Fikirlerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Lotf tarafından 7 Nisan 2009 başlatılmıştır.

7 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Lotf
  1. Lotf

Lotf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    öncelikle herkese merhabaa.s. kızlar saçımın resimlerini aşağıda verdim. ben saçımı hiç boyatmadım. hep doğallıktan yanaydım. ne yalan söyleyim artık hep aynı olmaktan sıkıldımlaelaelaelaelae fakat değişiklik yapmaya cesaret edemiyorum. nedeni de çabuk sıkılan biri olmam:mymeka: ayrıca saç boyama, röfle gibi işlemler hakkında yeterli bilgim de yok. eski halime dönmek istersem ne yaparım diye korkuyorum. saçlarımı yıpratmak istemiyorum. sizce ne yapmalıyım? bana önerebileceğiniz birşeyler var mı? yoksa saçları beyazlar basana kadar böyle devam mı:roflol: yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyoruma.s. zira ben kendi başıma bu işi beceremeyeceğim-tatlicadiarzu-
    *beyaz tenli ve ela gözlüyüm

arkadaşlar daha önceden bu konuyu açmıştım. papatya suyuyla saçlarımı açmaya karar vermiştim. malum yaz geldi bende saçıma 2 kere papatya suyu uyguladım. sizce işe yaramış mı devam edeyim mi?

[​IMG] [​IMG]

Son düzenleme: 16 Ağustos 2009
  2. 7 Nisan 2009
  3. asgd

asgd Guest

canım sende benım gıbısın bende beyaz tenli ela gozluyum bence sac rengın gayet hos benım fıkrım dogallıktan yana beyazlar cıkmaya baslayana kadra boyatmayı dusunmuyorum sende saclarına yazık etme derım ben :)

4. 7 Nisan 2009
  5. Lotf

Lotf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkür ederim canım da bende sıkıldım işte acaba siyah olsa nasıl olur diye düşünüyorum ama birden siyaha boyamak harakiri olurdu herhalde benim içinkaydirigubbakcemile3

6. 7 Nisan 2009
  7. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    cnm sana karamel tonları çok iyi gider istersen öyle yapabilirsin gerçekten yakışır

8. 7 Nisan 2009
  9. Lotf

Lotf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkür ederim ilgin için baktım şimdi karamel tonlarına güzel renk ama cesaret işi gerçekten de saç boyamak ya:uhm:

10. 7 Nisan 2009
  11. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm saç rengin çok güzell bence komple boyama kendi saçının üzerine ince gölge yaptırr oşoltı şeklinde ..uzayınca dipleri çıkınca daha bi güzel duruyor ana saçının üzerine yaptırınca.
    [​IMG] [​IMG]

12. 7 Nisan 2009
  13. hotcouture

hotcouture Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    sacın cokguzel canm..perma yaptrablrsn..yada azıcık balyaj :)

14. 7 Nisan 2009
  15. Lotf

Lotf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    nem canım teşekkür ederim ışıltı demişsin ama ne renkler yapılabilir üstüne..bazı kızlarda görüyorum koyu saçın üstüne tutam tutam almışlar alakasız renklere boyamışlar..şu anda zaten kökten değişiklikler yapacak cesaretim de yok, doğal durmasını istiyorum daha çok. sanırm rengini komple değiştirmektense ufak oynamalar yapmak daha iyi olur

16. 7 Nisan 2009
  17. Lotf

Lotf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ne olur bana perma deme:roflol: kıvırcık saçlıyım zaten ben ama son bir iki yılda dalgalıya daha yakın oldu saçlarım. kıvırcık saçtan çok çektim keşke pırasa saçlı olsaydım diyorum hep-tatlicadiarzu- balyaj demişsin bir de canım ama o hangisi oluyor cidden bilmiyorum uçları ya da araları başka renklere boyatmak mı? tabi tamamen atıyor da olabilirim:sm_cool:

18. 7 Nisan 2009
  19. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sıyaha boyamak ıstersen loreal castıng amonyaksız serisinin sıyahını deneybılırsın. 3 4 aya kadar kendi rengine donuyor saçın. ama suandaki saçının rengi çok guzel bence de köklu değişiklik yapma. yada sarartıcı spreyler var ıstedıgın sıklıkta saçına sıkıyorsun oda saçına ışıltı katar hemde ıstedıgın kadar acma sansın var. yazda geliyor guneşte çok guzel durur bence ama roflede ve kalıcı boyadan uzak dur kesinlikle.