flat to fab kitabından altıntılar

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve medival tarafından 7 Kasım 2010 başlatılmıştır.

  7 Kasım 2010
  Konu Sahibi : medival
 1. medival

  medival Yeni Üye Üye

  Katılım:
  7 Kasım 2010
  Mesajlar:
  33
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Göğüs Büyütme Uzmanı Lucille Sorella nın yazdığı flat to fab breast enlargement kitabını okudum flat to fab diye sitesi de var google den bulursunuz e-kitap şeklinde satılıyor. İngilizce tabiki. Zaman zaman özet şeklinde kitaptan alıntıları kendi anlatımımla sunacağım. Göğüs büyütmek için östrojen progestron hormonları ne az ne de fazla olmalı tam normal değerlerde kalmalıdır.Prolaktin hormonu da normal düzeyde fakat en üste yakın şekil artırılmalı. çünkü prolaktin hormonu göğüsteki yağ miktarını artırır. süt bezlerini geliştirir. fakat çok aşırı artırılırsa adet düzenini bozar ve göğüsten süt gelmesine sebep olur. triod hormonu da yeterince çalışmalı aşırı ve çok az değil fakat normal aralığında en üste yakın olsa iyi olur. çünkü triod bezi büyüme hormonunda etkilidir. büyüme hormonu da göğüs büyütmekte etkilidir. büyüme hormonuda yeterince salgılanmalıdır. bir diğer hormonda dht yani super testesterondur. bu hormon da olabildiğince azaltılmalıdır. kadınlarda testesteron salgılar fakat yağ hücrelerinde bu testesteron östrojene dönüşür. eğer insülin çok salgılanırsa bu testesteron dht ye yani super testerona dönüşür. dht ise östrojene dönüşemez ve normal testestrondan çok daha güçlüdür. saç dökülmesine vücut kıllarının artmasına ve göğüs küçülmesine sebep olur. stresten uzak durmak gerekir çünkü stres insülin salgılatır. şekerli gıdalardan abur cubur yiyeceklerden ve karbonhidrattan uzak durmak gerekir bunlar insülin salgılatır. ve insulin hem büyüme hormonunu engeller hem de testesteronun dht e dönüşmesine sebep olur.
   
 2. 7 Kasım 2010
  Konu Sahibi : medival
 3. medival

  medival Yeni Üye Üye

  Katılım:
  7 Kasım 2010
  Mesajlar:
  33
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  ağır spor nefes nefese kalacak şekilde yapılan spordur yani bu durumda oksijensiz solunum yapılır. bu tür spor erkeklik hormonunu artırır.
  bir de hafif yani oksijenli nefes alacak şekilde yapılan spor vardır tibet yogası buna örnektir. bu tarz spor büyüme hormonunu artırır stresi azaltır. bu şekilde de göğüs büyütmeye faydalı olur.
  DHT i azaltmak için taze ısırgan yaprakları yenilebilir, çağı içilebilir, çünkü ısırgan testesteronun DHT e dönüşmesini engeller. vücut kıllarını azaltır saçları çoğaltır. göğüsü de büyütür. ayrıca ısırgan triod hormonun çalışmasında etkilidir. içindeki demir triod çalışmasını sağlar.
  göğüs masajı ise dıştan içe doğru yapılmalı büyütmek için
  küçültmek için se içten dışa doğru yapılmalı. fakat deri üzerinde eli hareket ettirmek değil. göğüsü kaplayacak şekilde elimizi yerleştirip göğüsü hareket ettirmek lazım kitapta öyle diyor. masaj olarak da rezene yağını öneriyor kadın ilk gece de yapıp sabahında çok etki ettiğini görmüş. 360 kere yuvarlak şekilde göğüsü içe doğru masaj yaptığımızda yeterli oluyormuş ve bu sadece 4 dk falan sürüyormuş. rezene yağı östrojen ve prolaktin hormonlarını artırır.
  insülin seviyesini çok artırmayan yiyecekler yenilmeli balık tavuk peynir yumurta gibi protein ağırlıklı yemek gerekiyor. sebze serbest. meyve makul miktarda fakat meyve yemekten önce yenilmeli meyve miktarına göre 1 saat önceden veya daha fazla.(şeftali hariç şeftali aç karnına yenilemezmiş) fakat karbonhidrattan çok ekmekten uzak durmak lazım.
  Bir de olumlu düşünmek lazım, sessiz bir ortamda bir nevi kendi kendine hipnoz gibi göğüslerinizin büyüdüğünü düşünmek gerçekten büyütüyormuş fakat tek başına hipnozun çok etkili olmadığını söylüyor kendisi hipnozu da denemiş olmamış. cd ler var ya hipnoz için. bu bütün anlattıklarımı bir bütün içinde herşeyi yapınca 4 ayda B cup a geçmiş ve öyle kalmış bu yöntem kalıcı imiş bir daha yapılmasına gerek yokmuş. ilk hali ise AA idi sanırım.
   
