Fikirlerinize ihtiyacm var...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve yrs tarafından 11 Aralık 2009 başlatılmıştır.

11 Aralık 2009
    Konu Sahibi : yrs
  1. yrs

yrs Guest

evlenmek üzere olduğum bir ilişkim var.1.5 sene oldu.bir kaç ay sonra evlenicez aynı iş yerinde çalışıyoruz...işyerinde bide bir kız var ona sinir oluyorum sanki erkek arkadaşımdan hoşlanıyor...erkek arkadaşıma bu durumdan bahsettim o da muhattap olmuyor o kızla...ama kızın gözler hep onu arıyor sanki takıntı yaptım artık...erkek arkadaşımın telefonundaki tüm numaralara baktım o kızın numarası yok ama ben kendimde öyle bir paranoya yaptımki sanki onunla beraber...erkek arkadaşıma bu konuyu açınca artık bana kızıyor.erkek arkadaşımın cebine msj gelince sanki o kız atıyormuş gibi geliyor...ve ben bu takıntımı bir türlü atamıyorum çok sinirlerim bozuk yardımcı olursanız sevinirim....

2. 11 Aralık 2009
  3. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    erkek arkadaşının neyinden şüheleniyorsun, davranışlarında seni şüphelendiren ne kızın davranışlarından ziyade?

4. 11 Aralık 2009
  5. yrs

yrs Guest

erkek arkadaşımdan şüplenmem gereksiz esasında...telinde kızın numarası bile yok...kızla aynı ortamda bile durmuyor...bazen bozuyor bile onu...ben takıntı yaptım galiba...off sinir oluyorum kendime

6. 11 Aralık 2009
  7. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    38.032
    Ödül Puanları:
    463
    siz kızı takıntı yapmışsınız bence. hiç ciddiye almayın, hatta yapacağınız düğünden, onun sizi ne kadar sevdiğinden falan bahsedin sık sık. vazgeçmese bile sinir olur ki bence o da birşey :lepi:

8. 11 Aralık 2009
  9. yrs

yrs Guest

evet kızı takıntı yaptım ben...kendimede hiç yakıştıramıyorum bu durumu...gecelerce kurduğumu biliyorum...ama bunun üstesinden gelicem kızıda çatlatmaya devam edicem...

10. 11 Aralık 2009
  11. e_Tubis

e_Tubis beyinneyiçözerbilemiyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Böyle başkalarının sevgililerinde göz olan insanlara gıcık oluyorum..:dilcikar:
    Gözleriyle yiyiyorlar resmen,-tatlicadiarzu- canım sen boşver o kızı hiç takma. Onun da istediği o belki de?:sm_confused:bu devirde artık kimseye güven olmuyor,malesef ki öyle..:1no2:

12. 11 Aralık 2009
  13. yrs

yrs Guest

valla dövmemek için zor tutuyorum kendimi...

14. 11 Aralık 2009
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    size hoşlanıyor gibi geldiği için abartıyor olmayasınız durumu :1shok:

o bakışlar hep olacak alışsan iyi edersin...

16. 11 Aralık 2009
  17. 1ey

1ey "Türkçe'ye özen göster.." Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Sen kendinden ve erkek arkadaşından eminsen neden dert ediyorsun, navb'da dediği gibi öyle insanlar hep olacak her olduğunda sen kendine dünyayı dar edersin..boşver gitsin..

18. 11 Aralık 2009
  19. yrs

yrs Guest

doğru söylüyorsunuz...alışsam iyi olur yoksa kafayı yerim...