Foto lazer

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve marti_gn tarafından 29 Ocak 2010 başlatılmıştır.

29 Ocak 2010
    Konu Sahibi : marti_gn
  1. marti_gn

marti_gn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,
    Ben bugün ağda için gittiğim merkezde lazer epilasyon yaptırıp döndüm (genital ve koltuk altı için). Fakat adı foto lazer. Şimdi de internette araştırdım biraz fakat kafam karıştı. Öven de kötüleyen de var. Hiç foto epilasyon yaptıran var mı? Varsa deneyimlerinizi paylaşır mısınız?bilmiyorumkismile

2. 29 Ocak 2010
  3. kujum

kujum lilyum Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    153
    foto apilasyon dıye ıpl ye diyolar berbat bı makına benı zaten o mahvetti

4. 30 Ocak 2010
  5. marti_gn

marti_gn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nası yani :S mahvetti derken ne oldu ki? daha mı çok çıkarttı. internette ten rengi uygun olmayanların uyuyan kıl köklerini harekete geçirip daha fazla kıl çıkmasına sebep olabileceği yazıyor. ama ben beyaz tenli siyah kıllıyım. onunla alakası olabilir mi acaba? yoksa çok geç olmadan bırakayım??

6. 1 Şubat 2010
  7. melek1701

melek1701 Melis'in annesi :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Bende başladım foto epilasyona .. Haftaya ikinci seansına gidicem. ılk seanstan sonra bir kısmı döküldü. Bende istanbulda gidiyorum gittiğin yerin adı ne canım?? Ama normal lazer epilasyonda denettirdim ben çok acıyo genital bölgede. en azından foto epilasyonda acı olmuyor. ben normal lazere dayanabileceğimi hiç sanmıyorum. Bakalım nolcak beklicem, denicem, görcemm bilmiyorumkismile

8. 1 Şubat 2010
  9. proing

proing Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    nasıl yani,
    IPL foto epilasyon mu?
    ama öyle demediler param boşa mı gitti şimdi
    bugün sabah kontrole gitmiştim

10. 1 Şubat 2010
  11. marti_gn

marti_gn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu kadar kötü mü bu ipl?
    hiç yaptıran yok mu? niye kimse birşey yazmıyor.
    ben internetten araştırdım baya. 4 seansta koltukaltı bitiyor falan yazıyor. hatta ilk seansta tüylerin %50'si dökülebiliyormuş. benim henüz birkaç gün oldu. 25 gün içinde uzayacak, dökülen dökülecek dediler. o dökülenler de bir daha çıkmıyormuş. ben sonuçları yazarım. başka bilen, deneyen varsa aydınlatsın bizi de.

12. 1 Şubat 2010
  13. marti_gn

marti_gn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla ben şu anda eskişehirdeyim, ailemin yanında, burada gittim. istanbul'da da devam edebilirim, geldikçe buraya da gidebilirim. fiyatları bana çok uygun geldi. koltukaltı 40, genital 80. sen ne kadara yaptırıyorsun, bir de nerede gidiyorsun? sen bana sormuşsun ama sanırım ben senden tavsiye alıcam :1rolleyes:
    bir de ne kadarı döküldü, yüzde kaçıdır tahminen?
    umarım işe yarar :eek:

14. 2 Şubat 2010
  15. melek1701

melek1701 Melis'in annesi :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Ben komple bacak, genital, koltuk altı bitene kadar 1200 ödedim. bayrampaşada bi yere gidiyorum. yani baya dökültüler harita gibi oldu :roflol: Yani daha şimden bişi demek istemiyorum.. Ancak tamamen bitince memnun kaldım diyebilirim. ıstersen özelden yazarım yerin adını

16. 2 Şubat 2010
  17. marti_gn

marti_gn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu ilk seanstan sonra mı oldu? ilk seans bile bu kadar işe yarıyor yani. oh, daha ne isterim :teytey:
    bayrampaşa uzak bana, ama güvenilir bir yer bulma sorunum olursa isterim :1rolleyes:

18. 2 Şubat 2010
  19. kujum

kujum lilyum Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar paranızı sokaga atmayın 20ytl daha fazla verin alexsander yaptırın paket veye k. altınıza ben yandım siz yanmayın. akıllanmak için illa madur olmak mı gerekıyo keşke benıde başlarda uyaran bırı olsaydı