FİLİZ'in başarı öyküsü

Konusu 'Diyet Başarı Öyküleri' forumundadır ve FXIXLXIXZ tarafından 7 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : FXIXLXIXZ
  1. FXIXLXIXZ

FXIXLXIXZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar Ben Rejime 26 Nisanda Başladim Ve 4 Temmuzda Tartildiğimda 59 Kiloya Indiğimi Gördüm.yavaş Yavaş Gitti Kilolarim .ilk Başlarda çok Sikici Oldu Tartiya çikmaya Korkuyordum Ya Veremediysem Diye Ama Yavaş Yavaş Hedefime Ulaşmaya Başladim Ve Rejimede Aliştim.
    Rejim Yapmaya Karar Vermem Deki Esas Nedende Benim Sadece üst Kismiomin,kollarimin Kalin Olmasi Ve Mide Ile Karin şişliğiydi Ve çok Kötü Duruyordu.orantisiz Bi şekil Yani Ne Alsam Kiyafet Olarak üzerime Yapişip Yanlardan Rahatsiz Edici Bir Görütü Oluyordu.
    Yeter Artik Dedim Kendi Kendime Ve Karar Verdim.67 Kilodan 52 Ye Inmeye Ve Hala Kararliyim.asla Rejimi Mi Bozmayi Düşünmüyorum . Sizde Yilmayin. Devam .................................

Benim Biri 10 Yaşinda Kizim. Diğer 5 Yaşinda Bir Oğlum Var.iki Tane Doğum Yaptim.kizimin Doğumundan Sonra 12 Kilo Verdim.oğlum Doğduktan Sonra Yine 77 Kilodan 64 Kiloya Indim Yani 13 Kilo Verdim.son 2 Yildirda 67-68 Arasinda Idim. Ve Bu Böyle Olmaz Ne Giysem Karnim çikiyo Bu Ne Böyle Dedim Ve Kararimi Verdim.kendime Bir Hedef Belirledim üzerime Olmayan Bir Kot Pantolonumu Bu Bana Olacak Hata Bol Bile Gelecek Diyerek Motive Oldum Ama Başardim Bu Gün Onu Giyerek Gezmeye Gittim.hiç Rahatsiz Olmadim .aksine çok Mutlu Oldum.

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Aralık 2008
  2. 24 Mayıs 2012
    Konu Sahibi : FXIXLXIXZ
  3. paloma

paloma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    çok mutluı oldum senın adına arkadasım :)