Fritöz için tavsiyeleriniz nelerdir?

Konusu 'Tavsiyeleriniz' forumundadır ve fatma034 tarafından 6 Ekim 2008 başlatılmıştır.

6 Ekim 2008
    Konu Sahibi : fatma034
  1. fatma034

fatma034 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşlar ben tefal snack oleoclean fritöz almak istiyorum ama bir kaç kullanımdan sonra içinin teflonunun çizildiğini ve yağ süzme bölümünden yağ akıttığını duydum kullanan arkadaşlar varsa lütfen bana yardımcı olur musunuz

2. 6 Ekim 2008
  3. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Konu tavsiyeler başlığına taşınmıştır..İyi paylaşımlar:))

4. 9 Ekim 2008
  5. fatma034

fatma034 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hadi hanımlar tefal fritöz kullanan yokmu hani kızartma yaptıktan sonra yağı kendisi süzüyor bütün parçları sökülüp bulaşık makinasında yıkanıyor ufak boy olnından tavsiyelerinize ihtiyacım var bir türlü karar veremedim

6. 9 Ekim 2008
  7. Kaguya Hime

Kaguya Hime Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ismini tam hatirlayamiyorum.Benim kullandigimin, yagi süzmek icin ayrica bir kabi vardi.Sayet oysa evet.Cok dikkatli kullanmama ragmen icin de kücücük bir yerin cizildigini gördüm.Ama yag süzülürken herhangi bir sorun yasamadim,yag akitmasi falan olmadi yani.O cizikten sonra da kullanmadim artik attim.Bulasik makinesin de yikamadim hic,elimde yikiyordum.Umarim yardimci olmusumdur.

8. 9 Ekim 2008
  9. seyda_66

seyda_66 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    148
    selam canim bos ver fritözü felan sakin alma ilerde cocuklarinin veya kendinin saglikli olmasini istiyorsan
    niye diyeceksin benim 3 cocuk var en assagi haftada 3 kizartiyordum cocuklar cok seviyorya aaaaa cocuklarin kilosu aldi basini gidiyor ben doktorla konustum eve geldim fritözü cöpe attim simdi istediklerinde baharat atiyorum azcik yagla firinda daha tatli oluyor hemde kalorisi az benim fritözüm tefal di kaliteliydide ama cocuklarimin sagligi her seyden önemli