Fikrinizi yazın lütfen. Gerçekten Bitti mi?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve puxa tarafından 30 Ekim 2010 başlatılmıştır.

30 Ekim 2010
    Konu Sahibi : puxa
  1. puxa

puxa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    88
    Çok güzel giden bir ilişkim vardı. Beni sevdiğine emin, bana değer veren güvenilir bir sevgilim vardı. Arada tartışmalar oluyor ve ben her seferinde onun beni bırakmayacağına emin olduğum için BİTTİ... derdim. Ama o hep gelirdi.Evlenmeyi düşünüyorduk. Bana sen benim karımsın- namusumsun derdi.. Çocuğumuzun olmasını istiyordu. 13 gün önce gereksiz saçma sapan bir konu yüzünden kırdım onu. Ertesi gün bişi olmamış gibi msj attı. Kapris yaptım geri dönmedim. Akşam msj lara cvp verdim. Ben gene gerilip ---Tamam bitti . Bundan sonra özgürsün. gibi saçma bir msj attım. Ertesi gün de telde tartıştık. Sesimi yükselttim (daha önceden o hep yükseltir ben susardım) O gün artık görüşmedik. Ertesi gün kapısına gittim hatamı kabul edip özür diledim. Ama bana benimle artık böyle bir ilişki istemediğin açık olarak söyledi. Yalvardım son bir şans istedim. Hayır dedi. 3 gün aramadım sonra msj attım. Sakinleşmiştir diye ama aynı kararlılık devam ediyor. İstersen arkadaş olarak kalırız dedi.Hayır dedim. 2 gün sonra tekrar şansımı denedim. Hayır dedi..peki arkadaş kalalım dediğimin ertesi günü bir gecede bana 130 tane msj attı. Çok özledim falan. Ama bu msj larda tekrar başlayalım diye bir şey yok. sadece özlem var. Ertesi gün arkadaşça görüşmeye karar verdik.O aynı kararlı ve söylediği şey...
    Geçmişindeki evliliğindede bu şekilde gelgitler yaşadığı ve bittiği dolayısıyla 2. bir yıkımı kaldıracak gücü olmadığını söyledi. Ben de ona geçmişimdeki zorlu evliliğimi vazgeçmemek için yaptığım mücadeleyi anlattım. 15 yıldır 1 çocuğa hem anne hem baba olduğumu kolay vazgeçen biri olmadığımı söyledim. Ağladım. Biz son bir şansı hakediyoruz dedim. Ama yok döndüremedim.Ben de peki dedim.Artık gidiyorum dedim. Ben de ağlayarak yanından ayrıldım. 10 saniye sonra telim çaldı açmadım. Ve kapadım. Sabah telimi açtığımda 13 kere aramış ve ---Hayatım evdemisin diye msj atmış. Cvp vermedim. Sabah tekrar aradı açmadım. Msj attı ---Dün akşam seni merak ettiğim için aradım diye.....(Yani aklınca farklı anlamlar yükleme msj veriyor) 2 gündür aramıyorum. Aramayacağım. Sanırım kesin bitti... Fikrinizi almak istedim sadece... İkimizde çocuk değiliz 35 yaşındayız.Ve akrep burcu erkeği :) zor biri :).. Sabrınız için sağolun...

2. 30 Ekim 2010
  3. zeynelim

zeynelim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    148
    benım yasım daha 20 ıkımızınde ılk evlılıgı olucak ama bızde cok kavga edıoruz hemde fazlasıyla bılmıorum aılerde anlasamıo bırsuru problem var bende neapıcam bılmıorum

4. 30 Ekim 2010
  5. hcs

hcs Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    akrepp dedin tamam dedimm yaa anlayabiliorumm ne kadarr zorr oldugunuu bendee bi akrep erkkeği tarafından terk edildimm...ne kadr inatcıı dediğimm dedik birisii oldugu içinnn biliyorumm yanii.....

6. 31 Ekim 2010
  7. LiLiquM

LiLiquM HayırlısıOlsun Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    Sanırım Boğa erkeği kadar olamazlar inatçılık konusunda :KK5:

Son düzenleme: 31 Ekim 2010
  8. 31 Ekim 2010
  9. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    fazla büyük bir sorun göremedim ben aslında
    ama illede arkadaş kalalım demesi tuhaf bence arkadaş falan kalma bittiyse bitti
    seni merak ettiğim için aradım demesi de hani intihar mı etti acaba die düşündüğünden midir sence?
    farklı anlamlar yüklemeye çalışmış ya..
    ama bence konuşup halledince devam edilebilir çok büyük bir sorun yok

10. 31 Ekim 2010
  11. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.251
    Ödül Puanları:
    238
    Her tartışmada tamam bitti denirse o iş laçkalaşır ve sıkıcı bir hal alır zaten.
    Olay başından yanlış.
    Çok yanlış davranmışsınız bence. Bıkmış adam da.
    Sevse de beraberken hoşnut olmadığı şeyler yaşadığı için pes etmiş artık demek ki.
    Keşke insanlar elindeyken bilse şu ilişkilerin kıymetini.
    Çok sağlıksız bir diyaloğunuz var gibi geldi bana.

12. 31 Ekim 2010
  13. shygirl

shygirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım her zaman bitti diye tehdit etmek çok yanlış bunu malesef ben de yaptım şimdi de bana çok büyük yanlışlar yaptığında bile bitti desem bile hatasının farkınavarmıyor artık Bittiyse git diyor

14. 31 Ekim 2010
  15. _HELEN_

_HELEN_ o 1 AmAzOn!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    ben siniri biraz yatışınca geri döneceğini düşünüyorum.
    yaş gereği sinirler biraz daha geç yatışabilir sadece , bu süreç biraz vakit alır.
    ama bence sizde ona ondan vazgeçmediğinizi göstermelisiniz , bu ilişkiyi gerçekten istediğinizi, pişmanlığınızı ... eğer göstermezseniz bence gerçekten bitebilir diye düşünüyorum :)

16. 31 Ekim 2010
  17. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ablacım beni yanlış anlama ama başta okurken heralde yaşlar çok küçük falan diye düşündüm ama ikinizde aklı başında olgun insanlarsınızdır yaşlarınız gereği, sonuçta zor bi hayat yaşamışsınız yanlış evlilikler var ortada, her tartışmada bitti demek ne kadar doğru, sonra iki tarafta da fazlasıyla inatçılık var; fazla naz aşık usandırır yani, bence sizde de hata var, ama çözülemeyecek problemler gibi gelmedi bana, biraz zaman geçtikten sonra daha sakin adımlar atılacağını ve bu işin tatlıya bağlanacağını düşünüyorum...

18. 1 Kasım 2010
  19. puxa

puxa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    88
    Ben zaten hatamın farkında olduğum için kapısına kadar gidip özür diledim. Beni terslesede gene vazgeçmedim. Ama son buluşmamızda artık elimden birşey gelmediğini anladım. Doğrusu ben de pes ettim artık. Zamana bıraktım. Doğrusu gerçekten sevdiğine pek emin değilim. Neticede ortada yanlış var ama düzeltmek için çabalayan biride var. Son bir şansı haketmiştik. Onunda hataları oldu . Ama ben unuttum hepsini. Artık sevgisinden emin değilim. O yüzden artık aramayacağım.