Forever Living Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Konusu 'Kozmetik Markaları' forumundadır ve elfidaaa tarafından 10 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2011
    Konu Sahibi : elfidaaa
  1. elfidaaa

elfidaaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    tam 2 yıldır bu işi yapıyorum ve bu işi yapan arkadaşlar varsa burada bilgi paylaşımı yapabiliriz diye düşündüm ben iştende ürünlerindende son derece memnunum hem kullanıcı hem satıcısıyım ve aynı durumda olan arkadaşlarla bilgi alışverişi yapmak istiyorum
  2. 11 Mayıs 2011
  3. UzmaN

UzmaN Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Konunun ilk mesajında gerekli bilgi verilmiştir...Diğer başlıkda ki kurallarımız bu yeni başlıkta da aynen geçerlidir..

Merhaba..

Arkadaşlar sık sık bu uyarımızı bu tür temsilcilik içeren konulara yazıyoruz ama ne yazık ki dikkate alınmıyor..

Bu firmalara üye olacaklar ürünlerin kendi sitelerine, üye toplayacak olanlar ise lütfen eşine,dostuna,etrafına yönelsin..Sitemizin kuralları vardır ama bu tür konularda mesaj yazarken hiçbir üyemiz ne forum kurallarına göz atıyor ne de konu içine yazdığımız uyarıları dikkate alıyor..

Aşağıda belirteceğim noktaları iyi anlayalım, bilmeden yazanlara da anlatalım lütfen..

Başlık, soru ve sorunlarınızı paylaşmanız için açılmıştır..Birbirinize çalışma konusunda faydalı bilgiler verebilir(ödeme,iade,faturalandırma vs.vs.),ürünler hakkında olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi belirtebilir,fiyatı hakkında yardımcı olabilirsiniz.

Sadece paylaşım dışına çıkılıp,konuyu paylaşımdan uzağa çekip,işi ticarete çevirmek,üyelik yapmak gibi faaliyetlerde bulunmak yasaktır..

Ürünün site adresini verip yönlendirme yapmak,üye yapayım,özel mesajlardan yardımcı olayım teklifleri ve rütbelerinize takım öncüsü yazmak,ürünleri işaret etmek yasaktır..

Üyelik yapmak kadar üye olmak isteyenlerin de mesajları silinip, forum kuralları gereğince uyarı alacaktır.. Bu durum forum içinde olduğu kadar özel mesajlar için de geçerlidir ve özel mesajlar da incelenmektedir..

Bunun dışında, paylaşım yapmanız da, bizler açısından sakıncası bulunmamaktadır..

Kolay gelsin

Kadınlar Kulübü

Bu şekilde paylaşım yapmayanlar siteden bir süre uzaklaştırma alacaktır..
  4. 5 Haziran 2011
  5. elfidaaa

elfidaaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    aloe verayı bilen kimse yokmuuu:KK43:
  6. 22 Temmuz 2011
  7. elfidaaa

elfidaaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    denizlide bu işi yapan arkadaşlar varmı propolisli diş macunu göndermem gerek denizliye ama orda bu işi yapan arkadaşlarla iletişime geçip onlarla ulaştırmak istiyorum varsa lütfen yazın ----------------------
  8. 16 Ağustos 2011
  9. PSKdilara

PSKdilara Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende forever da çalışıorum denizlide bu işi yapan birilerini bulabilirim eğer isterseniz...
  10. 30 Eylül 2011
  11. lydiadeetze

lydiadeetze Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben bu işe gireli çok uzun zaman olmadı. 5 aydır yapıyorum. çevremde eczacı doktor vs olup bu işle ugrasan,yanı saglık bılgısı yetkın duzeyde olan ınsanlar var,ama ev hanımı olup semınerlerıne katılıp azım gosteren ve kendını gelıstıren ınsanlar da var. hepsının ortak özellıgı ben de dahıl şu; kendınız kullandıktan sonra öyle sasırıyorsunuz kı cogu zaman bırının buna ıhtıyacı oldugunu anladıgınızda farketmeden ısrarcı oluyorsunuz vermek konusunda. karsıdakı sanıyro kı satmaya calısıyorsunuz. oysa sız o kısının ondan mahrum kalmasını ıstemıyorsunuz,tek ıstedıgınız bu.

