fluzole için yardım??

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve fascination tarafından 28 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : fascination
  1. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    doktor hanım size bi sorum olucak 5-6 ay önce jinekoloğa gittim ve mantar için fluzole 150 mg kapsül verdi haftalık kullanmamı söyledi bana fakat geçer gibi oldu ve tekrarladı ve ben tekrar aldım sağlık ocağındaki doktora yazdırdım hapı o doktor ilacın üstüne günde bir die yazmış bu nasıl olur yani size sormadan kullanmak istemiorum cevap verirseniz sevinirim saygılar...

2. 31 Mayıs 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam bahsettiğiniz ilaç tek kullanımlıktır. ağızdan alınır. eğer bekar değilseniz size faydası olacağını düşündüğüm gynolomeksin adlı vajinal fitilden de kullanabilirsiniz. iki tane vardır 3 gün ara ile kullanılır. geçmiş olsun.

4. 31 Mayıs 2010
  5. fascination

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür dr. hanım fakat bekarım fitil kullanamam doktorumda fitil vericekti ama vermedi evli olmadığım için hap veriorum bu yüzden biraz uzun sürücek geçmesi dedi bi de benim sorum bu hapı çok kullanmak sakıncalı mı?

6. 31 Mayıs 2010
  7. fascination

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    birde tek kullanımlık demişsiniz kutuda iki adet hap var ve bunları haftalık içicem dimi yani birini bu hafta diğerini diğer hafta doktor öyle demişti yanlış mıyım?

8. 1 Haziran 2010
  9. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam bekarsanız fitil veremeyiz tabii, flucanın 2li kutusundan aldı iseniz bir hafta araile tek seferlik kullanımlar yapacaksınız o zaman. sıkıntı şu ki sizi muayene etmediğimden şikayetinizin derecesini bilmiyorum ve tedaviniz zaten planlanmış olduğundan söyleyecek çok bir ey olmuyor. dilerim bir an önce sağlığına kavuşursun segiler.

10. 1 Haziran 2010
  11. fascination

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler bilgileriniz için ama ben bi tane yutmayı düşünüorum sadece çünkü çok az bi kaşıntım kaldı ve akıntım o yüzden tek doz yeter die düşünüorum saygılar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.