Fönlü Saclarim Hemen Bozuluyor

Konusu 'Düz Saçlara Özel' forumundadır ve sweety_eva tarafından 11 Ocak 2007 başlatılmıştır.

11 Ocak 2007
    Konu Sahibi : sweety_eva
  1. sweety_eva

sweety_eva Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    108
    ya bnm kendim çektiğim fön hiç kalıcı olmuyo bi saatte bozuluyo yaaa :bbo:

bide kuaföre gittiğimde saçımı bi defa fln yıkıyo kurutunca hiç bi elektiriklenme belirtisi olmuyo yaaaaaaa kardeşim evde yıkayınca niye elektrik çarpmışa dönüoz?

bide bu saça sıktıkları spray genellikle markalı olmuyo ama hani derler ya "pis olan herşey güzeldir":Roflol: kesinlikle katılıyorum...

bide saçımı kat kestirince resmen kafayı yedi fönsüz berbat duruyo önceden dümdüzdü napcam nasıl fönlicem ne kullanıcam yardım edinnn lütfeeeen!!

2. 14 Ocak 2007
  3. sanart2000

sanart2000 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Evde kullanılan fön makinaları kuafördekiler gibi değil.Kuafördekiler daha güçlü,evde kullanılanlar sadece saçı kurutmaya yarıyor.Ama kuaför malzemeleri satan bir yerden alabilirsin. Saçının kesimi kötü yapılmış olabilir ,saçlarını nasıl kesti makasla mı yoksa ustura ile mi? Ben usturayı tavsiye ederim o zaman uçları küt küt durmaz daha doğal görünür.:1yes2:

4. 14 Ocak 2007
  5. asiX

asiX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    en iyi fön ütüdür bence.ben eşime saçlarımı ütületiyom yıkayana kadar bozulmuyo:KK70:gerçi iki güne bir yıkarım.yani 2 gün dayanıyo ütü:KK70::KK70::KK70:

6. 17 Ocak 2007
  7. christina86

christina86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben bi kuaför olarak önerdigim saçının kabarmasını istemiyorsan saçına uygun bi saç kremi kullan ve eger fön çektiginde onun kalıcı olmasını saglamak istiyorsan saç spreyleri satılıyor ben genelde lorealkini öneriyorum onun köpük yada sprey olanları var istedigini al ve saçına uygula ve sonuç mükemmel bana gelen müşterilerime uyguluyorum ve 1 hafta saçının bozulmamasına şaşırıyorlar işte sırrım ... saglıklı günler dilerim

8. 17 Ocak 2007
  9. christina86

christina86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bide saçında kırıklar varsa eger ara makas uygulat derim ara makasla saçların daha bi ipeksi olur

10. 13 Şubat 2007
  11. therita

therita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    aynen :çok üzgünüm:

12. 16 Şubat 2007
  13. eleni26

eleni26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim de saclarim katli ama allaha sukur fon sorunum yok sadece kurutuyorum millet fonlu saniyor.bu arada arkadaslar saclariniza haftada 1 sac maskesi uygulayin derim ben ise yariyor canli gosteriyor saci

14. 18 Şubat 2007
  15. EU1

EU1 Guest

benimde saçlarım dalgalı ve bende kendim fön çekemiyorum saç düzleştirici makinelerde saçmı fena halde kırdı. saçımı dalgalı kullanabilmem için jölemi köpükmü kullanmalıyım acaba.

16. 18 Şubat 2007
  17. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    canım sende saclarına su ıkı cu aylık duran duzlestırme yontemını yaptır bır arkadsım yaptı cok mennun yıkıyo cıkıyo dımduz ne kabarıyo ne dalgalanıyo

18. 20 Şubat 2007
  19. waterland

waterland Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    christina merhaba
    kuaför olmana çok sevindim:)bana yardımcı olursan çok sevinirim.ben saçlarıma fön çekmedende rahatlıkla kullanabilecegim bi saç modeli istiyorum.saçlarım hafif dalgali.bana yardımcı ol lütfen.saçlarımı nasil kestirmeliyim.