fikirlerinizi beklıyorum:(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve mystery15 tarafından 30 Nisan 2010 başlatılmıştır.

30 Nisan 2010
    Konu Sahibi : mystery15
  1. mystery15

mystery15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar benm 21 aydır bir birlikteliğim var üniversite de bitecek seneye nişanlanmayı daha sonra da evlenmeyi planlıyoruz ailelerimz fln tanıştı yanı ciddi.. Baslardan çok güzeldi herşey ne hayal ettiysem yapıyordu ben o zamanlar çok sevmıyordum yanı sevıoyrdum ama şmdii kdr çok değil..

sonra bende kaybetme korkusu oluştu cok sevmeye basladım kıskançlklarım kıstlamalarım basladı.. ama o annayışlıydı hep yanı ben ona iyi davrandığım sürece her istediğimi yaptı zaman oldu ben yokken 1 hafta dışarı çıkmadı yani üzülmeyim die..

Ama sonraları ben yprattımmı blmıyorum durum değişti.. yine ben iyi olduğum sürece o da çok iyi ama öyle bir durum oldu ki hep ben merak ediyorum hep ben arıyorum... bir tahammülsüzlk de oldu artık sankı aramzda..ama ben eskisi gbi olsn istiyorm yanı o arasın sorsn yine her hayal ettiğimi yapsn ama şmdi diyorki sen bana iyi davranıyormusn da benden beklıyorsn dıyo. sen bnm ilk sevdiğim zeki kız değilsn diyo. fln farkndaym yani zekice davranmıyorum ama nasıl düzelicem blmıyorum taktk uygulamak da istemıyorum aramamak sormamak peşnden koşturmak gbi zaten bu durumda sevsede koşmaz yani ama napıcam blmıyorum fkrlerinizi beklıyorumm:KK43:

2. 30 Nisan 2010
  3. peda

peda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aslında aradığınız cevapları yazmışsınız zaten.erkekler tahammülsüz çok kıskanç özgürlüklerini kısıtlayıcı kadından uzaklaşırlar.onu kontrol etmeyin eğer seviyorsa sizi gerçekten kimse aklını çelemez.gitgide onun esiri olmayın daha sonra bunu kullanır ipleri eline alır.şu an tek düşüneceğiniz şey onunla neler yaşamalıyım da onu şaşırtmalıyım olmalı.ilk günlerde buluştoğunuz yerlere gidin.balıkmı tutmayı seviyor gidin balık tutun saatlerce oltanıza balık gelmese bile bu onun çok hoşuna gidecektir.karşınızdakinin hareketlerinden çok ilişkinize odaklanın hiç gitmediğiniz yerleri keşfedin onunla,dans kurslarına katılın,sık sık ona içten sarılın

4. 30 Nisan 2010
  5. mystery15

mystery15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet aslında zaten çözümü bliyorum da işte uygulayamıyorum:KK43:

6. 30 Nisan 2010
  7. Sebelaa

Sebelaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    kaybetme korkusu herkeste olur canım ama sen durumu biraz fazla abartmışsın sanki resmen adamı bunaltmışsın resmen aynı şey sana yapılsa nasıl olurdu bunuda düşün bence...

canım senin onu bu kadar sıkmaların sonucunda ortaya çıkan bir durum olabilirmi bu?
    erkeklerde zaten merak denen bir duygu yok ki 4senelik beraberliğim var benim onu merak ettiğim kadar o beni merak ediyormu normal zamanda çok merak ediyorum bak merak burda var işte kaydirigubbakcemile3

neden bencillik yapıp herşeyi ondan bekliyorsun ilişkiyi tek taraflı yaşatmak istiyorsun ki? beklediklerini yapacaksın ki o da sana aynılarını yapsın...
    sevgilinin söylediklerini iyi düşün arkadaşım sen ona onun istediği gibi davranıyormusun acaba?

yapman gerekenler taktik adı altında olmamalı bence eğer bir ilişki yaşayıp mutlu huzurlu olmak istiyorsn karşılıklı yaplaşımlarda bulunmanız gerekiyor ondan beklediklerini seninde yapman gerekiyor...unutma ki hayatta hiçbirşey tek taraflı değildir arkadaşım...

birşeyleri düzeltmek istiyorsan önce kendi hatalarını sorgula sonra sevdiğinin sonrada al karşına güzelce konuş ben bunu bunu yapıyorum bir daha olmaması için özen göstereceğim huzurlu bi ilişki için yeni başlangıç yapalım gibi tabii sen ne diyeceğini benden daha iyi bilirsin....

inşallah herşey yoluna girer canım....
    :Saruboceq:

8. 30 Nisan 2010
  9. busrae

busrae <3 Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Kendin ol canımm, taktikle falan olucak işler değil bunlar..

10. 30 Nisan 2010
  11. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canım sanırım biraz züerine gitmişsin kopuyorumnanaktanaybetme korkusuyla. Bence al karşına doğru düzgün konuşun. Hatalarının farkında olduğunu bir daha tekraralamıcanı söyle. Ve gerçekten azcık nefes alma alanı bırak bence. O zaman eskisi gibi peşinde koşacaktır

12. 30 Nisan 2010
  13. seyrekyagmur

seyrekyagmur Güncel : 68,8 YILBAŞI Hedef: 63 Üye

Beğenildi:
    2.435
    Ödül Puanları:
    123
    sıkma hiç bir zaman denedim gördüm arama aklını başka şeylere ver kıskandığını ve sevdiğinii kesinlikle fazla belli etme esiri olduğunu düşünmesinn seviyor ise eğer baktı kız elden gidiyor umursamıyosun onu hemen harekete geçicektir :eek:

14. 30 Nisan 2010
  15. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Çok üstüne düşmüşsün ve sıkmışsın. 1 hafta sırf sen istiyorsun diye evden çıkmamak filan, bunlar sevgi ölçütü değil. Arada sevgi varsa, ona nefes alma hakkıda tanımalısın ve bundan da korkun olmamalı. Kaçacak değil sonuçta, güven önemli.