freetalking2010 Burun Estetiği Ameliyatı

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve freetalking2010 tarafından 8 Mart 2010 başlatılmıştır.

8 Mart 2010
    Konu Sahibi : freetalking2010
  1. freetalking2010

freetalking2010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar, eğri burnu olupta ameliyat olan arkadaşlarla konuşmak istiyorum. Sonuç nasıl oldu, eğrilik düzeldi mi? Paylaşırsanız sevinirim

2. 8 Mart 2010
  3. Turczynka

Turczynka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    113
    cnm panik yapma ameliyatın henüz cok yeni. Doktorunda iyi. 2. ameliyatı mı araştırmaya başladın? Az sabret lütfen kafana takmamaya çalış

4. 8 Mart 2010
  5. freetalking2010

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    2. ameliyatı araştırmıyorum allah korusun sadece eğri burnu alıpta nasıl sonuçlar alındı onu merak ediyorum Emre Bey görürse burdan yazdığımı arar beni daha yeni niye panik yapıyorsun diye ama elimde değil dün nişana gittim herkes aa eğri dedi kahroldum yemeden içmeden resmen kesildim

6. 8 Mart 2010
  7. tuonela

tuonela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    freetalking albumundeki resimlerde bile burnun daha yeniyken harika duruyor odem olması sebebiyle sana su an egri geliyor olabilir. Bence biraz zamana bırakmalısın. En son halinin resmini eklersen bizde belki daha saglıklı yorumlar yapabiliriz, bozma moralini!

8. 8 Mart 2010
  9. freetalking2010

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Yarın yeni resimleri yükleyeceğim moralim bozulduğu için bantlardan sonra yeni resim çekmedim bantlıyken hergün çekiyordum şimdi aynanın önünden bile geçmek istemiyorum birde benim burnum sol deliği burun duvarıma yapışmış gibi burun deliklerinizi açarsanız ya böyle sol delik yarım açılıyor yapışıyor sağa doğru alttan bakıyorum orda uhu gibi birşey var anlamadım gitti çok acayip duruyor dokunup kurcalayamıyorumda o yüzden ya ben burnumla ilgili çok şeyde söylemek istemiyorum Emre Bey' e haksızlık etmemek için daha çok yeni ama yine bugün dayanamayip topik açtım

10. 8 Mart 2010
  11. adasu79

adasu79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sen eğri burun görmemişsin dümdüz burnumu yamulttu doktor işte ikinci ayıma girdim 1 sene sonra belkide bikaç sene sonra yani parayı ne zaman biriktirebilirsem revizyon olcam, o kadar acıki anlatsam zaten anlayamazsın şuanki durumumu bide bi tarafı boşluk oldu yamuk kıkırdak yamuk kaynadığı için düşün sağ tarafta kocaman bi kemik sol taraf açık hiç kıkırdak yok bence şanslısın imkanın vardı ve iyi birine ameliyat oldun en azından eserlerini görüyorum sitede, bi problemin olursa eminimki bu kadar övülen biri kendisinden kaynaklanıyorsa düzeltir ama dediğim gibi sen yamuk burun görmemişsin

12. 9 Mart 2010
  13. floransa

floransa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ya sen ne ümitlerle girmiştin ameliyata açtığın topiği okumuştum hayalkırıklığı mı oldu sonu resimlerden anlaşılmıyor eğri olduğu ama eğer insanlar söylüyorsa bi sorun vardır demek ki...

14. 9 Mart 2010
  15. floransa

floransa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ama burnunun şu an eğri çıkmasıyla ameliyattan önce eğri çıkması arasında nasıl bir bağ olabilir ki adamın burnu eğri ki estetik oluyor yoksa niye olsun yada söylesinler kendi burnu eğri olanlar hiç bu işlere kalkışıp okadar eziyet çekmesinler madem sonucuda eğri olucak...

16. 9 Mart 2010
  17. miss_angela

miss_angela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bencede ya ne eğriliği eğrilik felan yok alakası bile yok..nerden çıkmış hatta bu eğrilik anlamadım

18. 10 Mart 2010
  19. Evacik

Evacik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canim ya umarim sandgin gibi degildir ve sadece cok yeni oldugu icin öyledir...fotograflardan anlasilmiyo ama eminim hersey düzelecek ve cok mutluolcaksin...düsünsene kavc kisi simdiye kadar basta panikleyip daha sonra herseyin güzel oldugunu yaziyo...sende o zamanlardan gecen arkadaslara güven ve biraz sabir göster....ve ayrica yeni ameliyat olmus birinede hemen ah burnun egri olmus denirmi...hayret yani...biseyden haberleri yok konusuyorlar...iyilesme süresinin ne kadar uzun oldugunu bilmiyorlar heralde ama yinede öyle denilmez bence, cok ayip etmisler, biraz daha hassas davranabilirlerdi...sen moralini bozma canim...Insallah hersey güzel olcak