  Son düzenleme: 7 Kasım 2010
 4. 8 Kasım 2010
  Konu Sahibi : medival
 5. medival

  medival Yeni Üye Üye

  Katılım:
  7 Kasım 2010
  Mesajlar:
  33
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  tibet yogası yapın diye kitapta yazmıyor ben örnek olarak onu verdim. östrojen seviyeniz düşükse östrojen artıcı şeyler yiyin maydanoz gibi, fakat kitapta maydanoz demiyor daha başka zor bulunur baharatları diyor.kolay bulunaları da var kitapta tabi. ben daha çok uygulanabilir olanları yazıyorum. Bir de kafein, tuz gibi insülin artırıcı şeylerden uzak durmak lazım. çay göğüs büyütmüyor yani. bunu diyenler belki de bitki çayı içenlerdir. Düzenli uyku büyüme hormonu salgılatır. bu yüzden göğüs büyütmek için gereklidir.yanlız mide dolu iken uyunursa büyüme hormonu çok daha az salgılanacaktır. çünkü en çok karanlıkta uyurken salgılanır. etrafta ışık veya elektronik birşey açık olmamalıdır. ayrıca tok karnına yapılan sporda salgılanan büyüme hormonu çok azdır. buna rağmen aç karnına sporda büyüme hormonu daha çok salgılanır.

  Xenoestrogen ler molekül yapısı östrojene benzeyen hormon bozan toksitlerdir. Bunlar bazı temizlik malzemelerinde plastiklerde saç boyasında vs bulunabilir.Bu gerçek östrojen değildir. fakat onun gibi davranır ve östrojen alıcıları bununla dolarsa gerçek östrojene yer kalmaz. Eğer östrojen alıcılarını bitkisel östrojen doldurursa bu xenoestrogenlere yer kalmaz. Göğüs büyütme hamileler uygulamasınlar. Bazı bitkiler düşük yapabilir.
  Ayrıca hayvanlara şişmanlasınlar diye verilen aşırı östrojen sebebiyle bu hayvanların eti sütüne bu aşırı hormonsal östrojen geliyor bunları yemek de östrojen düzenini bozuyor yani sağlıklı bir östrojen değildir. östrojeni olumlu artırmanın yolu bitkisel östrojen kullanmaktır. Östrojen alıcılarını bitkisel hormonla doldurmak yanlış östrojeni gidereceğinden östrojen fazlalığı için de östrojen içeren bitkileri önermiş. çünkü bitkisel östrojen normal östrojenden çok daha güçsüzdür. alıcılar güçsüz östrojenle dolunca güçlü östrojene yer kalmayacağından östrojen fazlalığı azalmış olacaktır diyor. östrojen fazlalığı selulit yapar kilo yapar adet düzenini bozar. bu da göğüs büyümesini engeller tabiki. östrojen fazlalığı progestron sağlayan bitkilerle engellenebilir. çünkü progestron östrojeni dengeler.Bitkisel östrojen yemek göğüs kanserini engelliyormuş hatta japonlar çok soya yedikleri için en az göğüs kanseri japonlarda görülüyormuş. var olan alıcılar güçlü östrojenle aşırı derecede dolarsa özellikle de hormonsal östrojen toksitli östrojen bunlar göğüs kanseri yapıyor sanırım
  Kadının ilk hali 32 AA imiş şimdi 32 B olmuş. Yani 70 AA dan 70 B e geçmiş 4 ayda. Bu uygulamalar 3 ay sürüp sonra 1 ay ara vermek gerekiyormuş eğer istediğiniz boyuta gelmediğinizi ve daha devam etmek istediğinizi düşünüyorsanız tabiki.
  Çünkü vücut artık alınan maddelere alışıp tepki vermemeye başlayabilirmiş. Hormonlarınız düzeldiğinde bu tamamen kalıcı olacakmış bir daha hormonlar bozulmadıkça uğraşmanıza gerek yok. Büyüklerde büyüme hormonu salgıısı azaldığından göğüs büyütmek daha uzun sürebilir.
   
  Son düzenleme: 8 Kasım 2010
 6. 8 Kasım 2010
  Konu Sahibi : medival
 7. medival

  medival Yeni Üye Üye

  Katılım:
  7 Kasım 2010
  Mesajlar:
  33
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Östrojen içeren bitkilerden rahat bulunur verdiği bitkiler;
  çemen tohumu bu hem östrojen içerir hem de büyüme hormonu salgılatır hem de prolaktini artırır. kan şekerini düzenler bu da testesteron üretimini azaltıp büyüme hormonu üretimini artırır.
  rezene; östrojeni ve prolaktini artırır.

  DHT i (super testesteron) azaltan bitkiler; meyan kökü ,ısırgan otu rahatça bulabilirsiniz.
  saw palmetto da demiş de bulunmaz. pumpkin seeds demiş balkabağı çekirdeği yani.

  Büyüme hormonu salgılatmak için GABA çayını önermiş.

