FOLİC PLASMI-FOLBİOLMU Kafam karıştı

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve alacan tarafından 17 Mart 2010 başlatılmıştır.

17 Mart 2010
    Konu Sahibi : alacan
  1. alacan

alacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ilk hamileliğimde doktorum bana Folic Plus önermişti günde 3 defa alınıyormuş Neyse düşük olduktan sonra hapı kullanmayı bıraktım hamileliğime karar verdikten sonra tekrar kullanmaya başladım ama günde 3 defa alınacağını unutmuşum 3 ay boyunca günde 1 adet kullandım.6.Haftada hamile olduğumu öğrendim Başka bir doktor FOLBİOL önerdi oda günde bir defa alınıyormuş.Şimdi kafam karıştı Neden Folikplas günde 3-Folibol 1 adet içiliyor ben bugüne kadar eksik içmişim sanırım İnş Bebeğime bişey olmaz içime kurt düştü spina bfida çok ciddi bir hastalık ve ilk 8 hafta çok kritik bir dönemmiş:KK43:((((

2. 17 Mart 2010
  3. ZYNB_KB

ZYNB_KB Minik Presnesss Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ikisi aynı gibi bisey zaten bende ilk kullanmaya basladıgımda doktorum günde bir tane dedi folic plus kullanıyodum ben sonra tekrar doktora gittigimde günde 3 tane kullanmaya basla dedi sonra hamile oldugumu ögrendm doktor yine günde 3 tane dedi bisey olmas yane sadece hamile kalmdan önce vucudu hazırlamak için bi zararı yok bisey olmas bebgine vitamin demir takviyesi zaten simdi 3tane içiyomusn o tamamlar zaten vitamn eksiklerini :)

4. 19 Mart 2010
  5. gulceonur

gulceonur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende hamilelik öncesi 3 ay folic plus kullandım hamile kalınca doktor folbiol verdi niye dedim plustan 3 tane alıcağına bundan bi tane al daha rahat dedi eczacıya da sordum aynı hiç bi fark yok dedi folbiol 1 ytl diğeri 10 ytl