folikl kisti gebelie engelmidir ?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ikra_ tarafından 26 Eylül 2008 başlatılmıştır.

26 Eylül 2008
    Konu Sahibi : ikra_
  1. ikra_

ikra_ Guest

kızlar çıldırıcam bilen biri varsa bişey söylesin folikül kisti gebeliğe engelmidir ?
    geçen hafta doktora gittim adet gecikmesi yüzünden sağ yumurtalığımda 22 mm folikül kisti tespit etti hala regl olmadım bir hafta oldu geçen hafta test yaptım negatif çıktı acaba bu kist yüzünden mi adetim gecikti ve acaba buyüzdenmi hamile kalamıyorum :KK43::KK43::KK43:

2. 26 Eylül 2008
  3. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    cm kist yüzünden gecikmiştir reglin ayrıca haişliğe engel diil bildiğim kadarıyla folikül kisti

4. 26 Eylül 2008
  5. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.699
    Ödül Puanları:
    238
    folikül kistlerei gebeliğe engel değil. folikül kisti demek çatlamayan yumruta demek canım.. bundan 3 ay önce bendede oldu. ama bende adet geceikmesi yapmadı..stres yapıyorsan biraz da ondan gecikir canım adetin.. relax ol.. bekle gelir adetin..

6. 26 Eylül 2008
  7. ikra_

ikra_ Guest

ayy evet bgn doktora gittim o aptal kist yüzünden gecikmiş adetim bende hamileyim die hawalara girdim :KK43: ama hüsraannnnnnnnn .... neyse beklicez artık hakkımızda hayırlısı saolun yardımlarıınız için :)

8. 26 Eylül 2008
  9. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    kuşum olsun yine önünde yeni bi ay varrrr uuntma stres yok

10. 26 Eylül 2008
  11. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    canım allahın verdiğine hiç bir şey engel değildir.vakti ve zamanı geleceği zaman rabbim verir.yeterki kalpten iste.
    bende de çikolata kisti var dr hamile kalamassın hiç uğraşma dedi
    ama ben yanık tutuşuyom çocuk çocuk diye.allaha hep dua ettim
    şimdi 2 yaşında bir oğlum var.geçen haftata 6 haftalık düşük yaptım gelişim bozukluğu sonucu
    olur bacım olur kafanı rahat tut
    reglin kistten geçikmiştir
    bende dönem dönem yaşıyorum bunu

12. 11 Aralık 2008
  13. EU2

EU2 Guest

bu kistler nasıl kaybolur peki?

14. 11 Aralık 2008
  15. EU2

EU2 Guest

ve bir ayda kaybolurmu?

16. 11 Aralık 2008
  17. eliffffffff

eliffffffff Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bir sorunummm vaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrr......çocuk istiyoruz ancak 1 yıldır olmuyor.ara kanamalarım var.sebebini bilinmeyen ve hormonal olduğunu tahmin edilen....ilk ultrasona girdiğimde herhangi bir kist falan yokken klomen adlı yumurta geliştirici ilacı kullandım ve 2 aydır bu kistle yaşıyorum..en so gittiğimde ultrasonda bakarken doktor karnıma öyle bir baskı yaptı ki anlatamam o da sinirlendi artık .en son artık ankaraya git sen dedi......kist bir türlü küçülmüyor.bir de bu bela oldu başıma.kisti eritmek için doğum kontrol hapı dahi kullandım.düşünsenize bebek istiyorum ancak doğum kontrol hapı kullanıyorum......

18. 13 Aralık 2008
  19. EU2

EU2 Guest

bana dr.um kist var dedi ama türüyle ilgili hiçbişi sölemedi daha önceki muayenelerimde hiç çıkmıyordu bu ay çıktı şimdi bu nasıl bir kisttir folikül kistimidir?yoksa herşey olabilirmi?