  Masaj tekniği eğer ikiside eşit boyda ise büyütmek için içe doğru masaj yapılıyor. soldaki resim gibi. yani sağ göğüs sola doğru sol göğüs sağa doğru bu şekilde ikisi de içe doğru masaj yapılmış olur.büyütmek için.
  sağdaki resim ise eğer farklı boyutta iseler küçük olanı büyütmek için bu esimde sağ göğüs küçükmüş onu büyütmek için içe doğru masaj yapılıyor. soldaki ise büyükmüş onu da küçültmek için dışa doğru masaj yapılıyor.


  sigara ve alkol yasak. alkoldeki şeker de insülin salgılattığından büyüme hormonunu engelliyor.
   

  Ekli Dosyalar:

  • $2.jpg
   $2.jpg
   Dosya Boyutu:
   60,4 KB
   Görüntüleme:
   107
  • $Adsız.jpg
   $Adsız.jpg
   Dosya Boyutu:
   34,2 KB
   Görüntüleme:
   106
  Son düzenleme: 8 Kasım 2010
 8. 8 Kasım 2010
  Konu Sahibi : medival
 9. medival

  medival Yeni Üye Üye

  Katılım:
  7 Kasım 2010
  Mesajlar:
  33
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  bu masajı bir sabah kalktığınız da bir de gece yatmadan önce yapmalısınız. her biri de 360 defa olmalı. 5 er dk da biter.
  Troit eksikliği varsa ısırgan otu, kekik yiyin. B vitamini, çinko, demir bunlar büyümede trioit eksikliğinde tedavi edici etkiye sahiptir.
  Amacınız makul olsun 2 beden büyütmek mümkün imiş. kendisinin de 2 beden büyüdü zaten 70 AA dan 70 B e. Fakat normal seviyeye geldikten sonra zaten daha büyümezmiş.Bu otları alırken aç karnına almalıyız bu şekilde daha çok etki eder. yatmadan önce ve sabahları aç karnına alınır. günde 2 defa. biraz biraz. Beden kitle indeksiniz en azından 19 olmalı aşırı zayıfların göğüs büyütmesi zorlaşıyor. yağ hücreleri testesteronu östrojene çevirdiği için. makul miktarda yağ oranı lazım.
   
  Son düzenleme: 8 Kasım 2010
 10. 8 Kasım 2010
  Konu Sahibi : medival
 11. edda00

  edda00 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  15 Eylül 2010
  Mesajlar:
  24
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  31
  cok tesekurler canım bilgiler için :)
   
 12. 8 Kasım 2010
  Konu Sahibi : medival
 13. medival

  medival Yeni Üye Üye

  Katılım:
  7 Kasım 2010
  Mesajlar:
  33
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  meryemana dikenini progestron sağlamak için önermiş. progestron österojen fazlalığını azaltır. östrojeni dengeler. bunu östrojen fazlalığı varsa diye hazırlık kısmında söylemiş. bunlara başlamadan önce vücudu arındırmak için. Kitaptan buraya kopyalayıp yapıştırma yaparım da ingilizce yasak mı forumda. Burada şunu düzelteyim en iyi göğüs masaj yağı rezene değil çemen yağı demiş. biri fennel biri fenugreek isimleri karıştırmışım sadece. rezene de aynı şeyleri içeriyor tabiki o da etkilidir. çemen yağının kokusunu nane yağı ile baskılamış. daha dayanılır yapabilmek için. zaten nane de östrojeniktir.
   
  Son düzenleme: 8 Kasım 2010
 14. 8 Kasım 2010
  Konu Sahibi : medival
 15. alissaa

  alissaa Aktif Üye Üye

  Katılım:
  27 Eylül 2010
  Mesajlar:
  30
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  41
  medival kurt üzümü hakkında bi bilgin var mı? goji berry diye geçiyo. büyüme hormonu salgılanmasına faydası olduğu söyleniyor
   
 16. 8 Kasım 2010
  Konu Sahibi : medival
 17. medival

  medival Yeni Üye Üye

  Katılım:
  7 Kasım 2010
  Mesajlar:
  33
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  şimdi baktım evet büyüme hormonu salgılatıyormuş. internette buldum.

  As we age, we produce less and less Human Growth Hormone (HGH). The decreasing levels of HGH have been linked to symptoms of aging. Goji Berries are the only food known to help stimulate the human body to produce more HGH naturally. This factor alone makes the Goji Berry perhaps the world’s greatest anti-aging superfood

  Yaşlandıkça büyüme hormonu daha az üretiriz. Büyüme hormonu seviyesinin azalması yaşlanma belirtilerine bağlıdır. Goji Berries doğal olarak büyüme hormonu salgılamaya yardım eden tek yiyecektir. (tek değil ben bir tane daha okumuştum unuttum çemenden başka) Tek başına bu sebep bile Goji berry i dünyanın en harika gençleştirici super yiyeceği yapmaktadır.
   
 18. 8 Kasım 2010
  Konu Sahibi : medival
 19. alissaa

  alissaa Aktif Üye Üye

  Katılım:
  27 Eylül 2010
  Mesajlar:
  30
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  41
  ben bi ara alıp kullanmaya başlamıştım fakat kimseden yararı hakkında birşey duymadığım için bıraktım. denemekte fayda var protein oranı da baya yüksek