Forumu Bırakıyorum!!!

Konusu 'Komik Yazılar' forumundadır ve saliha54 tarafından 17 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2006
    Konu Sahibi : saliha54
  1. saliha54

saliha54 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    SARIŞIN: Forumda sarışın sayısı artmaya başladı. Ben "aptal olmayan sarışın" ünvanımı kimseye kaptırmak istemiyorum. Kariyerimin zirvesindeyken bırakmak istiyorum. Boyalarım akmadan, ibibikler ötmeden .. Hoşçakalın ..

ALINGAN: Zaten unutuldum, gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayım dedim, ben gidiyorum .. Ooo, kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mı ?

BAYAN USER ARAYAN: 3 erkek üye başına 1 bayan üyenin düştüğü bir forumda daha ne kadar durabilirimki ? Olasılık hesabı diye bir şey var kardeşim ? Kişi başına en az 2 bayan düşen forumlar da var .. Ee, ne duruyorum o zaman, hayret bişi ..

ADMİN: Forumumdan ayrılıyorum. Taksidi ödeyemedik bu ay. Doğal olarak siz de ayrılmış olacaksınız. Canlarım benim, benim ayrılmama hiç dayanamazsınız!!

MUHALİF: Forumdan ayrılıyorum arkadaşlar .. Direnişlerime rağmen forumu adam edemedim.Beni anlamadınız ya ben ona yanıyorum.Admin ve modlarıda şiddetle kınıyorum..

DELİ: Ben deliyim deli. Manyağım ben. O yüzden ayrılıyorum forumdan. Neden demeyin, ben de bilmiyorum. Deliyik dedik ya alla alla niye soruyonuz. Bak şimdi de ayrılmıyorum. Piskolojik manyağım ben. Ne yaptığım belli değil .. Deli, -efendim .. Ehuehue, kendi kendime de konuşuyom .. Deliyim, yaparım ..

DUYGUSAL:ben bennn .daha fazla konuşamayacağım hüngürr hüngür....

KISKANÇ: Hiç bi isimli konularda ismim geçmiyo. İlle söylemem mi lazım kardeşim ? En kısa zamanda kendimi o tür topiklerde görmek istiyorum, fazla zamanım yok, akşam oldu, ortama akmam lazım .. Akmerkez beni bekler .. Adım en az 3 isimli topikte geçene kadar foruma uğramıyacağım ..

YENİ ÜYE: Ben çok yeniyim. Eskiyene kadar foruma girmiyeceğim

DEPRESYONA GİREN : Biraz kafamı dinlemem lazım.Sosyal hayatım kalmadı

HEPSİNE VERİLEN CEVAPLAR:
    Çok iyi birisiydin.İnşallah en kısa sürede aramıza dönersin.

2. 17 Ağustos 2006
  3. MsscooL

MsscooL Guest

Ben de gerçekten saliha forumu bırakıyor sanıp sazan gibi yazıya atladım:) hoştu gerçekten emeğine sağlık:KK70:

4. 17 Ağustos 2006
  5. saliha54

saliha54 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    miss bırakırmıyım yavrum.. ben bu forumda sakin ilerliyorum :) Ve epey zevk alıyorum

6. 17 Ağustos 2006
  7. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Saliha alacağın olsun:eek:klava: :eek:klava: Valla bende cidden gidiyo dedim

8. 17 Ağustos 2006
  9. BarbunyaPilaki

BarbunyaPilaki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    kız saliha valla bende gidiyosun sandımda üzüldüm
    neyse ellerine sağlık canım

10. 17 Ağustos 2006
  11. ben de ciddiye aldım zatiş bu günlerde hep sazan oluyom:biggrin:

12. 2 Haziran 2007
  13. Zepp

Zepp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    Sarışın: Forumda sarışın sayısı artmaya başladı. Ben "aptal olmayan sarışın" ünvanımı kimseye kaptırmak istemiyorum. Kariyerimin zirvesindeyken bırakmak istiyorum. Boyalarım akmadan, ibibikler ötmeden .. Hoşçakalın ..

Alıngan: Zaten unutuldum, gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayım dedim, ben diyorum, gidiyorum .. Ooo, kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mı ?

capkin bayan : 3 bayan üye başına 1 erkek üyenin düştüğü bir forumda daha ne kadar durabilirim ki ? Olasılık hesabı diye bir şey var canim ? Kişi başına en az 2 erkek düşen forumlar da var .. Ee, ne duruyorum o zaman, hayret bişi ..

Admin: Forumundan ayrılıyorum. Taksidi ödüyemedik bu ay. Doğal olarak siz de ayrılmış olacaksınız. Canlarım benim, benim ayrılmama hiç dayanamazsınız!!jeyyar

Mod: Forumdan ayrılıyorum. artık ayrılık modundayım. Hoşça kalın.laelaelaelaelae

Muhalif doğacı: Forumdan ayrılıyorum arkadaşlar .. Direnişlerime rağmen forumun en altındaki ağaçlar kesilerek "forum oyunları" bölümü açıldı. Adminleri şiddetle kınıyorum .. Kın kın kın..

Deli: Ben deliyim deli. Manyağım ben. O yüzden ayrılıyorum forumdan. Neden demeyin, ben de bilmiyorum. Deliyik dedik ya alla alla niye soruyonuz. Bak şimdi de ayrılmıyorum. Piskolojik manyağım ben. Ne yaptığım belli değil .. Deli, -efendim .. Ehuehue, kendi kendime de konuşuyom .. Deliyim, yaparım ..:bbo:

Duygusal: ben bennn ………………….daha fazla konuşamayacağım bööööwwww..senağlama

Kıskanç: Hiç bir isimli konularda ismim geçmiyo. İlle söylemem mi lazım canim ? En kısa zamanda kendimi o tür topiklerde görmek istiyorum, fazla zamanım yok, akşam oldu, ortama akmam lazım .. Akmerkez beni bekler .. Adım en az 3 isimli topikte geçene kadar foruma uğramıyacağım ..

Yeni Üye: Ben çok yeniyim. Eskiyene kadar foruma girmiyeceğim...