Fısıltı (Becca Fıtzpatrick)

Konusu 'Kitap Özetleri' forumundadır ve Nofretete tarafından 13 Ocak 2011 başlatılmıştır.

13 Ocak 2011
    Konu Sahibi : Nofretete
  1. Nofretete

Nofretete GüLLü Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Hush Hush 1 :Fısıltı (Becca Fıtzpatrick)

$34sjd5v.jpg

KUTSAL BİR YEMİN KOVULMUŞ BİR MELEK YASAK BİR AŞK FISILTI... HUSH HUSH 1. KİTAP

DÜNYA GENÇLİĞİNİN YENİ HEYECANI HUSH HUSH SERİSİ TÜRK HAYRANLARIYLA BULUŞUYOR... KUTSAL BİR YEMİN KOVULMUŞ BİR MELEK YASAK BİR AŞK...

Okuyucuyu sarsan tüyler ürpertici bir roman... Nora'nın kötü çocuk Patch'le fırtınalı aşkı okurları kendilerinden geçirecek. Publishers Weekly Vampirlerden ve kurt adamlardan sıkılan gerilim ve aşk romanı hayranları Hush Hush serisini hemen benimseyecekler. Booklist Sıra dışı bir aşk hikâyesi. Okurlar Fısıltı'yı baştan sona yürekleri ağızlarında okuyacak.

Bütün sınıf arkadaşlarımın isimlerini biliyordum biri hariç. Yeni öğrenci Arkamdaki sırada, serinkanlı siyah gözleri karşıya sabitlenmiş bir hâlde kaykılmış oturuyordu Siyah gözleri beni âdeta delip geçiyordu. Dudaklarının kenarları yukarı doğru kıvrıldı. Kalbim bir an tekler gibi oldu ve o bir anlık duraksamada, kasvetli bir karanlık duygusunun bir gölge gibi üzerime örtüldüğünü hissettim. Bu duygunun kaybolması sadece bir an sürdü, ama ben hâlâ ona bakıyordum. Gülümsemesi dostça değildi, bela kelimesini heceleyen bir gülümsemeydi. Ve vaat doluydu.

"Okuyucuyu sarsan tüyler ürpertici bir roman... Nora'nın kötü çocuk Patch'le fırtınalı aşkı okurları kendilerinden geçirecek."
    - Puslishers Weekly

Vampirlerden ve Kurt adamlardan sıkılan gerilim ve aşk romanı hayranları "Hush Hush" Serisini hemen benimseyecekler...
    - Booklist

"Sıra dışı bir aşk hikayesi. Okurlar Fısıltı'yı baştan sona yürekleri ağzında okuyacak."
    - Falcata Times

Orjinal Adı: Hush Hush
    Yazar: Becca Robert Fitzpatrick
    Çeviri: Sevinç Tezcan Yanar
    Yayın Evi: Pegasus Yayınları
    Çıkış Tarihi: Aralık 2010

Son düzenleme: 13 Ocak 2011
  2. 19 Ocak 2011
  3. shnz3

shnz3 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. 28 Temmuz 2011
  5. asikumrall

asikumrall Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel sürükleyici gerilim dolu ama bir o kadar da içinde aşkı barındıran bir kitap okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum

6. 30 Temmuz 2011
  7. Nymphaea

Nymphaea Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O kadar çok fantastik kitap okudum ki Fısıltı bana hiç yaratıcı gelmedi , yazarın basit anlatımını da sevmedim ama sürükleyici bir roman olduğunu söyleyebilirim

8. 19 Şubat 2013
  9. xthefelix

xthefelix Üye Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Serinin 3 kitabını okudum; Fısıltı-Çığlık ve sessizlik.
    Yani iyi hoş ama çok ergen tarzı bir kitap. Bana kurgu biraz basit ve yavan geldi.

10. 20 Şubat 2013
  11. DatluCadu

DatluCadu Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    0
    amanın boo serimiymiş bu, daha ilk kitapta sıkıldım ben:KK25:

12. 7 Nisan 2013
  13. sibelxyz