldum ki anlatamam.
    Seninkiler biraz daha ileri gitmiş sana bayramlık almaya karar vermiş ler HARİKA git istediyini aldır.Ama fazla pahalı da olmasın ki bidahaki bayrama bi daha bayramlık şansın olsun:KK1:
    Haydi kal sağlıcakla...

Son düzenleme: 18 Ekim 2010
  12. 18 Ekim 2010
  13. nurummm

Beğenildi:
    154
    Ödül Puanları:
    153
    Seva_ky arkadaş teşekkür ederim. Yok çok pahalı şeyler istemem zaten. Ama ne bileyim işte eşim olsa şu olsun bunada bakalım derim ama onların yanında nasıl dicem. Yada misal ben 50 liraya bir etek begendim benim açımdan çok pahalı değil ama onlar ne düşünür diye düşünüyorum.

14. 18 Ekim 2010
  15. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.192
    Ödül Puanları:
    438
    Ne mutlu .Bence olumlu bir gelişme olmuş:)Bence zevkine ve bütcelerine göre seç tabiki.Onlar maddi olarak ne düşünür pahalımı gelir dersen fikirlerini alabilirsin bence fazla çaktırmadan.

16. 18 Ekim 2010
  17. nurummm

Beğenildi:
    154
    Ödül Puanları:
    153
    Teşekkürler Elifcim. Bende olumlu bir gelişme olarak görüyorum bu durumu. Bende sevindim ya alacakları değil inan beni mutlu eden düşünmeleri. Sonuçta bu zamana kadar kendim aldım gene alırdım ama düşünmüş olmaları çok güzel. İnşallah hayırlısıyla atlatırız şu alışveriş olayını.

18. 18 Ekim 2010
  19. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    Canım sen soguk davranmamıs olabılırsın ama ınsan hatasını anlayıp bıseyler yapmak ısetdıgınde bıraz cekıngen olur. Muhtemelen onlar sana karsı cekıngen davranacaklar. sende o cekıngenlıklerıne karsı ne kadar olumlu enerjı yaratırsan aradakı mesafe o kadar cabuk kapanır. Bu gelısmelerı mutlaka goz onunde bulundurarak hareket et. tatlı dllı olabılırsın ama dahada tatlı dıllı olkı onlarda senı memnun etmenının rahatlıgına erıssınler.
    Insallah bundan sonra hersey gonlune gore olur. Sen onların gelınısın ayrıca alısverıste cekınecegın hıc bır sey olmasın annenle nasıl alısverıs yapıyorsan onunlada oyle yap. zaten oyle cok para harcatacak, herseye burun kıvıracak bırınede benzemıyorsun, keselerıne gore bıseyler secersın :)