Freshlook Yeni Renkler

Konusu 'Kontakt Lens, Gözlük' forumundadır ve Jiklipaff tarafından 13 Ekim 2009 başlatılmıştır.

13 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Jiklipaff
  1. Jiklipaff

Jiklipaff Guest

Freshlook 3 tane yeni renk çıkarmış.
    Zümrüt yeşili,
    Parlak mavi ve gümüş grisi.
    Deneyeniniz var mı kızlar ?

2. 14 Ekim 2009
  3. morrison

morrison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ben "Starling Grey" rengini sipariş etmiştim. Bugün elime ulaştı. ılk tercihim "Gemstone Green " olanıydı fakat stokta yokmuş malesef. Griyi de pek beğenmedim açıkçası. Belki bende iyi durmamış olabilir gözlerim kahverengi olduğu için bilmiyorum. Daha önce freshlook'un "Green" olanını kullanmıştım çok daha doğal duruyordu. Bosh&Lomb'un grisi de çok daha iyi duruyordu bende. Yani tavsiye etmem şahsen. :eek:lmaz:

4. 21 Ekim 2009
  5. daphne2165

daphne2165 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende videolarına baktımda yeşili ve mavisi gayet güzel duruyor.Bende mavisine göz diktim.
    Morrisoncum siparişini nerden verdin acaba?ayrıca ne kadar ödedin?

6. 22 Ekim 2009
  7. Akitra

Akitra kelebekk εїз Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    evet zümrüt yeşilini gecenlerde denedim
    gözlerim koyu kahve tıpkı katalogdaki renk gibi durdu.. yerimseniben

8. 23 Ekim 2009
  9. morrison

morrison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ben gg'den sipariş ettim. Kampanya vardı 35 TL'ye geldi bana lens,saklama kabı bir de solocare solüsyon hediye ettiler yanında. İlk taktığım gün pek beğenmemiştim o gün yazmıştım yorumumu da. Sonradan gün ışığında görünce biraz daha hoşuma gitti freshlook stearling greylerim. Görenler de doğal durduğunu söylüyorlar kullanıyorum şu anda. Fakat almayı düşünüyorsan diye söylüyorum ben freshlooklarımı takınca yazıları okuyamıyorum etraf son derece puslu gözüküyor. Birkaç saat gözümde kalınca da rahatsızlık vermeye başlıyor. Çok ince olmasına rağmen biraz sorunlu bir lens sanırım. Solotica da kullanıyorum ben o lenste asla böyle sorunlarım olmadı. Almayı düşünüyorsan göz önünde bulundur derim cnm :))

10. 23 Ekim 2009
  11. daphne2165

daphne2165 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende bir ara kullandığımda aynı sorunu yaşamıştım.hatta 6 ay boyunca bulanık bulanık dolaştım.Sanırım daha sonra yapısına alıştı gözlerim sonraki kulanımlarımda böyle bir sorun yaşamadım.Amazon lunırken çok net görebiliyordum.Çok rahatlardı.Gözümde yok gibilerdi.Şu anda rainbow kullanıyorum.Yıllık olmasındanmıdır nedir rahatsız ediyor beni biraz.Bazen batıyor gölerime bazen kayıyor bazen bulanık görüyorum.Sürekli bi rahatsızlık hali var.Bakalım ne zaman alışacaz artık.
    senin aldığın lensin mavi ve yeşil renkleri için ne düşünüyosun.Gri lensler artık pek hoşuma gitmiyor benim.

12. 23 Ekim 2009
  13. morrison

morrison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ben Freshlook'un hareli yeşilini de kullandım. Gözlerim koyu kahve olduğu için çok açmadı. Görenler saçlarınla aynı renk olmuş dediler (kumraldım o zaman). Ela gibi durdu bende yani o yüzden çok kullanmadım. Ama doğallık konusunda sorunum yoktu o lenste. Yeşiller hareli ise koyu kahve gözde doğal durabiliyor freshlooklarda. Ama mavi konusunda aynı şeyi düşünmüyorum. Doğal ve güzel bir mavi yok bence bu markada. Gözü açmadığı gibi doğada da olmayan bir renk oluyor göze takıldığında. Başarılı bulmuyorum ben açıkçası. :umursamaz:

14. 24 Ekim 2009
  15. daphne2165

daphne2165 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Freshlookun safir maviside hoş gibi duruyo ama denemeden bilemiyor insan.

16. 19 Ocak 2010
  17. tuxgxba0210

tuxgxba0210 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    freshlook yeni renkleri denemedim ama benm ilk kullandığım lensti freshlook ve hatta bütün tonlarınıda almıştım =)=) bide ucuzdu 25 tl iydi neydi =)=) o zamanlar çok şikayetçi diildim ama sonra güneşte ışıkta herkes aa çizgi çizgi duruyo dedikçe falan bende farkettim ki yakından korkunç belli oluyo . plastik var gibi sanki gözde .. o yüzden kesinlikle düşünmüyorum bir daha .. hele hel maviler asla .. tavsiye etmem kesinlikle .. kendi gözü renkli olanlar için üstüne parlaklık katsın diye belki iyi durur ama kahve gözlüler için aman aman ..

18. 19 Ocak 2010
  19. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    bende hareli yeşil ve mavisini kullanıyorum ilk taktıgım zamanlar hiç hissetmezdim batmazdı fln ama şimdi rahatsız oluyorum batıo kayıyo gibi hissediyorum