fissler vitaquick düdüklü tencere kullananlar yardımınıza ihtiyacım var!!

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve BenAyKizim tarafından 25 Şubat 2009 başlatılmıştır.

25 Şubat 2009
    Konu Sahibi : BenAyKizim
  1. BenAyKizim

BenAyKizim anneyim ben!!!! Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    48
    önceki gün fissler vitaquic düdüklü tencere aldık.4.5 lt.gerçekten çok kısa sürede pişiriyor.ama ben ilk defa düdüklü tencere kullanmaya başladığım için korkudan ölüyorum.neyse...sorum şu:kullanma kılavuzunda ateş fazla olursa buhar kaçırır tıss diye ses çıkar diyor.ben en küçük ocağın en kısık ateşine koyduğum halde ses çıkıyor.bugün artık vanadan gazı kıstım yani o kadar.ateş neredeyse hiç yoktu.acaba neden oluyor bu tencere bozuk mu?ödüm de patlıyor bişey olacak diye?:sm_confused:

2. 25 Şubat 2009
  3. buraki

buraki Guest

2.çizgi de iken, ocağın altı çok açık durumda biraz fazla kaldı ise basıncı arttırmışşındır ve gaz çıkmaya çalıştığı için tıslıyordur. Ben 2.çizgiye geliir gelmez(etler için) hemen kısıyorum altını. Hiç tıslamadı şimdiye kadar.

4. 25 Şubat 2009
  5. BenAyKizim

BenAyKizim anneyim ben!!!! Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    48
    valla daha birinci çizgi görününce kıstım bugün ama o hayalet gibi ateşte bile ikinci çizgiye kadar çıktı.az önce müşteri hizmetlerini aradım iki saat geyik yaptı.ufff sinir oluyorum ya ne zaman yeni bişey alsam sorun çıkıyor var bende bi terslik...

6. 24 Ekim 2009
  7. gules84

gules84 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu fisslerin düdüklülerinden pişirme süresi açısından hangisi daha iyi

8. 6 Kasım 2009
  9. network09

network09 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende yeni bi düdüklü tencere almak istiyorum şöyle zaman ayarı olan ve kullanımı kolay (benim gibi unutkan bir insanın kullanabileceği türden yani ) yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

10. 6 Kasım 2009
  11. nil35

nil35 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    canım fissler tavsiye ederim çünkü yemegi unutasıya kalmıyor barbunya 5dakikada pişiyor tüm yemekler dakikalık yani süper bir şeyy tavsiye ederim..

12. 1 Aralık 2009
  13. pinar01

pinar01 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde fissler düdüklü tencerem var, ama kullanım klavuzunu kaybettiğimden dolayı kullanmıyorum, tencerenin üzerinde vitavit yazıyor, ama internetten resimlerine baktığımda benim tencere vitaqucik olarak ortaya çıkıyor, kullanmasını bilen biri beni aydınlatabilir mi? çok mutlu olurum, çünkü hiç bilmiyorum nasıl kullanılacağını.

14. 7 Şubat 2010
  15. bitterrr

bitterrr minikkk duruma maaşallahh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar selam ben yeni katıldım fissler tencere düdüklü vs hakkında 1 yıl eğitim aldım istediğiniz soruyu sorabilirsiniz

16. 20 Mart 2010
  17. sincap6

sincap6 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4,5 lt lik düdüklü alıcam.
    tefal clipso, fissler blue point, fissler magic comfort, fissler vitavit comfort arasında kararsızım. siz olsanız hangisini alırdınız?

18. 13 Nisan 2010
  19. lazzo

lazzo Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba Fissler blue point komple dörtlü set aldım, yassı olanlardan hem karnıyarık hem kzartma tenceresi aynı zamanda ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum , internetten sipariş verim ama henüz elime geçmedi aynı modeli kullananlar var mı _ kullanmayı hiç bilmiyorum, üstelik çok korkuyorum