Forumu Bırakıyorum!!!

Konusu 'Komik Yazılar' forumundadır ve saliha54 tarafından 17 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

  17 Ağustos 2006
  Konu Sahibi : saliha54
 1. saliha54

  saliha54 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  109
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  SARIŞIN: Forumda sarışın sayısı artmaya başladı. Ben "aptal olmayan sarışın" ünvanımı kimseye kaptırmak istemiyorum. Kariyerimin zirvesindeyken bırakmak istiyorum. Boyalarım akmadan, ibibikler ötmeden .. Hoşçakalın ..

  ALINGAN: Zaten unutuldum, gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayım dedim, ben gidiyorum .. Ooo, kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mı ?

  BAYAN USER ARAYAN: 3 erkek üye başına 1 bayan üyenin düştüğü bir forumda daha ne kadar durabilirimki ? Olasılık hesabı diye bir şey var kardeşim ? Kişi başına en az 2 bayan düşen forumlar da var .. Ee, ne duruyorum o zaman, hayret bişi ..

  ADMİN: Forumumdan ayrılıyorum. Taksidi ödeyemedik bu ay. Doğal olarak siz de ayrılmış olacaksınız. Canlarım benim, benim ayrılmama hiç dayanamazsınız!!

  MUHALİF: Forumdan ayrılıyorum arkadaşlar .. Direnişlerime rağmen forumu adam edemedim.Beni anlamadınız ya ben ona yanıyorum.Admin ve modlarıda şiddetle kınıyorum..

  DELİ: Ben deliyim deli. Manyağım ben. O yüzden ayrılıyorum forumdan. Neden demeyin, ben de bilmiyorum. Deliyik dedik ya alla alla niye soruyonuz. Bak şimdi de ayrılmıyorum. Piskolojik manyağım ben. Ne yaptığım belli değil .. Deli, -efendim .. Ehuehue, kendi kendime de konuşuyom .. Deliyim, yaparım ..

  DUYGUSAL:ben bennn .daha fazla konuşamayacağım hüngürr hüngür....


  KISKANÇ: Hiç bi isimli konularda ismim geçmiyo. İlle söylemem mi lazım kardeşim ? En kısa zamanda kendimi o tür topiklerde görmek istiyorum, fazla zamanım yok, akşam oldu, ortama akmam lazım .. Akmerkez beni bekler .. Adım en az 3 isimli topikte geçene kadar foruma uğramıyacağım ..

  YENİ ÜYE: Ben çok yeniyim. Eskiyene kadar foruma girmiyeceğim


  DEPRESYONA GİREN : Biraz kafamı dinlemem lazım.Sosyal hayatım kalmadı  HEPSİNE VERİLEN CEVAPLAR:
  Çok iyi birisiydin.İnşallah en kısa sürede aramıza dönersin.
   
 2. 17 Ağustos 2006
  Konu Sahibi : saliha54
 3. MsscooL

  MsscooL Guest

  Ben de gerçekten saliha forumu bırakıyor sanıp sazan gibi yazıya atladım:) hoştu gerçekten emeğine sağlık:KK70:
   
 4. 17 Ağustos 2006
  Konu Sahibi : saliha54
 5. saliha54

  saliha54 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  109
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  miss bırakırmıyım yavrum.. ben bu forumda sakin ilerliyorum :) Ve epey zevk alıyorum
   
 6. 17 Ağustos 2006
  Konu Sahibi : saliha54
 7. kuzum

  kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  8.591
  Beğenildi:
  252
  Ödül Puanları:
  163
  Saliha alacağın olsun:eek:klava: :eek:klava: Valla bende cidden gidiyo dedim
   
 8. 17 Ağustos 2006
  Konu Sahibi : saliha54
 9. BarbunyaPilaki

  BarbunyaPilaki Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  827
  Beğenildi:
  4
  Ödül Puanları:
  108
  kız saliha valla bende gidiyosun sandımda üzüldüm
  neyse ellerine sağlık canım
   
 10. 17 Ağustos 2006
  Konu Sahibi : saliha54
 11. ben de ciddiye aldım zatiş bu günlerde hep sazan oluyom:biggrin:
   
 12. 2 Haziran 2007
  Konu Sahibi : saliha54
 13. Zepp

  Zepp Popüler Üye Üye

  Katılım:
  21 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  9.346
  Beğenildi:
  17
  Ödül Puanları:
  146
  Sarışın: Forumda sarışın sayısı artmaya başladı. Ben "aptal olmayan sarışın" ünvanımı kimseye kaptırmak istemiyorum. Kariyerimin zirvesindeyken bırakmak istiyorum. Boyalarım akmadan, ibibikler ötmeden .. Hoşçakalın ..  Alıngan: Zaten unutuldum, gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayım dedim, ben diyorum, gidiyorum .. Ooo, kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mı ?  capkin bayan : 3 bayan üye başına 1 erkek üyenin düştüğü bir forumda daha ne kadar durabilirim ki ? Olasılık hesabı diye bir şey var canim ? Kişi başına en az 2 erkek düşen forumlar da var .. Ee, ne duruyorum o zaman, hayret bişi ..  Admin: Forumundan ayrılıyorum. Taksidi ödüyemedik bu ay. Doğal olarak siz de ayrılmış olacaksınız. Canlarım benim, benim ayrılmama hiç dayanamazsınız!!jeyyar  Mod: Forumdan ayrılıyorum. artık ayrılık modundayım. Hoşça kalın.laelaelaelaelae


  Muhalif doğacı: Forumdan ayrılıyorum arkadaşlar .. Direnişlerime rağmen forumun en altındaki ağaçlar kesilerek "forum oyunları" bölümü açıldı. Adminleri şiddetle kınıyorum .. Kın kın kın..  Deli: Ben deliyim deli. Manyağım ben. O yüzden ayrılıyorum forumdan. Neden demeyin, ben de bilmiyorum. Deliyik dedik ya alla alla niye soruyonuz. Bak şimdi de ayrılmıyorum. Piskolojik manyağım ben. Ne yaptığım belli değil .. Deli, -efendim .. Ehuehue, kendi kendime de konuşuyom .. Deliyim, yaparım ..:bbo:  Duygusal: ben bennn ………………….daha fazla konuşamayacağım bööööwwww..senağlama  Kıskanç: Hiç bir isimli konularda ismim geçmiyo. İlle söylemem mi lazım canim ? En kısa zamanda kendimi o tür topiklerde görmek istiyorum, fazla zamanım yok, akşam oldu, ortama akmam lazım .. Akmerkez beni bekler .. Adım en az 3 isimli topikte geçene kadar foruma uğramıyacağım ..
  Yeni Üye: Ben çok yeniyim. Eskiyene kadar foruma girmiyeceğim...