FSH 13 olan ve hamiş kalan varmı kızlar

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve fakelove tarafından 26 Nisan 2008 başlatılmıştır.

26 Nisan 2008
    Konu Sahibi : fakelove
  1. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    .............

Son düzenleme: 19 Şubat 2010
  2. 27 Nisan 2008
  3. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ...........

4. 27 Nisan 2008
  5. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    benim 16.2 ....
    ve ben yıllardır hamiş kalamıyorum.....

6. 27 Nisan 2008
  7. nasss

nasss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Var arkadaşım var bizzat ben şu an 5 haftalık hamileyim buna ben bile inanamıorum hala çünkü özeldeki doktorlarım tüp bebek için bile yüksek derken 13 fsh yı ssk yenimahalle fazla takılmamam gerektiğini ve klomene başlamam gerektiğini söyledi 2. ay hap bende yan tesir yaptı 1 adet kist ve rahim duvarımı incelti ama yinede şansım vardı yumurtlarım oluşuodu o ay umudum yokken yani geçen hafta hamile olduğumu öğrendim takılma rahat ol her doktora inanma prolaktinimde 24 lerdeydi bu arada stressten kaynaklanıo bence çünkü önemli olan vajinal muaynedeki yumurtalarının durumu benim 13 fsh ya göre altan bakıldığında herşey iyiydi mümkünse ssk hastanesine git onlar ticari düşünmüyorlar bende bir sürü özele para döktüm ama ssk çözüm oldu hemde burun kıvırırken ben...

8. 27 Nisan 2008
  9. hxuxrrem 2000

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    ciddimisin tatlım... sahidende fshın çok yüksek olduğu halde hamiş kalabildin mi?
    ve klomenlemi oldu bu ....ben klomen 4 ay kullandım ... yumurtam gelişti ve ç.iğneside oldum ama döllenme olmadı ve dolayısıyla hala hamiş değilim....dr hsg istedi onuda çektirdim...sonuç temizdi...tüpler açıktı yani... prolaktinimde normal seviyedeymiş...
    ama nedense hala hamiş kalamıyorum ... bu ay klomen ve ç.iğnesi kullanmayacağım iki ay dinlenme verdi dr bakalım bu kez neler olacak.... ben seni duyunca şimdi ümitlendim doğrusu.... beni biraz daha aydınlatır mısın?

10. 27 Nisan 2008
  11. nasss

nasss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ewet hatta geçen 13 nisanda adet olmam gerekirken ben olmadım nasıl belim ağrıo kesinlikle bende bi zerre ümit yok ama 19 nisanda test iki çizgi çıktı sonra inanamadım dr gittik keseyi gördüm 4 haftalıktı işte geçen cumartesi şimdi kısmetse 2 hafta sonra kalp atışlarını duyucaz ama ben hiç ihtimal vermiyordum ben klomenle kendi kendie çatladım bu ikinci kullanışımdı ilkinde herşey yolundaydı ama son kullanmamda rahim zarımı inceltmiş kistte var ben adet olup doğum kontrol hapı kullanmayı düşünüyodum bir ay bırakıcaktı doktorum herşey Allah tan canım rabbim ol dedi oldu işte ama ben umutsuz olduğumdan aklıma hiç takmamıştım bu ay hamileliği ummadığım anda oldum inşallah sende yaşarsın benim1 yıl önce 7 falandı fsh sonra 9 sonra 12 sonra 13 sonra hamileyim ama şimdi gelde neye inan dimi :)) inşallah Allah isteyen herkese nasip eder ben bu kadar kısa sürede hamile kalmayı hayal bile edemiyordum hatta ssk oyalıo direk aşılama falan diodum kendimce ...

12. 27 Nisan 2008
  13. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ...........

14. 27 Nisan 2008
  15. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım drun sana ne dedi fsh yüksekliği hakkındaaaaaaa

16. 27 Nisan 2008
  17. hxuxrrem 2000

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    canım bana neler demedilerki... gittiğim bi dr bana yasal olmadığı halde yumurta nakli bile yapabileceğini söledi bu nakil kız kardeş falan da olur muş...
    bi dr da bebeğimin normal yolla olma olasılığının %3 olduğunu söledi...
    ve ben dibe vurmuş bi şekilde eve geldim kendimi toparlamam oldukça güç oldu aslında hala toparlamışda değilim ya neyse...
    bana klomen ve pregnaly tedaviside uygulandı yumurtalar gelişti fakat döllenme olmadı malesef... ve dr eşimin yanında daha fazla zorlamanın anlamı olmadığını sadece bedeni hırpaladığımızı ruhende yaralandığımızı söledi eşimde artık dr lafı duyunca tribe bağlıyo...yani anlıcan zor günler yaşıyorum...kafamçokkarıştı

18. 27 Nisan 2008
  19. hxuxrrem 2000

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    ne mutlu sana ..... rabbim nasib etmiş... dilerim bizde o mucizeyi yaşarız....