sımdı bunları neden yazıyorum. bu urunlerın uzerlerınde endıkasyon yazmaz,yanı şunun ıcın kullanılır demez,ancak bunun satısını yapan kişi size bılgı verebılır. turkıye bu ınanılmaz urunlerle yenı tanısıyor evet ama yurt dısında akrabası tanıdıgı vs olan ınsanlar senelerdır bu nımetlerden faydalanıyor. her derdınız için bir ürün var. ama önemlı olan bu konuda bılgılı ınsanlarla ırtıbata gecmek. urunlerın sıtesınde sadece cok kısa ve tanıtım bılgılerı var. faydalarını yazmaya kalksanız zaten kıtap oluyor kı zaten kıtap ve egıtım cd lerı yolluyorlar sıze. ben kendım kullanmadan sanıyordum kı cok pahalı ve belkı yarar belkı yaramaz tarzda bır urun. ama bırazcık arastırınca sahıp oldugu sertıfıkalar,ispatlanmıs tedavı vakaları bır yana uretım teknolojısıne ınanamıyorsunuz. ılaclar ne derecede sterıl uretılır,onunuze mukemmel ambalajıyla gelır,kullanım seklı her ılaca ozeldır. bunlar da oyle. dıs macunları bıle baska hıcbır yerde bulamayacagınız artılara sahıp.ama kullanmadan bunlar sadece hıkaye gıbı gelecek sıze.

anlatacak cok ve sasırtıcı seyler var. bılgılenmek ısteyen herkese kapım acık bana mesaj atabılır. kımse ne almak ne uye olmak zorunda. ama dınlemek de zor degıldır sanırım. ne hastalıklara ne kadar mucızevı cozumler getırdıgını gordunuzde sız de zaten aılenıze baska hıcbısey kullandırmak ıstemıyorsunuz.

basınızdakı her turlu saglık problemı ıcın baska hıcbır yerde ne bu kadar bırıncı kalıte uretılmıs,hammaddesı bir bitkinin ya da arı ürünlerinin özü olan bır urun bulabılırsınız ne de begenmedım deyıp goturdugunuzde paranızı boyle ıade alabılırsınız. 30 gun ıcersınde kutusunu getırıp aynen paranızı alabılırsınız. ama emın olun kı bunu kımse yapmayacak.

uzun oldu bıraz ama umuyorum kı bırılerı okur da derman bulamadıgı nıce sorununa yardımcı olabılırız.
  12. 8 Ocak 2012
  13. anastasya3355

anastasya3355 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    ben bu kremi nasıl satın alabilirimm acaba yengem almanyadan getirtmişti çok memnun
  14. 11 Eylül 2013
  15. aazzrraa

aazzrraa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    mrb benim hiç bilgim yok işi bana anlatırmısınız ve kazancını?
  16. 25 Eylül 2013
  17. saglikveguzellik

saglikveguzellik Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Merhaba ben forever living işindeyim aynı zamanda kullanıcıyım her ürününden çok memnunuz, kutsal kitabımızda bile adı geçen aloe vera şifasına inanmamak elde değil, sormak istedikleriniz olursa özel mesaj atın
  18. 27 Eylül 2013
  19. serpilce50

serpilce50 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar, Forever lıvıng ürünlerinden çok tesadüf sonucu haberdar oldum, yaklaşık 2-3 aydır omega3 ve b12 kullanıyorum, kendime geldim resmen, diş macununu ise kullananlar bilir süper ötesi bir ürün insanın ağzını dişetlerini çok rahatlatıyor ve her ürünü tamamen doğal. Ben kendime geliş fiyatından alabilmek için sponsor oldum, ürünleri daha önce kullanıp memnun kalınca tekrar nereden nasıl alacaklarını bilemeyen yada sponsor olup geliş fiyatından kendime alayım diyenler varsa yardımcı olabilirim. altunser.2006@hotmail.com mail adresim