firdevs hanım gibi olmak istiyorum..

Konusu 'Kişisel Gelişim' forumundadır ve vivet tarafından 30 Mart 2010 başlatılmıştır.

30 Mart 2010
    Konu Sahibi : vivet
  1. vivet

vivet Guest

senağlamaarkadaşlar izleyen bilir.aşkı memnu dizisindeki firdevs hanım..
    işte bahsettiğim bu.kadın başına kötü birşey geldiğinde üzüldüğünü hiç belli etmiyor.hiç renk vermiyor.dikkat edin bencilliğinden bahsetmiyorum.her hareketini tabiki onaylamıyorum fakat olayları öyle bir idare ediyor ki..
    ben asla öyle olamıyorum .duygularımı erteleyemiyorum.birisi yanlış birşey söylese bi laf soksa hemen moralim bozuluyor ve bunu belli ediyorum..siz nasılsınız.böyle huyu olup değişen oldumu.anında kızarıyorum sinirden yaa..yaşla alakası olsa 30 yaşındayım.

2. 30 Mart 2010
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Firdevs Hanım'ı tanımıyorum ama karakterdeki bazı temel özelliklerin yıllarca değişmeyeceğine inananlardanım..
    Sadece zamanla,olaylar karşısında ya bazı özelliklerinizi törpülüyorsunuz ya da katılaşıyorsunuz..Ama maya değişmiyor ne yapsanız da..:nazar:

4. 30 Mart 2010
  5. BTRKLC

BTRKLC μηδέν άγα& Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    aynen size katılıyorum törpülendim ve zaman içersinde katılaştım :sm_confused:bu halimdende memnunum

6. 30 Mart 2010
  7. vivet

vivet Guest

peki birisi size istemediğiniz bişey söyleyinca napıyorsunuz.duygularınızı nasıl saklıyorsunuz?

8. 30 Mart 2010
  9. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Duygularımı neden saklayım ki?
    Sıradan bir durumda bozulduğum birşey varsa karşımdaki bunu bilir, bilmesi de lazım.
    ---------------------
    Firdevs Hanım karakteriyle bazı şeyleri karıştırıyorsun bence.
    Orda kişisel çıkarları için ortalığı idare eden yani soğukkanlılıkla ve yaş_hayat tecrübesiyle olayları kendi lehine çevirmeye çalışan bir kadın tiplemesi var ki, belki de mecbur kalınca ya da istenince çoğu insan aynı şeyi yapabilir bence..

Bence senin sormak istediğin başka şey.

10. 30 Mart 2010
  11. BTRKLC

BTRKLC μηδέν άγα& Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    16 yıllık evliyim bu süre bana az da olsa politik olmayı öğretti ve insanları değiştiremiyeceğimi
    bu gerçeği kabul ettim böyle yani

12. 30 Mart 2010
  13. vivet

vivet Guest

evet politik olma konusunda başarısızım.demek istediğim buydu aslında.tabiki insanları değiştiremeyeceğim bunu bildiğiim için kendimi değiştirmek istiyorum.sevmiyorum bu huyumu ben..renk vermek istemiyorum.neden insanlar anlasınlar ki.

14. 26 Nisan 2010
  15. komanchi

komanchi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ne kadar güleryuzlu, sıcak ve toleranslı olursan insanlar tepene cıkmayı kendılerınde hak görüo sanırım.... bencil olmak en guzeli bu hayattaki insanlara.... o zaman el ustunde tutuluosun... umarım en kısa zamanda bunu becerebılırım

16. 30 Nisan 2010
  17. peda

peda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    karşınızdaki kişilere karşı bir planınız varsa firdevs hanım gibi belli etmemek doğru.ama birileri sizin canınızı yakıyor ürkütüyor ise neden belli etmiyesinizki insanız belli etmek en doğrusu bence.bende 30 yaşındayım bundan 3-5 sene önce takmıştım kafama böyle davranmayı birisi vardı beni sürekli iğneliyordu kızdırıyordu değişmek istedim sahte mimikler sahte edalar falan sonra dedim kendi kendime ben kişiliğimi sevmediğim bir insan için neden değiştiriyorum.bende onun benim için durduğu konumu değiştirdim hayatımdan çıkardım yani az görüyorum gördüğümdede pek oralı olmuyorum cevap bile vermiyorum ona

18. 30 Nisan 2010
  19. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    şerefsizin teki o kadın be. nesine özeniyosunuz :sinifsinif: