Fiziksel Görüntü Handikapı

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU2 tarafından 6 Kasım 2008 başlatılmıştır.

6 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Bilirsiniz her ne kadar iç güzellik önemli desekte hayatımıza almaya düşündüğümüz erkeğin ilk fiziksel özelliklerine bakarız.Ben bu aralar şöyle bir handikap yaşıyorum.Kolay karar veremediğim ve detaycı biri olduğum için bunu yaşıyorum.Şöyle:
    Bu insanı ilk gördüğümde beni tamamen çekmedi,tamamen itmedide.Ama düşünce olarak ilişkiye,evliliğe,kadına olan bakış açısı bana göre mantıklı,yani eşini mutlu edecek biri öngörülerime göre.
    Korkum ise şu:KK70:edim ya bazı fiziksel özelliklerini beğenmedim diye,yarın öbür gün olacak yakınlaşmalarda bahsettiğim şey olumsuz bir faktör olabilir mi?Belki benimle aynı şeyi düşünmeyeceksiniz ama fiziksel görüntüde benim için önemli.Benimle yakınlaştığında bazen bu nedenden dolayı ona ben yaklaşmak istemeyebilir miyim?Bilmiyorum anlatabildim mi?Yani fiziksel olarakta çekim olmalı benim için.Off sanıyorum iyi ifade edemedim.
    Sizin eşiniz ya da sevgilinizde oldu mu?İlk önce hiç beğenmeyip sonra sevdiğiniz aşık olduğunuz?
    Bu arada eğitim durumlarımız da farklı.O lise son terk yani ortaokul mezunu, ben önlisans mezunuyum.Ama kendini yetiştirmiş biri.
    Yapıcı olmayan eleştiri yapacak olanlar lütfen msj yazmasın.Sadece fikirlere ihtiyacım var.

2. 6 Kasım 2008
  3. birzamanlar

birzamanlar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sevmediğibeğenmediği birine aşık olan ve mutlu olan arkadaşımoldu,sadece dış görünüşe bakınca ilk başta böyle oluyor,belki karakteri tam size göre,eğitim durumuna gelince,o lise son terk diyorsun ,sen ondan 2 sene fazla okumuşsun,öyle bir sorun olacak durum yok bence,bende okul okuyacağıma keşke liseden sonra gelen iş teklifini kabul etseydim daha iyi yerlerde olurumderim hep,sen okurken o bir işte tecrübe edinip mesleği olduysa odahada güzel,allah hayırlısını versin hakkında.

4. 6 Kasım 2008
  5. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    aynen bende bıraz...ıncelerım...şöyle bır sey var...aşık degılsınız aşık olsaydınız..onun fızıkı ozellıgı..sorun olmazdı....
    şimdi mantıkla duygu arasındasın...
    bence sen bu fızık ozellıgını sorun yaparmışın gıbı geldı...
    yanı bır muddet hersey yolunda gıtsede...sankı bır seyler eksıkmış gıbı gelebılır...
    bence eger boyle dusuneceksenız...hemen sınırları koyun nesız uzulun nede karsı tarafa umut verın....

6. 6 Kasım 2008
  7. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    hemen yarın evlenmeyecekseniz..
    bahsettiğiniz çekimin oluşup oluşmadığını bir süre sonra hissedersiniz..
    ama şuna inanıyorum sevdikçe insanın gözüne hoş geliyor karşıdaki erkek..
    bu sebeple kafaya çok takmayın bence.. ayrıca madem lise sondan terk 1 yıldan kısa bir sürede lise mezunu bile olabilir desteğinizle,kolayca..

8. 6 Kasım 2008
  9. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    bence insan yakışıklı olmayan birine de aşık olabilir biraz tanı bakalım seni çekecek mi yoksa itecek mi ben çünkü ilk başlarda çok itici bulduğum ve sürekli kavga ettiğim birine aşık olmuştum :eek:

10. 6 Kasım 2008
  11. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Bana göre bu soruyu soruyorsanız o insan sizin için doğru değil, Bu insan belliki sizin kriterlerinize göre değil... Fiziksel çekim bence önemli ve bu sizde oluşmamış. Kendinizinde onuda bana göre yormayın çünkü fiziksel çekim sonradan oluşabilecek birşey değildir. Ha her fiziksel çekim duyduğunuz insanlada mutlu olmayı düşünmeyin, yok böyle bir garanti.

12. 6 Kasım 2008
  13. min

min Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    eğer kendini sevdirirse an gelir fiziksel görüntüsüne hiç aldırmazsın,hatta deli gibi aşık olup başkalarından bile kıskanırsın hatta dünyanın en yakışıklı erkeği olur gözünde...mühim olan sana yaklaşımı

14. 6 Kasım 2008
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ic güzeli önemli tabiki bunu tartismaya bile gerek yok!!:nazar:

Fakat ilk bakista bir insanin ic güzelligni göremeyiz gözümüze hitap ediyorsa firsat taniriz bize ic güzelligni göstermesine...ve taniyip asik olduktan sonra sevdikten sonra zaten dis güzellignin bir anlami kalmaz...:kahve:

Bence sen zaten o insanin ic güzelligni görmek istemiyorsun cünkü gözüne hitap etmedi...benneyaptımki

16. 6 Kasım 2008
  17. BEBS

BEBS Guest

kim ne derse desin önce dış görünüşe bakıyoruz.daha sonra ilişki iyiye gidiyorsa bu harika birşey oluyor.gitmiyorsa ister istemez boy pos ikinci planda kalıyor.çünkü ilişkiler dış görünüşteki mükemmelliklerle yürümüyor.fikirlerinin davranışlarının hatta diğer insanlarla olan ilişkileri bile ölçü olabiliyor.yaşınız daha genç sanırım.bence acele etmeyin.tam anlamıyla içinize sinecek birileri olabilir.yada çok ciddi sözler vermeden birbirinizi tanıyın.belki bambaşka bir insanla karşı karşıyasınız

18. 6 Kasım 2008
  19. eftalyaa

eftalyaa sevdimde noldu:((( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    fızıkı guzellık onemlı olsada o ınsanı guzel yapan karakterı ve sıze olan davranıslarıdr bence
    bı dusunun cok yakısıklı ama sıze ılgı gostermıyo ve sızı cok uzuyo.
    sız sırf yakısıklı dıye onunla beraber olurmuydunuz bence hayır
    pekı dıs gorunusu cok etkıleyıcı degıl ama sıze dunyanın en guzel askını yasatıyo
    ben zannetmıyorumkı yakısklı dııl dıye sızı boylesıne mutlu eden bırını terkedesınız.
    bırbırınıze tanıma fırsatı verın belkı hersey cok guzel olacak
    denemeden rısk almadan mutlulugu yakalayamzsnız