Fraxel veya fraksiyonel lazer

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve helin24 tarafından 24 Haziran 2008 başlatılmıştır.

24 Haziran 2008
    Konu Sahibi : helin24
  1. helin24

helin24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar, fraxel lazer veya diğer bir adıyla fraksiyonel lazer hakkında bir bilgisi olan var mı?

bu lazer sivilce, ameliyat izleri için tavsiye ediliyor. bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini bizimle paylaşabilir mi?

mesela netten baktım, daphane lazerde böyle bir uygulama var.

2. 17 Kasım 2008
  3. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    cilt bakımı başlıgında fraxel laserleleke tedavisi kousunda paylaşımlarımız yer almaktadır tecrübelerden faydalanabilirsin hani daha ziyade yüzle ilgili oldugundan oraya yazılmıştır

4. 20 Kasım 2008
  5. kontes1

kontes1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benimde sırtımda kahverengi lekeler var 15 yıldır bununla yaşıyorum ilaçlardan bıktım en son expigment kullanıyorum daha sonuç alamadım içinizde sırtında kahverengi lekesi olan varmı ?lütfen bana yazarsanı zsevinirim

6. 13 Ocak 2014
  7. basakkaya

basakkaya Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bundan 1 ay önce Nişantaşında Dr.Nezih Karaca ya fraksiyonel lazer yaptırdım. Oldukça akne izim vardı tek seansta bile gayet başarılı sonuç aldım..Daha önceden de co2 fraksiyonel yaptırmıştım ama etki göremedim çektiğim acı ile kaldım.Tavsiye ediyorum Nezih beyi gayet iyi alanında fiyat konusunda da oldukça yardım ediyor.

8. 15 Ocak 2014
  9. burjums

burjums Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    arkadslar benımde yuzumde sıvılce ızlerı var. 2 gun once yaptırdım fecı bır acı:::::::KK43:yuzum siş ve kıpkırmızı bakalım sonuc ne olacak.Acıbademde yaptırdım 3 seans 2345tl...