Forex Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Konusu 'Ekonomi-Finans-Borsa' forumundadır ve forga tarafından 24 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : forga
  1. forga

forga Guest

Forex Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? Hiç denediniz mi?

2. 29 Mayıs 2009
  3. forga

forga Guest

anlaşılan tek sazan benmişimkaydirigubbakcemile3

4. 1 Haziran 2009
  5. Mune

Mune Administrator Yönetici

Beğenildi:
    58.901
    Ödül Puanları:
    663
    Forex mi dediniz:1rolleyes:
    hisse,vob,forex az çok yakın olduğum konular,demek forex yaptınız,peki kazanabildiniz miCADIARZU
    Forex piyasası biraz sorunludur da:nazar:üstelik bu aralar piyasa bu kadar oynakkenhihoyyyt

Son düzenleme: 1 Haziran 2009
  6. 1 Haziran 2009
  7. forga

forga Guest

he 100 dolar kaybettimde kazanan varmı merak ettimkaydirigubbakcemile3
    bilmemne forex e üye oldum bide gerçek parayla deneyim diye 100 dolar yatırdım para bi haftada 175 dolar oldu, havaya girdim tabee, parayı çekeyim dedim, sonra aracıyı araki bulasın bilmem kim hanım arıyorum yok arıyorum yok. Ben bu gazla devam edeyim barii dedim, sonra japon yeni beni yere yapıştırdıkaydirigubbakcemile3
    Ben yaptım siz yapmayın kızlarkaydirigubbakcemile3

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Haziran 2009
  8. 5 Haziran 2009
  9. Mune

Mune Administrator Yönetici

Beğenildi:
    58.901
    Ödül Puanları:
    663
    bu duruma şaşırdım diyemem :1no2:profilinizde diğer yazdığına göre TRde değilsiniz,kurum dediklerinizin bazıları bizdeki döviz bürolarının benzeri bildiğim kadarıyla,böyle bir yere denk gelmiş olabilirsiniz,bunlar benim bildiğim ama yani son zamanlarda sistem değiştiyse yanıltmış olmıyayım,keşke öncesinde demo oynasaydınız,gerçi sanal oynayıp sürekli kazanırsınız ama iş reele gelince kazanmanız pek mümkün değil galiba kimden duyduysam kaybediyorCADIARZU
    Sürekli yön değiştiren bir piyasada kazanmak sorun şu sıralarkafamçokkarıştı
    herhalde bu dönemde en iyisi nakitte kalmak:lepi:

10. 9 Haziran 2009
  11. forga

forga Guest

yok mune Tr deyim, zaten forex türkiyede yasal değil yani yasal değil derken yasal bi alt yapısı yok, şikayet edecek bir yer yok, işler genelde sadece web ten yürüyor. Adresi madresi belli olan bi hed...line var bildiğim, ama benim firma o değildi. Şimdi firmanının adını versem "yok biz öyle değilük" diye damlarlar. Bu konuyu çok araştırdım ve yabancı firmalarla çalışmak gerektiğini anladım. Artık aklım başıma geldi canım. Şimdi başka bir firmayla 6 ay demoda kalayım diyorum ama KK da takılmaktan fırsat olmadı dahakaydirigubbakcemile3

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Haziran 2009
  12. 9 Haziran 2009
  13. narcoleptic

narcoleptic A'raf Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Forex in Türkiye de yasal alt yapısı yok evet,ben de güvenmiyorum,çok fazla,o şirketlerle iş yapmaktansa, tr de bildiğim güvendiğim,spk (şikayet mercii olarak)tarafından denetlenen bir aracı kurumun uluslararası piyasalar departmanıyla çalışmayı tercih ederim,bütün paritelerde,eur da usd de ,ve aklınıza gelebilecek bütün uluslararası kontratlarda trade edebiliyosunuz.

14. 9 Haziran 2009
  15. narcoleptic

narcoleptic A'raf Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Yaaa bak unuttum,teminat çok fazla istiyorlar fisfisfis aracı kurumlarda bu işlemler için ,pardon. :tomato:
    gelsin bana,çok çok daha az teminatla çalışıyor tabiki forex,siz en iyisi yabancı bir kurumla çalışın.

16. 9 Haziran 2009
  17. forga

forga Guest

Paylaşımlarınız için teşekkürler arkadaşlar, zaten 200:1 hatta 400:1 kaldıraç oranları ne kadar gerçekçi olabilirki, forex benim için küçük paralarla oynan bi eğlence aracı gibi, yani harbi harbi yatırım yapmak için değil.
    Geçen nette bi firmanının reklamını gördüm yuhh artık dedim, efendim bir gece bin dolar nasıl beş bin dolar olurmuş
    kaydirigubbakcemile3

18. 9 Haziran 2009
  19. narcoleptic

narcoleptic A'raf Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Forga aslında gerçekten mümkün kaldıraça göre,ama kumar gibi düşün,kazandığından fazlasını daha kısa bir zaman da da kaybedebiliyosun,işte o kısmı yazmıyorlar :eek:klava:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.