Fisher prica akvaryum salıncakmı? Slepeermı?

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve bersu_791 tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

23 Mart 2010
    Konu Sahibi : bersu_791
  1. bersu_791

bersu_791 canım oglum:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaslar fisher price akvaryum salıncsak kullanan varmı memnunmu
    kac kıloya kadar tasıyor her ıkıyonede sallandıgında denge problemı oluyormu yazarsanız sevınırım oğlum kolıklı bır bebek almayı dusunuyorum yoksa slepeer mı alsam karasızım

2. 23 Mart 2010
  3. zeh

zeh Aşkımın bahar tomurcuğu.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben fisher price salıncak kullanıyorum benim bebiş daha 1.5 aylık çok memnunum hiç bi dengesizlik yok 9 kg olana kadar kullanabiliyosun 9 kg dan yukarı kullanamazsın bende oyüzden akrabamdan ödünç aldım para vermedim.. ama tavsiye ederim çok güzel.

4. 24 Mart 2010
  5. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar sallamaya alıştırmayın derim...o yüzden ikisine de gerek yok bence...1 yaşına gelince de bu sefer ay sallamadan nası uyuyacak bu çocuk derdi başlayacak...ve emin olun 1 yaşına jet hızıyla gelecek...bu nedenle ne kadar az şeye alışırsa o kadar iyi...(sallanma-emzik-oyuncak vs.)..ben 3-4 aylıktı bi sallamaya başladım 14 aylık oldu hala sallıyom valla...çok pişmanımm bu yüzden..

6. 24 Mart 2010
  7. derinzlm

derinzlm canım kızım iyiki varsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bende Aylin'e katılıyorum 2 sine de gerek yok 9 kiloya kadar diyorlar ama 6 .aydan sonra kullanılmıyor dönmeye falan başladıkları için kuzenim kullanıyor fisher price ı ama şimdi artık onun sallaması yetmiyor bebeğine .Bebeği daha 5 aylık hep kucakta yada sallanmak istiyor .
    Kolik için yapılacak çok birşey yok zaten 3.ayına kadar sabret ondan sonra kalmıyor hiçbirşeyleri .

8. 24 Mart 2010
  9. hayaletorka

hayaletorka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    valla bu bebekler genelde kendi başlarına uyuynlar çok nadir olduklarından ayakta yada battaniye arasında salalnarak uyuyolar bu aylarda gazlı dönemlerinde en çok sallama battaniye arasındaki sallama rahatlatıyodu benim oğlumu .sonra baktık zor oluyor salıncak aldık ama öle fişherlereden değil ana kucağına benzeyen valla ben hala kullanıyrum memnunum ama tabii artık kendi başına uyumasnı istiyorum baklaım nasıl olcak

10. 25 Mart 2010
  11. denizlerprensi

denizlerprensi denniss Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende salıncakta uyutuyorum oğlumu ...çünkü başka türlü uyumuyor...dokuz aydan sonra aldık...uyku sorunu çok yaşadık..uykusu çok hafif...asla kendi başına uyumadı doğduğundan beri..ağağımda uyutuyordum ama uyuyunca asla bırakamıyodum sanki hiç uyumamış gibi gözleri açılıyodu...salıncak çok işime yaradı...uyutup öylece bırakıyorum hç kımıldatmadan...htta arada uyanır gibi olduğunda hafifçe sallıyorumbiraz daha uyuyor...
    ama her çocuk benimki gibi değil ...çok gerekmiyorsa alıştırmayın derim...mesela gittiğim yerlerde asla uyutamıyorum ..buda büyük sorun oluyo...

12. 25 Mart 2010
  13. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    biz de sallamya hiç alıştırmadık, uyku konusunda çok rahatım valla, çok şükürbaştan beri kendi kendine uyuyor, gündüzleri ise oyun oynamaktan uyku uyumak aklına gelmediğinde bakıcımız ayakta sallamasın diye normal salıncak aldık, içine yatırıyor, o salıncak arkaya yatıyor yatak şeklini alıyor, o şekilde uyuyor, bakıcımız o salıncaktan çok memnun, hatta kendi kızını 3 yaşına kadar ayakta sallayarak uyuttu, o kadar ayağıma yazık olmuş diye çok pişman.

14. 26 Mart 2010
  15. bersu_791

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    senınde dedıgın gıbı bızdede otarz salıncak var ama bızımkı durmuyor ayagımda uyuyor ındırdıgım zaman hemen uyanıyor onun için sordum kullanan varmı suan 6kılo 11kıloya kadar kullanılır dıyor ama nekadar dogru onuda bılmıyorum zaten oyle cok sık dısarı cıkmıyoruz dısarı cıkacagımız zaman kardesım gelıp arabayla gelıyor alıyor ozamnda gıttıgımız yere gotururuz yeterkı dursun cok uzuluyorum aglarken bır bakısı var gorsenız gozumun ıcene bakıyor anne yardım et sancım var dıyor gozlerı ama elımden bır sey gelmıyor neler meler denıyorum

16. 26 Mart 2010
  17. bersu_791

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    rezene papptya babulıne acıelma yagı yagı ılık su torbası koyuyorum karnına ama yok fayda etmıyor bırde 6gundur kaksını yapmıyor bu konuda bılgısı olan varmı arkadaslar

18. 26 Mart 2010
  19. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    bende aynı şeyleri araştırıyordum akvaryum salıncak hoşuma gitti su sesleride çıkarıyor su sesi dinlendirirmiş uyuturmuş ama slepeer mama sandalyesi olarakta kullanıldığı için çok kararsız kaldım takip ediyim bende burayı tecrübeden yararlanalım ama benim en yakın zamanda almam lazım bütün gün ayağımda