forcapil tablet kullanan var mı

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve kanada tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

16 Nisan 2010
    Konu Sahibi : kanada
  1. kanada

kanada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşlar merhaba. saçlarım çok ince telli ve çok az. artık derim bile görünüyor. ben bugün forcapil tablete başlayacağım. kullanan varsa etkisini gördü mü acaba.

2. 17 Nisan 2010
  3. gissemli09

gissemli09 Pamuk Helva :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benden uzun yasıyacaksın lütfen sonucları paylas bende kullanıcam cunkü ama hiç yoruma rastlamadım

4. 18 Nisan 2010
  5. kanada

kanada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    113

gissemli merhaba arkadaşım ben dün başladım. inşallah işe yarar. iyice azaldı saçlarım faydası olursa yazarım arkadaşım. ama 1-2 ay kullanmak lazım anlamak için herhalde.

6. 18 Mayıs 2010
  7. kanada

kanada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşlar, ben forcapil kullanalı 1 ay oldu. şu an dökülmem durdu diyebilirim. inşallah canlanır ve yeni saçlarımda çıkar. 1 ay sonra tekrar yazarım

8. 21 Mayıs 2010
  9. kanada

kanada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    113
    ilgilenen arkadaşlar varsa diye yazıyorum. ilacın etkisini görmeye başladım. memnunum. daha da iyi olacağına inanıyorum. yalnız bugün epilasyon yaptım ve her zamankinden daha zor oldu. gerçi bu da ilacın ne kadar etkili olduğunu kanıtlıyor.

10. 6 Eylül 2010
  11. gavgav

gavgav Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    ben de on gündür kullanıyorum. saç dökülmem durdu diyebilirim. yalnız etkili sonuç için en az üç ay kullanmak gerekyiromuş. eczacı saç tellerini kalınlaştırdığını da söyledi. ayrıca kirpik ve kaşları da güçlendiriyormuş :)

12. 10 Ekim 2010
  13. nilayonca

nilayonca hanımeli Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kkullanıp bitirmişindir heralde ilacı sonuç nedir acaba.bide bu ilaç eczanelerdemi satılıo sgk veriomu acaba...bizi bi bilgilendirirsen sevinirimkaydirigubbakcemile3

14. 18 Mayıs 2011
  15. 007ceylin

007ceylin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhabalar...Aradan uzun bir zaman geçmiş.Hala devam ediyormusun yoksa tedavin bittimi sonuçlar nasıl arkadaşım sonuçları yazarsan çok sevinirim...bende de yoğun bir saç dökülmesi ver ben 1 aydır minoxil saç spreyi kullanıyorum ama saç dökülmem durmadı yanında foracapil önerdi eczacım o yüzden sizin sonuçlarınızı merak ettim ...sevgiler....

16. 27 Haziran 2011
  17. Efsunlu

Efsunlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    İşe yarıyorsa ben de kullanırım.Saçlarımı geri istiyorum artık yaaa :84:

18. 9 Kasım 2011
  19. DOLUNAY1981

DOLUNAY1981 2 prenses annesi Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar banada eczacım önerdi forcapil sç analizi yaptı ve bir haftadır kullanmaya başladım garantii verdi sanırım faydalı olacak saçlarım bi dolgunluk kazandı sanki ve çıkartır saçları lesin dedi hemde saç telleride kalınlaşıyormuş fakat bide bana aynı zamanda 2 tane şampuan verdi özellikle biri yurt dışında bir elmadan üretiliyormuş kök hücre olarak kullanılıyormuş bu şampuan saç hücrelerinide arttırıyormuş yani gür saçlar yakındır inşallah:)an ve an sonuçları sizlerle paylaşacağım sizlerinde sonuçlarını merak ediyorum destek olalım birbirimize:)şampuanların isimlerinide yazabilirim merak edenler varsa birde bıya yapma ve başka şampuan kullanma dedi estetisyen bu önerilerde bulunan kişi aynı zamanda eczanede bitkisel boya kullanmamız gerekiyormuş

Son düzenleme: 9 Kasım 2011