fikrinize ihtiyacım var

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ziraat tarafından 23 Ekim 2008 başlatılmıştır.

23 Ekim 2008
    Konu Sahibi : ziraat
  1. ziraat

ziraat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar bir konuda fikrinize ihtiyacım var,
    ben 27 yaşındayım üniversiteden bir hocam var 42 yaşında çok sevdiğim değer verdiğim biridir. Bekar, sevimli, şevkatli,duyarlı ve ilgili birisi tanışıklığımız uzun zaman öncesine dayanıyor yani 4-5 sene gibi eski. Sürekli bana karşı bir koruyucu hali var ve beni her konuda yönlendiriyor bu tavrı hoşuma gidiyor.
    yaklaşık 6 aydır vakit buldukça beni yemeğe, kahvaltıya davet ediyor, gezilere davet ediyor, sıksık mesajlar gönderiyor bunlar benim kafamı karıştırıyor birçok öğrencisini tanıyorum ama kimseye sizede böylemi davranıyor diye soramıyorum ama benim farklı bir yerim olduğunu hissettiriyor bana ve gerçekten kafam karışıyor ben ona karşı ne hissettiğime karar veremiyorum boş umutlar içinde olmak istemiyorum, onun bana olan ilgisinin basit bir öğrenci- hoca ilgisimi yoksa kadın-erkek çekimi mi ,iligisimi olduğunu nasıl anlıyabilirim şimdiden fikirleriniz için teşekkürler CADIARZUCADIARZU

2. 23 Ekim 2008
  3. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Birçok öğrenci yetişkinde olsa küçükte olsa hocasının ilgisinden hoşlanır, hatta bu ilgi onun başını döndürür aşık olduğunu zanneder... Duygularınızı iyi tartmalısınız. Kendinizi okulunuz bitmiş hayata atılmış ve o insanla birlikte gibi hissedince; şimdiki hazzı uyandırıyormu sizde buna dikkat edin. çünkü şu anda bir çok öğrenci içinden seçilmek size büyük bir ayrıcalık gibi geliyordur ve içten içe minnet duyuyorsunuzdur. Önemli olan sonrası...

4. 23 Ekim 2008
  5. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    hiç önceden aşık oldunuzmu...
    erkek arkadaşınız oldumu...

6. 23 Ekim 2008
  7. EU1

EU1 Guest

ben öğrencisiyle evlenen çok öğrenci duydum hem çevrem den hem ailemden :) yönlendirmek için söylemiyorum ama, ilgisinin yönünü sen tayin edebilirsin ancak..

olgun erkek ne de olsa, tüm kadınları cezbeder.. şahsi fikrim ise sanki belirli bi süre sonra (örneğin 10 sene) erkek de yaşlandıkça kadının ilgisi azalıcakmış gibi.. çünkü hoca-öğrenci ilişkilerinde malum yaş farkı epey oluyor, sizinki de 15 yaş.. sanırım ben olsam ilişkinin eksenini kadın-erkek'e çekmezdim.. zaten senin halinden de çok aşıkmışsın gibi durmuyo, adam ilgileniyomuş senle ama tabi belli olmas, ilgi insanı çeker vallahi :)

8. 23 Ekim 2008
  9. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    anladigim kadariyla senin ilgin sadece hocan ve büyügün oldugu icin..ve anlamak istiyorsun neden özel davraniyor bana diye...
    bence canim yeni tanistigin bir adamdan SIKlikla bahset yaninda,hani ilgin varmis gibi..tepkisini ölc bakalim,sana sogursa,eskisi gibi ilgilenmezse yada bir abiden cok asabi,sert davranirsa o zaman sana ilgisinin ne boyutta oldugunu belki anlayabilirsin...bilmemki aklimada baska bisey gelmiyor

10. 23 Ekim 2008
  11. ziraat

ziraat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hepinize yorumlarınız için çookkk teşekkür ederim. Ben şu an mezun durumdayım belki doktora yapıcam daha evvel birileriyle birlikte oldum ama adına aşk diyebilirmiyim bilmiyorum evet benim ilşgim bir erkeğe olan ilgi aşktan ziyade bir büyüğüme, saygı duyduğum birine olan hayranlık, ilgi ama yinede aklım karışıyor hoca-öğrenci ilişkimizin bozulmasını istemiyorum. Bu arada başka birisiyle ilgilendiğim varsayımıyla bahsetmek iyi fikir :)

12. 23 Ekim 2008
  13. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    canım peki bu davetlere eşlik ediyormusun???
    boş umutlar içinde olmak istemiyorum..demişsin,demek ki sende birşeyler hissediyorsun,öylemi???[/B
    peki sana olan ilgisini itiraf etse,nasıl karşılarsın???

14. 23 Ekim 2008
  15. ziraat

ziraat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Her davetine olmasada evet davetini kabul ediyorum. Ben hoca-öğrenci ilişkimiz bozulsun istemiyorum ve kendimi tarttığımda ona karşı bişeyler hissediyormuyum diye :1closedeyes: bişey hissetmiyorum ama böyle devam ederse yanlış düşünebilirim düşünmek istemiyorum ayrıca dedimya emin değilim onun bna karşı duygusal birşey hissedip hissetmediğinden.
    Bana ilgisini itiraf etmesi en büyük korkum çünkü ne diyeceğimi bilemem

16. 23 Ekim 2008
  17. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    her davete katılmanız hocanızın düşüncelerini değiştirmez mi sizin için :uhm:
    aklınıza neden böyle bir şüphe geçti ki topic açıyorsun :nazar:

18. 23 Ekim 2008
  19. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    hocan sana karşı ne hissediyor bilmiyorum ama bence sana ilgisi olsa bile ben uzak dur derim çünkü 15 yaş fark bence çok fazla ve aranızda sorunlar yaratır
    bu nedenle sadece hoca öğrenci ilişkisi olarak ilişkini gör
    bu benim düşüncem tabiifisfisfis