Florisene Saçları Cabuk Uzatan ilaç

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve EU1 tarafından 26 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Evet arkadaşlar yurtdışında satılan Florisene adında bir ilaç var. Türkiyede satılmıyor sadece online alışveriş ile edinilebilir.Türkiyede deneyip saçların iki ayda bir karış uzadığını yazanlar var. Ama dediğim gibi yurtdışı sipariş verebiliyosunuz tabi .....

işte bu noktada takılıdım kaldım peki nasıl temin edebiliriz toplu halde:uhm:

2. 27 Temmuz 2007
  3. bi kere bu konu açılmıştı.ama sanada söyliim:bitkinin adı=entele bu bitkiyi aktarlardan temin edebilirsin :)

4. 27 Temmuz 2007
  5. EU1

EU1 Guest

iyide güzelim ben enteleden bahsetmiyorum zaten...

6. 27 Temmuz 2007
  7. izmirliii

izmirliii Guest

Cnm bende duydum bu ilacı çok etkiliymiş ama işte temin etmek biraz zor

8. 28 Temmuz 2007
  9. BeLLa

BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar iyice arastirdiniz mi,kesin sonuclar alan olmus mu ? Ben ilk defa duyuyorum. Ise yariyorsa deneyeyim zaten saclarimi da kestirdim kisacik:)

10. 28 Temmuz 2007
  11. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    bir forumdan alıntıdır
    "Hamilelik sonrası saç dökülmesini durdurma ve 1 karış uzatma !(Florisene)Keh keh 2.kutuyu kullandım ve sonuç mükemmel
    Arkadaşlar,

Hamilelik sonrası saç dökülmesinden yada saçlarınızın az uzamasından şikayet ediyorsanız size bir tavsiyem olacak.

Öncelikle şikayetlerinizde artma varsa bir uzmana danışmak en iyisi,bunun yanında vitamin C,vitamin B12,Demir ve L-Lysine saç dökülmesini durduruyor ve saçların %86 daha çabuk ve daha sağlıklı uzamasını sağlıyor.

Yakın bir arkadaşım İngiltere'de özel bir ilaç firmasında araştırma görevlisi ve kadınlar son 2 yıldır,içeriğinde bu vitaminleri bulunduran vitamin kapsülleri kullanıyorlarmış ve bende düşündüm ki onların saçları dökülmez ve uzar iken bizimkiler niye kısa kalsın.

Ben bu gün itibari ile arkadaşımın gönderdiğini(sitemizde ilaç yada vitamin ismi vermek yasak olduğu için isim vermiyorum) kullanmaya başladım.Onun iddiasına göre 2 ayda saçlar 1 karış uzuyormuş,bakalım 2 ay sonra saçlarımın durumu ne olacak!"

12. 28 Temmuz 2007
  13. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    -arkadaşlar internette çok araştırdım ve eczacıma sordurdum..yurt dışında satılan florisene diye bir ilaç var saçları iki ayda bir karış uzatıyormuş..denemedim ama denemek istiyorum..eczacım Almanyadan getirtiriz dedi ..içinde 90 tablet var ve günde üç tane alınıyor..fyatı 45 eoro..içeriğinde vitaminler var..kullanan var mı??sonuç aldılar mı??

yurt dışında yaşayan arkadaşlar eğer bu ilaç hakkında bizi bilgi sahibi yaparlarsa çok mutlu olurum ..artık entele mentele uğraşmaya gerek kalmadan 4 ayda rapunzel oluruz

-Güzelim benim amerikada kullanan bir arkadaşım vardı başka bi ismi vardı ama o ilacın. neyse, 1 karış olmasa da uzamasına yardımcı oluyomuş. Ancak yan etkileri varsa onu da araştırmalısın

-evet en önemlisi o ..araştırdım vitamin içerikliymiş ama cesaret edemedim çünkü allah nasip ederse bebek düşünüyorum ve olursa doğumdan sonrası için kullanmak için araştırmıştım çünkü hamilelikte saç inanılmaz dökülüyor anne bebek forumda bir bayan yazmıştı doğum sonrası kullanmış ve saçı 12 cm uzamış ..içeriğini eczacım okudu araştırdı sadece vitamin olduğu için zararlı değil dedi..yurt dışında saç ve tırnak onarımı ve bakımı için kullanılıyormuş ve reçetesiz satılıyormuş..bakalım kullanan yada bilgisi olan arkadaşlar varsa sağlıklı bilgi alıp ona göre hareket ederim

14. 29 Temmuz 2007
  15. EU1

EU1 Guest

yine aynı şey ya ağızdan almışsın yada deri yoluyla farketmezki

16. 29 Temmuz 2007
  17. izmirliii

izmirliii Guest

Devgirl doğru söylüyo aslında bilip bilmeden kafamıza göre kullanmayalım zaten çok pahalı biz en iyisi aktarlardaki yağlara dönelim:Roflol:

18. 29 Temmuz 2007
  19. EU1

EU1 Guest

ona bakarsanız entleyide sorsan doktora kullanmayın der bence....