Florence Nightingale hakkında ne düşünüyorsunuz.

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve gxuxlsen tarafından 14 Şubat 2008 başlatılmıştır.

14 Şubat 2008
    Konu Sahibi : gxuxlsen
  1. gxuxlsen

gxuxlsen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam kızlar

Umarım kızlar sizi sorularımla sıkmıyorum ama. Başka çarem yok, araştırmak zorundayım.

2. 14 Şubat 2008
  3. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.756
    Ödül Puanları:
    238
    hangi subesi cnm ben m.koydekine gittim kadin dogma ayrica caglayandakide kalp uzerine cok iyi bence .
    ilgililer guleryuzlu temiz ama paradan haber ver biraz pahali bi hastane ne ogrenmek istiyrsn sen?

4. 15 Şubat 2008
  5. gxuxlsen

gxuxlsen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba

Tüp bebek konusunda nasıllar. Oraya gidebilirim. O nedenle sordum. Teşekkürler.

6. 15 Şubat 2008
  7. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    İyi kadındı Allah rahmet eylesin:))İyi bir hastahane .

8. 15 Şubat 2008
  9. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.756
    Ödül Puanları:
    238
    kadin dogum uzerine iyi bi hastane sen bilirsin sartlar musaitse git bence

10. 16 Şubat 2008
  11. emetu

emetu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben o hastaneye önceden bağlı olan;ama şimdi Prof.Dr.Yücel Karaman'ın direktörlüğünde olan "Brüksel Kadın Sağlığı ve Üreme Merkezi"ne gidiyorum 2 yıldır. Daha 2-3 ay önce orayla bağlantılarını kestiler bildiğim kadarıyla. Ben çok memnunum. Çok ilgili ve güleryüzlüler.Burası büyük bir muayenehane gibi olduğu için hastanenin soğukluğunu da kesinlikle hissetmiyorsun.Ben 2 defa aşılama ve 1 tüp bebek denemesi yaptırmıştım(ama tarnsfer olamamıştı döllenme olmadığı için). 7 Ocak'ta yapılan 3. aşılamam sonucu hamile kaldım. Şimdi 7 haftalık hamileyim. Burayı sana şiddetle tavsiye ederim. Benim eşim de doktor, bize burayı 18 yıldır çocuk sahibi olamayan ve önce Allah'ın sonra da buradaki doktorların yardımları sayesinde hamile kalan bir hastası önermişti.

12. 16 Şubat 2008
  13. zehra81

zehra81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    emetu arkadaşımında dediği gibi çok özel bir hastahane bende haziran ayında burda yurt dışından gelerek tüp bebek yaptırdım ikiz hamilesi idim fakat benden kaynaklanan bir sebepten dolay 2. ayda düşük oldu.bu merkezde benim doktorum mehmet ali akmandı merkezin asıl ismi bürüksel kadın sağlığı ve üreme merkezi yalnız bu işler doktor ile merkez ile olmaz en önemli etkenlerden biride embiriyloglardır bu konudada merkeze çok güveniyorum.allah kısmet ederise nisan ayında ikinci deneme için yine ayni merkeze gidecem.ilk denememde okadar tedirgindim ki anlatamam ama şimdi içimde hiçbir tedirginlik kalmadı bu merkezdeki doktorları gördükten sonra eminimki sizlerde benim gibi düşüneceksiniz.madi olarakta diğer merkezlerden hiçbir farkı yok hemen hemen her yerde fiyatlar ayni ben bunun araştırmasını yaptım.şimdiden sana başarılar dilerrim.

14. 19 Şubat 2008
  15. gxuxlsen

gxuxlsen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam kızlar
    Yarın doktorumla randevum var. Tedavime başalyacak galiba .Çok emin değilim beni nereye gönderecek. Ya Brüksel Kadın sağlığı ya da florence nightingale gönderecek. Kısaca doktor ne derse. Herşeyin hayırlısı. Benim için dua edin.

16. 19 Şubat 2008
  17. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.756
    Ödül Puanları:
    238
    ama gulsen cim bisuru florance nigthtingale var hangisi?
    metropolitan florance dir belki orasi tup bebek merkeziymis.....
    ama oranin maddi sartlari cok agir hazirliklimisn?

18. 19 Şubat 2008
  19. gxuxlsen

gxuxlsen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Canım.
    Sanırım orası. Sevkli gidiceğim. Bundan 1 yıl önce 2250 dolar fark almışlar. Buna katlanmaya razıyım. Yeter ki ilk seferde olsun. O yüden bu ücreti göze alacağım.Aslını sorarsan hazırlık yok,kredi çekebiliriz. Yarın doktordan sonra herşey belli olur. Bu sadece bir tahmin, sağdan soldan öğrendiğim. Brüksel kadın sağlığına da gönderebilir. Bakalım.....sonuç iyi olsunda yeterki.