Fikre ihtiyacım var

Konusu 'Tavsiyeleriniz' forumundadır ve zeko tarafından 1 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1 Kasım 2008
    Konu Sahibi : zeko
  1. zeko

zeko umut €tm€k h€rş€yd1r..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba hanımlar 5 kasım eşimin doğum günü.o kadar sürpriz için düşündünki öyle hayaller kurdum ki bilemezsin.ama işlerin yoğunluğundan bide son zamanda hallederim demekten ortada kalakaldım.sürpriz yapim dicem eve benden önce geliyo,ihtiyacı olan bi hediye alim dicem büyük ihtimalle o zamana para alamam bide zaman yok.inanın işler öyle yoğunki hafta içi geç saatlere kadar artı pazarları bile çalıştım.işin kötüsü meslektaşlar bilir 5 kasım bide b formlarının son günü eve geç bile kalabilirim.kocamın doğum günü ama yaaa ben şimdi napıcam hııı:uhm: kimse yokmu akıl vercek :çok üzgünüm:

2. 1 Kasım 2008
  3. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    kaç yıllık evlisiniz.

4. 1 Kasım 2008
  5. zeko

zeko umut €tm€k h€rş€yd1r..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    üç yıllık evliyiz.ya bide ben mezun oldum diye bana beceremesede sürpriz yapmaya çalışmıştı hiç huyu olmasada böyle olunca insanın daha çok bişeyler yapası geliyo...

6. 1 Kasım 2008
  7. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım eşim bana bazen çiçekler balonlar falan yollar, içine de kart yazar, evde olmasan bile o eve geldiğinde böyle bir sürpriz yapabilirsin belki?

8. 1 Kasım 2008
  9. GAMZELXIX

GAMZELXIX UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canını sıkma canım,sende 4 kasımda gece 12 yi geçince yap sürprizini...mesele önceden pastanı al,bir şekilde sakla,gece yarısın ayakın da duşa giriyorum de banyoda hazırlan,süslen pastayla birlikte çık karşısına.eminim çok beğenecektir..nice mutlu seneleree

10. 1 Kasım 2008
  11. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    en son mesela internetten bir siteye puzzle yapması için bir fotografımızı yollamış, ki ben çok istiyordum, geçenlerde kapıyı bir açtım karşımda böyle bir paket, şimdi onu çerçeveletip duvara astık. senin yanında olman gibi değil tabi ama fikir olarak aklıma geldi.

12. 1 Kasım 2008
  13. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence çikolatalı çok sade bir pasta, iki şampanya kadehi (alkol alıyorsanız şampanya, almıyorsanız kola ve biraz da cips koy tabağa), en seksi kıyafetini giy, süslen, püslen çık karşısına.....mum da yakarsınız......bir de deri bir cüzdan hediye et siyah......akrep burcu erkeği için yeter de artar.....

14. 1 Kasım 2008
  15. details

details pozitif olabilmek.. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ille de süpriz yapıcam diye sıkıntıya sokma kendini bence..
    ayrıca süpriz yapmak için ille de doğumgünü,ewlilik yıldönümü olması gerekmez..daha uygun bi zamanında süpriz yaparsın..hatta normal bir günde beklemeyeceği için tam süpriz olur..
    istanbulda yaşıyorsunuz sanırım..tarzınızı bilmiyorum ama fransız sokağında bişiler içebilir,başbaşa bişiler atıştırabilirsiniz.yine hoş giyinip,saçlarınızı yaptırıp,makyaj yapıp özel bir gece yaşarsınız..
    ya da daha farklı yerler düşünelim,hangi semtte yaşıyorsunuz?

16. 1 Kasım 2008
  17. bartuarda

bartuarda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm sabahları sen eşinden önce mi çıkıyorsun evden o senden önce çıkıyorsa ve akşam ben ondan sonra eve gelirim diyorsan dışarda yemek ayarlıyabilirsin. onu orayada anlamıcak şekilde ya başka arkadaşları aracıığıyla onlar çağırmış gibi o arkadaşlarıyla görüş onlar çok önemli konuşmamız gerek sana ihtiyacım var tarzında birşeyler söyliyerek onu yemek yiyeceğiniz yere çağırsınlar. sende zaten işten geç çıkıcağını söylersin daha öncesinden ona bu olabilir ya da

eğer dediğim gibi o sabahları senden önce çıkıyorsa evden kapıdan içeri girdiği anda görebilicek şekilde heryere bir birini takip eden küçük notlar yaz pos ilere ve yapıştır onlara takip ederek hediyeye ulaşsın. hedieyeyide kendi paketinden daha fazla kutu içelrine yerleştir yada ayrı ayrı fazla sayıda hediye paketi yap sadece 1 tanesinde hediyesi olsun ve hepsinin de içine yine ayrı sevgi mesajları yaz . şimdilik ilk etapta aklıma gelen bunlar oldu. akşamda eve gelirken pastasını alırsın bir pasta kesmemiş olsun. eşinede şimdiden mutlu yıllar.

18. 1 Kasım 2008
  19. details

details pozitif olabilmek.. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada bu fikir de hoş hakikaten..