Fındık Kabuğundan Koyu Yakuta?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve eminekar tarafından 7 Kasım 2010 başlatılmıştır.

7 Kasım 2010
    Konu Sahibi : eminekar
  1. eminekar

eminekar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Merhaba arkadaşlar.. mayıs ayında saçlarımın sadece alt kısmına sarı balyaj yaptırdım.. platine kadar açtılar bende beğenmediğim için koyultma amaçlı altın sarı cila yaptırdım ama resmen boyadılar gibi bişi oldu.. normalde dip boya sorunum olmaması gerekirden bu cila yüzünden dip sorunum oldu bende loreal 7.3 ve 7.31 i karıştırıp saçlarımın tamamını boyadım.. ilk başka çok koyu bi renk oldu ama 2-3 yıkamaya açıldı ve fındık kabuğu oldu..

şimdi saçlarımı koyulaştırmak istiyorum ama koyu bi kızıl tonlarda olsun.. tam karar verdim bugün boyamı alıcaktım ama ordaki kadın altta çok açık renklerin var kızıl güzel olmaz dedi benim de aklım karıştı..

palettanın koyu yakut veya koyu kızılını ya da kolestonun şarap kızılını düşünüyorum..

sizce şu anki saçımın üzerine olur mu? eğer olmazsa kahve tonlarında koyu bişi yapmak istiyorum ne önerirsiniz?

fotoğraf yükleyemiyorum maalesef anca kendi profilimde şu an ki saçlarımın resmini koyacağım..

2. 7 Kasım 2010
  3. aciyok1rocky1aciyok

aciyok1rocky1aciyok Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Altta dorelik varken kızıl yaparsan pas pas parlayan bir saçın olur ama sağlıklı parlaklık anlamında değil peruk saç gibi parlar anlatabildim mi?

4. 7 Kasım 2010
  5. eminekar

eminekar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kahve tonlarında bi koyulaştırma yapmamı mı önerirsiniz o zaman?

6. 7 Kasım 2010
  7. eminekar

eminekar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    birilerri cevap verseeee bayramdan önce boyamak istyorum...

8. 7 Kasım 2010
  9. athom

athom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ,açık rengin üzerine istediğin kadar kızıl yap,o renk eninde sonunda turuncuya dönecektir ve solgun bir renk olur....geçenlerde bir arkadaşım boyamış yakut kızılına,yakut olduguna inanamadım bildigin koyu karamel gibi birşeydi,hatta tekrar tekrar sordum "emin misin bunun yakut olduguna"...diye...uzatmadan yorumum: kızıl tonlarını değil de koyu kahve tonlarını düşün bence,hem boya alttan akıp açılsa bile tatlı bir kumrala dönüşebilir,kızılın akıp bıraktıgı renkten çok çok iyidir...

10. 7 Kasım 2010
  11. eminekar

eminekar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ama kahvenin hangi tonunu seçmeliyim ona karar vermedim.. siyah gibi bişi olmasın.. koyu kumral dediler ama en fazla 3 yıkamaya saçım bu haline döner. çikolata kahve desem onda da kızıllık var... ne yapmam lazım bilemiyrm.. tek bildiğim koyu bişiler istediğim ama kesinlikle siyah değil

12. 7 Kasım 2010
  13. athom

athom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    palette koyu kahve deneyebilirsin..ilk başta koyu duruyor ama iki yıkamaya renk akıyor...2 kez boyayınca da iyice oturur rengi ....bayrama az kaldı şimdi boyasan bayrama kadar yıkaya yıkaya koyulugu gıdıp istediğin renge dönebilir...(nasıl hesap ama:))))

14. 8 Kasım 2010
  15. aciyok1rocky1aciyok

aciyok1rocky1aciyok Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kahve köpüğü tonlarından birini dene diyorum :KK66:

16. 8 Kasım 2010
  17. eminekar

eminekar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    koyu kahveyi anneme yapmıştık siyah gibi bişi olmuştu.. onun zemin çikolata kahveydi ama bilemedim ki öyle siyah gibi de kalmasın.. ( ne çok şey istiyorum) teşekkür ederim ayrıca :)

Son düzenleme: 8 Kasım 2010
  18. 8 Kasım 2010
  19. eminekar

eminekar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kahve köpüğü açık değil mi??