Fresh Line Ürünlerini Kullanan Var mı?

Konusu 'Vücut kremleri, losyonlar' forumundadır ve bagcicek tarafından 7 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : bagcicek
  1. bagcicek

bagcicek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bugün tesadüfen girdim hayran kaldım ürünlere...miss gibi sabunlar kesilerek gramla satılıyo,alkol içermeyen mükemmel kokan parfümler,şu selülit giderici yosun sabunu..ama biraz araştırmak istedim almadan..özellikler ellerime bi krem sürdü ordaki bayan ve dediki 3gün boyunca ellerinizi yıkadığınız halde geçmez dedi:1shok: şaşırdımmm..
    merak ettim sizlerden gören bilen kullanan warmı??
    wallahi innova ve clinque cilt ürünleri aldığıma pişman oldum bunları görünce:eek:klava:

2. 8 Mayıs 2008
  3. bagcicek

bagcicek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    “Home SPA” grubunda bu ay tanıtacağımız ilk serimiz, deniz köpüğünden oluştuğuna inanılan güzellik ve aşk tanrıçası “Aphrodite”. “Antiselülit” özellikli bu seri, içerdiği karabiber, biberiye, rezene, zencefil ve selvi gibi esansiyel yağlar sayesinde dolaşımı hızlandırarak selülitin oluşmasına sebep olan tıkanıklıkları gidermeye ve cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur. Sabun, peeling özellikli sabun, banyo tuzu, vücut peeling’i, çamur maskesi, termal etkili merhem, inceltici jel, yağ ve duş jelinden oluşan bu seride fiyatlar 12 ile 90 YTL arasında değişmekte.

Dünyadaki ilk mağazasını 1994 yılında Atina’da açmış ve bugün Yunanistan, İngiltere (Londra), Rusya (Moskova 4 adet, St Petersburg 3 adet) ve Kazakistan’da (Alma Ata) bulunan mağazalarıyla tamamen doğal güzellik ve bakım ürünlerine yönelik bir mağazalar zinciri olan Fresh Line’ı alışılagelmiş güzellik ve bakım ürünlerinden ayıran en önemli özellikleri hiç kuşkusuz en düşük seviyede katkı ve koruyucu madde içermesi, buna karşılık kozmetiğin izin verdiği en yüksek oranda esansiyel (özyağ) yağlar içermesidir. Fresh Line ürünleri hassas ciltler, hamileler ve bebekler için de çok uygundur.

Fresh Line; Yüz, saç, vücut bakımı, Spa ürünleri, doğal aromaterapik bakım ve masaj yağları, bitkisel tedavi ürünleri ve özel kokulu ürünlerden oluşan yaklaşık 400 çeşitlik geniş bir yelpazeye sahiptir.

Alıntıdır.

4. 8 Mayıs 2008
  5. burcumm23

burcumm23 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bakırköyde nerde bulabilirim acaba ????

6. 8 Mayıs 2008
  7. bagcicek

bagcicek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım be şuan istanbulda sadece kanyonda olduğunu duydum..onun dışında ben şuan eskişehirdeyim,okuyorum burda, dün espark a gitmiştim bir de orda war..başka da şubesi yok sanırsamfisfisfis

8. 8 Mayıs 2008
  9. bagcicek

bagcicek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hıı bir de hani bizler selülit için yosun sabunu kullanıyoruz ya..işte oradaki yosun sabunu içinde olanları okudu kız bana,ağzım açık kaldı..içerisinde selülit için kullanılan bütün yağlar hatta daha fazlası war..kokusuda süperrrr:dance:

10. 8 Mayıs 2008
  11. burcumm23

burcumm23 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canım tşk ederim yolum düşersem muhakkak uğrayacağım parfümleri ve kremleri merak ettim a.s.

12. 8 Mayıs 2008
  13. bagcicek

bagcicek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hıı bir de hani bizler selülit için yosun sabunu kullanıyoruz ya..işte oradaki yosun sabunu içinde olanları okudu kız bana,ağzım açık kaldı..içerisinde selülit için kullanılan bütün yağlar hatta daha fazlası war..kokusuda süperrrr:dance:

ondan almaya kesin karar werdim,alırsam sonuçları yazarım(kız yağ yakıyo dedi)..

14. 8 Mayıs 2008
  15. bagcicek

bagcicek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bencede mutlaka uğra,zaten girince insanın çıkası gelmiyo:dance::eek:klava:

16. 8 Mayıs 2008
  17. mulberry

mulberry Çok şükür Allahım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bu bahsettiğin kremin adı nedir? kokusu gerçekten kalıcı mı? bana çok yakın çünkü kanyon. uğrayıp bakarım adını verebilirsen

18. 8 Mayıs 2008
  19. bagcicek

bagcicek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bu bahsettiğim sabun..adı yok aslında..yani fresh line adlı mağazaya giriceksin, yağ yakan sabun diceksin hemen gösterirler..sadece sabunda değil bi sürü ürünü daha war..