forma yeni üye olanlar geyik grubu

Konusu 'Geyik Sohbeti' forumundadır ve EU3 tarafından 27 Nisan 2009 başlatılmıştır.

27 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

hadı kızlar sızde benım gıbı bu formda yenıysenız ve kımseyı tanımıosanız hadı gelın tanıslalım kaynasalım.saglam dostluklar kurarız umarım.konuyu yalnıs yere acmısım ıyı mı onceden.gul gul oldum valla.o yuzden yenıden acıorum.eee normal artık mazur gorulecek aslında 2 yıl once uye oldum forma ama ınternet olmadıgı ıcın gıremıodum.sımdı de cıkamıorum. alkisalkisalkis hepınızı beklıorum ona gore.ben aslen kutahyalıyım ama konyada oturuorum.evlenınce esım burda oldugu ıcın geldım.8 aylık evlıyım.ikizler burcuyum.hepınızı beklıorum tanısmak ıcın.kocaaa bı aıle oluruz ıns.kkda.hadı bakıım.kucak dolusu sevgıler hepınıze a.s.

2. 27 Nisan 2009
  3. KIZILCIKLI

KIZILCIKLI Kıskandığım Denizlerdesin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ilk misafirin ben olayım ozaman :):)
    hayırlı olsun topicinn canım a.s. guzel ,hoş sohbet ve arkadaslara dilerim :1hug:

4. 27 Nisan 2009
  5. EU1

EU1 Guest

Hoş Geldin Canımcığım :) Bende bir kaç günlük olarak seni destekliyorum :dance::dance::dance:

6. 27 Nisan 2009
  7. EU3

EU3 Guest

cok sag ol tsk ederım.ılk oldugun ıcın de ayrıcalıgın olacak ona gore. alkisalkisalkis

8. 27 Nisan 2009
  9. EU3

EU3 Guest

hb sag olun ya harıka bı sıte burası cok guzel dostluklar edınecegım umarım.ıyı de neden bı kac gunluk :çok üzgünüm: ask olsun ama oldu mu sımdı yane mirmirmirmir

10. 27 Nisan 2009
  11. EU1

EU1 Guest

Ben yeni keşfettim o sebepten yani :bbo::bbo: Büyük kayıp biliyorum ama telafisini edeceğim inş hihoyyyt

12. 27 Nisan 2009
  13. KIZILCIKLI

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hehe sağol delikafadulden ayrıcalık hmm dusunım ilk öne sıra benım vermem kaptırmam kımselere :jeyyar: yerimseniben naniknanik

14. 27 Nisan 2009
  15. EU3

EU3 Guest

evet aynen ben epey oldum ama malum sebeplerden ıncıgını cıncıgını ogrenememıstım.yavas yavas ıste.elımızden tutarlarsa dımıama?

16. 27 Nisan 2009
  17. EU3

EU3 Guest

ayyy okurken bası hayır dıyecek dedım valla bırıncısın dıyorum ya bırıncı ozel konukj yane

18. 27 Nisan 2009
  19. KIZILCIKLI

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    :hooray: :hooray: heyyooo :lepi: