Fikrimin İnce Gülü (Show Tv)

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve Emez tarafından 13 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : Emez
  1. Emez

Emez Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Amasra'da dizi çekimi!

Aydan Şener ve Kenan Işık’ın başrollerini paylaştığı 'Fikrimin İncegülü' adlı televizyon dizisi çekimleri Amasra'da yapılıyor.

Aydan Şener ve Kenan Işık’ın başrollerini paylaştığı “ Fikrimin İncegülü “ adlı televizyon dizisi filmin çekimleri Tarihi ve Turistik Amasra ilçesinde yapılıyor.

Med Film şirketinin yapımcılığını üstlendiği “ Fikrimin İnce Gülü “ adlı dizi Show TV.’de mayıs ayının ilk haftasında gösterime girecek. Fikrimin ince gülü isimli televizyon dizisinin 8 bölümü Amasra çekilerek, diğer kalan bölümlerinin ise Haziran ve Ağustos aylarında tekrar Amasra’da çekileceği bildirildi.

Aydan Şener ve Kenan Işık’ın başrollerini paylaştığı “ Fikrimin İnce Gülü “ adlı TV.dizisinde Aydan Şener Uyuşturucu bağımlısı oğlunu bu illetten kurtarmaya çalışan bir anneyi canlandırıyor.

2. 13 Ağustos 2007
  3. Emez

Emez Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Show Tv'nin yeni yayın dönemindeki iddialı dizilerinden
    Fikrimin İnce Gülü tanıtımlarıyla bile büyük dikkat çekmeyi başardı

Show TV’nin, ekranlarda duygu fırtınası estirecek, iddialı dizisi “Fikrimin İnce Gülü” tanıtımlarıyla bile olay yarattı...

Fikrimin İnce Gülü dizisi, daha yayına girmeden kelimenin tam anlamıyla müziğiyle patladı...

Aydan Şener, Kenan Işık ve Yasemin Balık’ın yanı sıra bir çok ünlü oyuncunun rol aldığı Fikrimin İnce Gülü sizleri ekran başına kilitleyecek...

Fikrimin İnce Gülü yeni yayın döneminde Show TV’de ekrana gelecek…

4. 9 Eylül 2007
  5. anatolian star

anatolian star Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    108
    İlk bölümü seyrettim. Çok güzel bir hikaye. Kenan Işık zaten süper de Aydan Şener'in oğlunu oynayan çocuğun oyunculuğu bir harikaydı.

6. 9 Eylül 2007
  7. rockerx

rockerx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

aynen katılıorum guzel bı dızı olucak

8. 9 Eylül 2007
  9. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    bu dizinin reklamları yayınlanırken ben güzel izleriz dedim eşim beğenmedi dizinin olduğu akşam misafirler geldi tabi ben git gel ikram derken izleyemedim eşime bir baktım gözlerini ayırmadan izliyor :) bende tekrarını izleyeceğim artık...

10. 9 Eylül 2007
  11. NOCRY

NOCRY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben kenan ışık ın oyunculuğunu hiç beğenmedim keşke başka biri oynasaydı onun yerine;ama dikkat ettiniz mi Aydan Şener hala çok güzel ya maşallah.Estetik var mı acaba?

12. 9 Eylül 2007
  13. masal

masal Guest

diziyi izledim, beğendimde güzeldi ama ben oldum olası aydan şeneri sevemedim arkadaşlar ya.. bence çok ruhsuz oynuyor. bütün rollerde aynı mimik, aynı eda, aynı duruş...aydan şener sevenler kızabilir ama napim böle:kahve:

14. 10 Eylül 2007
  15. EU1

EU1 Guest

aydan şener süper biri.dizide müthiş.

16. 11 Eylül 2007
  17. BeLLa

BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Ben oyunculari da diziyi de cok begendim... Insallah güzel devam eder... Dizin cekildigi yer zaten harika :)

18. 13 Eylül 2007
  19. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Dün akşam tekrarı vardı gecenin köründe ertesi günün yemeğini yaparken mutfakta şöyle bir takılayım dedim. Konu itibariyle güzel, ama Aydan şener Masal'ın da dediği gibi çok donuk mimikler hep aynı. Olayı tam manasıyla yaşayamıyor. Kenan Işık ise bu dizide olmamış.Başka biri olsaymış daha güzel olurmuş. Kenan Işık çok yaşlanmış ve değişmiş.