fobi,ama evliliğe değil,evliliğe dair herşeye..

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Metaphora tarafından 15 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Kasım 2009
    Konu Sahibi : Metaphora
  1. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar ben sözlümle evlenmek istiyoruk para biriktirdik altın biriktirdik ailemizden sözler aldık bu yola baş koyduk ikimizinde,özellikle onun en büyük hayali,

sevgilim sazlı sözlü düğün istiyor :sinifsinif: ve ben kesinlikle düğün istemiyorum düğünlerden nefret ediyorum!! kesinlikle düğün istemiyorum orda kalkıp oynamak istemiyorum (oynamayı severim ama kendi başıma ben orda oynayacam herkes bana bakıcak falan çok gıcık bir durum) , saçma sapan yapmacık mutluluk tablosu gibi geliyo..en öncelikli sebebimde düğünüme abuk subuk insanların gelmesi (çağırmazsan gelmez demeyin ben bunu bütün düğünlerde gördüm), gelinlik giymekte istemiyorum

ayrıca evlenince çocuğum olmasını da istemiyorum kesinlikle çocuk sevmemekten değil aksine severim ama sevgilimde bende çok ah aldık evlat olarak ve bizim çocuğumuz bizi çok üzücek biliyorum.sadece bu sebepten değil,iyi bir anne olmayacağımı başından söylüyorum birine kendini adamak bana göre bir şey değil hayallerim var benim tek başıma kendi çabamla zengin olmak sosyal olmak kariyer yapmak istiyorum ve çocuk varken bunları yapamam.o çocuğu yetiştirmek için sözlümle çok atışacağımızı da biliyorum

hele kız çocukları benim için ayrı dert,kızları daha çok severim ama bir kızım olursa kahrolurum,üzüntüden düşük bile yaparım,böyle bir ülkeye ve devire kız çocuk getirmek istemiyorum benim yaşadığım zorlukları oda yaşasın istemiyorum.hep kabuslarımda bir kızım olduğunu görüyorum :bbo:

yaşadıklarım anlattıklarım size aptalca gelebilir ama ben bu konuda kararlıyım,düğün yapmamak konusunda sevgilimi biraz ikna ettim ama bari nikahta gelinlik giy diyo,e ben zaten o yüzden de düğün istemiyorum sevgilim çok kıskanç ve bütün gelinliklerin göğüs dekoltesi benim için uygun değil, (ben boğazlı kazakta giysem oralar dikkat çeker kapalı-açık olmasıyla ilgisi yok) mesele oda değil ben kendime gelinliği YAKIŞTIRAMIYORUM.

sevgilim üzülüyor sen ne biçim kızsın ben istiyorum gelinlik giymeni çokmu şey istedim diyo ama anlamıyo OLMAZ OLMAZ OLMAZZ

onu nasıl ikna edebilirim !!
    zamana bırakalım daha erken o atmosferi yaşayınca geçer diye düşünüyodum ama artık geçmiyceğini biliyorum o yüzden tek çözüm sevgilimi ikna etmek

Son düzenleme: 16 Kasım 2009
  2. 15 Kasım 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    yasiniz kac?

4. 15 Kasım 2009
  5. Metaphora

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    19,sözlümde 21

6. 15 Kasım 2009
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    ne zaman evlenmeyi dusunuyorsunuz?

8. 15 Kasım 2009
  9. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    cnm 1 2 sene daha bekleyın derım ben...ayrıca dugun ıstemıyorsan nıkah yapın.sonrada sevdıgınız arkadaslar aıle buyuklerınızle guzel bır yemege gıdın..

10. 15 Kasım 2009
  11. eeesss

eeesss Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    düğün istememen olabilir herkez sevmek zorunda değil ama her genç kızın rüyasıdır gelinlik giymek o anları yaşamak falan sana yakışmayacağını düşünüyorsun ama bence yanılıyosun eminimm cok yakısacaktır biraz garip geldi düşüncelerin bana.bak burda bi ablamız vardı 38 yasında oda hiç istemiyodu kına gecesi düğün gelinlik falan ama zar zor yaptılar hepsini sonrada iyikide yapmışız hepsinin tadı başkaymış dedi bence düğün yapmasanızda gelinliği giymelisin..

12. 15 Kasım 2009
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    madem düşüncelerin böyle kariyer peşinde idin niye kariyerine odaklanmadın da aşk meşk işlerine bulaştın:eek:lmaz:

sözlüm dediğin kişiden ayrıl

ya da psikoloğa git

adamın hayatına mani olacaksın gibi bir durumun var

14. 15 Kasım 2009
  15. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    evlenmek için ikinizinde yaşı çok genç çocuk istememen normal hatta kendini tanıman çok güzel.istemek normalse istememekte gayet normal ama gelinlik yakıştırmaman kendine o tuhaf geldi banakafamçokkarıştıdüğün istememen normal ama nikah yaparsın kendine yakışan bi gelinlik giyersin canım.bi kaç eş dost olursa daha güzel olur.

16. 15 Kasım 2009
  17. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.135
    Ödül Puanları:
    463
    ay şu düğün mevzuu aynı benim hikayem, bende istememiştim, eşim zorladı, oynar gibi yaptım saat 11 olur olmaz kaçtım valla otoparka, düğün salonundan misafirlerden önce çıktım, gıcık eşim hala dalga geçer benle nasıl oynayamadın diyekaydirigubbakcemile3
    çocuk konusunda daha çok gençsin, ne acelen var, 30 a kadar düşünme payın var ve ayrıca ah alma konusunda yanlış düşünüyorsun bence, çocuklar herzaman anneleri babaları gibi düşünmek zorunda değil, onlar gibi düşünmedikleri için ah aldıkları zamanda bu ayaklarına dolanmaz merak etme ama çocuk konusunda nişanlınla hemfikir olmalısın bu düğün yapsak mı yapmasakmı gibi basit bi konu değil çünkü
    çokta büyütme bence bu düğün konusunu, olursada 2 sallanır oturursun düğünde 2 saat bişey zaten

mutluluklar dilerim şimdiden:nazar:

Son düzenleme: 15 Kasım 2009
  18. 15 Kasım 2009
  19. Metaphora

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    evet bu çok güzel işte ağır seviyeli bir ortam olsun istiyorum,nikah istiyorum ama sade beyaz bi kıyafetle,ama gelinlik değil gelinlik modellerine bakarım çok beğenirim bazılarına resmen aşık olurum ama giyme kısmına gelince aman uzak dursun..kendimi rahat hissedemem gelinlikle yakıştırmıyorumda..en güzel günüme rahat olmadığım bir kıyafetlede girmek istemem..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.