fikriniz çok ömenli kızlar lütfen cevaplayın

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve bebeto tarafından 16 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

16 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : bebeto
  1. bebeto

bebeto aşksın sen cansın sen Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar eşimle bir karar aldık 2. bebek için çokmu erken diyorum eşim çok istiyor belki bilenler vardır benim gebeliğim biraz sorunlu oldu yaşadıklarımda cabası ilk hamileliğimden hiç birşey anlamadım geç yaşta gebelik dahada sorun oluyor ve kızımla kardeşinin arasında fazla yaş olmasını istemiyoruz anlaşma açısından ben 15 ekim 2009 da sezeryanle doğum yaptım kızım 1 yaşına girdikten sonra planlıyoruz ama eğer gerçekleşecekse benim şimdiden iyi beslenmeye başlamam lazım çünkü sorunlu hamilliten dolayı hiç birsey yiyemiyorum özelliklede süt et ürünleri sezeryan olupta 2. gebeliği yaşayanlar deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum lütfen yanıtsız bırakmayın

2. 16 Ağustos 2010
  3. irmako77

irmako77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    61
    Valla arkadaşım kendinize güveniyorsanız hemen yaparsınız 2. bebeği. İkiz gibi büyürler. Bana zor geliyor, yani ben peşpeşe cesaret edemedim. Kızımla yeni doğan oğlum arasında 6 yaş var. Ama kızım kardeşini kıskanıyor. Bebeği onun yanında sevmeye bile çekiniyorum. Belki ilk çocuk küçük olunca anlamaz ve kıskançlık sorunu yaşamazsınız. Ama bence bakımı zor olur. Tabii ama yine de siz bilirsiniz

4. 16 Ağustos 2010
  5. bebeto

bebeto aşksın sen cansın sen Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    bende sorunlu hamillelik yaşadığım için kızım aklı fazla ermeden çünkü hamilelikte safra sorunu yaşıyorum ayda 2 3 sefer hastanedeyim en azından kızımı anneme bıraka biliirim bu süreçte ama biraz zaman geçerse kızım bana iyice düşkün olucak ve bırakmam zor olucak ben kızımdada ilk doğumum olmasına rağmen tektim allah razı olsun eşim çok yardımcı oldu şimdide istiyoruz ama sezeryan olduğum için biraz korkuyorum etrafımda doğum yaptıktan sonra fazla ara olmadan doğum yapan çok ama oda nornal doğum yapmışlar sezeryandan sonra hamilelik yaşayan arkadaşlar yokmu