Fissür yani Çatlak...Paylaşalım..

Konusu 'Gastroenteroloji - Sindirim Sistemi Hastalıkları' forumundadır ve aayyccaann tarafından 3 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : aayyccaann
  1. aayyccaann

aayyccaann Guest

arkadaşlar daha önce hemoroid sandığım şey sanırım hemoroid değil çatlak yani anal fissür dedikleri şey yarın doktora gidicem ama çok korkuyorum nolur bileniniz varsa bana muayne şeklini anlatsın ve canın yanıp yanmadığını sölesin allahım bi yandan acı bi yandan stres bitirdi beni ya

2. 4 Temmuz 2007
  3. hayrxuxnisa

hayrxuxnisa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Korkma,güzellim Canın acımıyacak desem,yalan söylerim.Ben 5 sene önce gitmiştim.Makattan ilk muayene,seni korkutmak istemem belki teknoloji ilerlediğinden daha kolay olur.Geçmiş olsun canım acil şifalar...

4. 4 Temmuz 2007
  5. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun bitanem ya muayeneyi bilmiyorum ama bi arkadaşım bu nedenle ameliyat olmuştu çok kısa sürmüştü ve kolay bi ameliyattı Allah yardımcın olsun

6. 4 Temmuz 2007
  7. aayyccaann

aayyccaann Guest

ayyy çok mu canın yandı ya offf nasıl gidicem ben bu doktora yaaa aman of of hepte beni bulur zaten

allegracım saol canım allah kimseye vermesin

8. 4 Temmuz 2007
  9. melisanur

melisanur Guest

Nasıl birşeyki bu hastalık geçmiş olsun canım

10. 4 Temmuz 2007
  11. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Sebepleri ve belirtileri neler?Bu arada umarım korktuğun kadar değildir canım kendini sıkma bu kadar rahat ol sonuçta tedavi olucaksın ve temelli kurtulacaksın bunu düşün ve rahat ol,geçmiş olsun.

12. 4 Temmuz 2007
  13. yares

yares Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    geçmiş olsun nasıl bişeyki bu hastalıka.s.

14. 4 Temmuz 2007
  15. aayyccaann

aayyccaann Guest

sağolun kıslar tşk ederim bu hastalık bağsur gibi bişey hemen hemen bağsurla belirtileri aynı tuvaletinizi yaparken aşırı bi ağrı hissediyosnunuz ve kanamanız oluyo hemoroidden ayıran kısımda dışarıya memelerin çıkmaması sadece acı ve kanama hatta tuvaletinizi yaptıktan sonra saatlerce ağrısı geçmiyo ben önceleri hemoroid diye bakıyodumama internetten okuduklarıma göre sanırım benim ki çatlak işte doktora gidince kesin teşhis konulacak ama işte o muayne olmasa bide

16. 4 Temmuz 2007
  17. yenibirsayfa

yenibirsayfa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok geçmiş olsun.Gergin olma sakın inan düşündüğün kadar acı veren bir muayene değildir.Şimdi bekar olunca da biraz tabi sıkılırsın ama inan doktorlar işini bilir ve ilk muayene olduğunu ilet doktora.Çok kısa sürer eminimki.Tedavisini en kısa sürede yaptır canım.

18. 4 Temmuz 2007
  19. aayyccaann

aayyccaann Guest

Saol Ablacim Inşallah Dediğin Gibidir Evet Beakar Olduğum Için Hiç Bilmediğim Bişey Olucak Nişanliyim Zaten Ilk Gece Korkusu Vardi şimdi Bide Doktor Korkusu Oldu Yarin Saat 4,30 Da Randevum ölmes Sağ Kalirsam Hemen Tedaviye Başlicam