forever living aloa vera ürünlerini kullandınız mı?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve kirmizicilek16 tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1 Nisan 2010
    Konu Sahibi : kirmizicilek16
  1. kirmizicilek16

kirmizicilek16 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    163
    boshayallersmileslm kızlar.forever living markali ürünleri kullanan varmı aranızda.eşimin kardeşi satışına başladı bana da verdi cilt bakımı ile ilgili ürünler.kullnaıyorum 3 gündür bir içmek için iki tane krem ve birde avokadolu sabunu var cildim ymuşacık oldu şuan ama kırmızı benekler var yüzümde onlar geçmedi.bakalım geçecekmı :) bildiririm sonuçlarını...guclubacismile

2. 12 Haziran 2010
  3. cesurveguzel

cesurveguzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    banada o firmanın teklifi geldi temsilci ol diye ama ürünler çok pahalı nerde para millette avon ve oriflameye devam :)

4. 14 Haziran 2010
  5. kirmizicilek16

kirmizicilek16 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    163
    haklısın canm gerçekten pahalı acaba bu işi yapmış ve başarılı olan varmıdır?

6. 14 Haziran 2010
  7. cangulll

cangulll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    31
    ben yaptım iş hatta dayım malatya müdürlüğünü yaptı ama gerçektne de çok pahalı ürünler insanlar kolay kolay alamıyorlar tabi ortak olup ofis içerisnde çalışarak 2 milyara yakın para alan arkadşlarda vardı ama ben çok uğraşamadım aynen avon devam :))))

8. 23 Ağustos 2010
  9. fft

fft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar ben izmirden katılıyorum bu firmayla yaklasık olarak 6aydan beri çalısıyorum.evet ürünler pahalı ama saglıkda çok önemlı...o acıyo agrıyı cekene kadar insanlar alıyo....iş konusuna gelınce süper 6ayda hayatım degişti...byle bır sansınız varsa degerlendırın pişman olmazsınız....

10. 26 Aralık 2013
  11. emel_flp

emel_flp Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    6
    size soruyorum kalbiniz ne kadar eder..ya böbreğiniz neden satışa çıkarmadın hiç...güzelliğini bozmak için kimyasala verdiğin para çok azdır eminim...hani soruyorsunuz ya bu işte başarılı olan var mı işte o benim...2 çocuğumun sağlığını önce rabbime sonra forever a borçluyum. siz bilir misiniz hiperaktivite nedir.her gün okula çağırılmak bin tane şikayet ders dinlemiyor ve sınıfta geziyor diye ikazların ne acı olduğunu...bilemezsiniz tabi çünkü siz yaşamadınız...yaşamadıysanız bilmeden yorum yapmayınız...ya trioid rahatsızlığı ile dünyaya gelen ve beyin özürü oluşacak diyen doktorun muayenahanesinde yere yığılıp kalmanın ne olduğunu....35 yaşındayım allahıma binlerce şükür kızlarım sağlığına aloe vera ile kavuştu kuranda bile ayeti geçen sarı sabır bitkisini hala nasıl inkar edersiniz....lütfen karalamadan önce birkez daha düşünün....ben kızlarım için değil 100 lira 10000 lira olsun iyi olacağını bildiğim herşeyi gözüm kapalı alırım...eğer çaresizsen..2003 ten bu yana bu şirketteyim..iyikide buradayım..ben herşeyimi kalitemi yaşam standartlarımı rex maughan a borçluyum...allahım bu ürünlerle tanışmamı sağlayan sebebleri yarattığın için sana sonsuz şükürler olsun....

bana soruyorlar ne kadar kazanıyorsun diye? cevabım şu: benim ne kadar kazandığım mı yoksa sana ne kadar kazandıracağım mı önemli 2900 kişilik bir ekipteyim.ve bana bu eğitimleri aldıran müdürlerim iyiki varsınız...benim bu işi başarmak için çok güçlü sebeblerim vardı ...sizin sebebiniz o kadar güçlü değilse başarmak içinde bir sebebiniz yok demektir...

12. 14 Haziran 2014
  13. yassi35

yassi35 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Cok guzel bilgilendirdiginizi saniorum , bende merak ediordum dun siparis verdim arkadasa baya etkiledi beni anlattiklari , o yuzden kesin almayi tercih ettim sizede bu arada cok gecmis olsun bende kullandiktan sonra yazarim :)