fsh için saraçoğlunun gönderdiği bitki çayını kullanan var mı?

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve sena82 tarafından 6 Eylül 2009 başlatılmıştır.

6 Eylül 2009
    Konu Sahibi : sena82
  1. sena82

sena82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb arkadaşlar
    benim fsh sorunum var 2009 mart ayında öğrendim fsh 12.50
    4 ay yumurta takibi yapıldı klomen ve menogon
    geçen ay aşılama yapıldı sonuç alamadık
    düzenli adet oluyorum, ilaç kullansamda kullanmasamda yumurta oluyor
    saraçoğluyla görüştüm bitki çayı gönderdi
    15 gün soğan suyu+14 gün bitki çayı+21 gün incir suyu
    bu şekilde kullanıp fayda gören varmı
    137 tl ödedim kutuya 14 bitki çayı koymuşlar şok oldum ( ben daha fazla bekliyordum )inş.faydası olur...

2. 6 Eylül 2009
  3. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım hıÇ bır bılgım yok umarım emeklerın boŞa gıtmez ama Çok pahalıya almıŞsın.soĞan suyunu 3 ay ıÇtım ama faydası olmadı fsh nasıl anlaŞılıyo normal deĞerı yanı benımde 1.1 Çıktı nasıl sence.hoŞÇakal cnm

4. 6 Eylül 2009
  5. sena82

sena82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inş faydası olu canım ya
    adetin 2.3.yada 4 günü hormon testinde
    normal değerler sanırım 4-12 arası ama 8 den üstü normal kabul edilmiyor
    adetlerin nasıl, sanırım ilaçlarla yükseltilebiliyo
    ama yüksek olunca malesef düşürülemiyo

6. 6 Eylül 2009
  7. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Adetlerım dÜzensız pko var bende 6 ydır tedavı gÖrÜyorum.bana bı ılaÇ tedavısı uygulanmadı dırekt ıĞne tedavısıne baŞladık.kullandıĞım gonalf fsh ıÇerıyo Şımdı yenı baŞladıĞım menegon ıse hem fsh hemde lh ıÇerıyo bakalım salı gÜnÜ kontrolde ne dıcek.ınŞallah bÜyÜmÜŞtÜr yumoŞlarım...

8. 7 Eylül 2009
  9. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    ben adetimin 2.günü hormon testi yaptırmıştım fsh 10.00 çıkmıştı ama doktorum çok yüksek değil doğal yolla gebe kalmanı engellemez dedi eğer 12 olsaydı o zaman tedavi görmen gerekirdi dedi.bunun tedavisi yokmu ki bitkiye yöneldin canım yalnız 14 tane bitki çayı için çok fazla ödeme yapmışsın ama inş faydasını görürsün.

10. 11 Eylül 2009
  11. womeneng

womeneng Guest

Benim de fsh 9. doktorum biran evvel bebek yapın dedi. Ben de saraçoğlu nu denemeye başladım. demek istedigim hazır paketini almadım da soğanı uyguluyorum şu anda, pazartesi bitiyor. sonra hocanın sss bolumunde yazdığı üzere testeredişli aslanpençesi kürünü uygulayacağım ama nasıl bilmiyorum.
    onu araştırırken rastladım size.
    sena82 bence odemene fazla para diye bakma, cunku hoca ciddi anlamda calışıyor, diğerleri gibi değil bence.
    emek var sonucunda.
    sabredip hepsini dene ve sonra fsh olçtür, inşallah düşmüş çıkacak değerin. gör o zaman bizdeki mutluluğu:)
    bende şu testeredişli aslanpençesi kürünün nasıl uygulandığını bir bulsam, ona devam edip ardından incir yapıcam.
    sonra da yeniden test, bakalım ne olacak?
    bu arada sana bitki çayını nasıl kullanmanı söyledi ve ne bitkisiymiş o, yazar mısın ?
    Allahtan şifa isteyelim

12. 13 Eylül 2009
  13. sena82

sena82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım geçmiş olsun
    ben 2009 mart ayından bu yana yaklaşık 4-5 kez ölçtürdüm 22-15,8 - 10,8 -en son 12,5 , hep bu civarda
    ayrıca;
    özel hastanede ölçtürdüm ilk 22 çıkmıştı şok oldum 2.ay tekrar ölçtürelim dedi doktor tamam dedik 2.ay kan verdim yarım saat veya 45 dk içinde doğumevine gittim orayada kan verdim özelde fsh 15,8 doğumevinde 10.8 çıktı,ayrıca prolaktin özelde 33 doğumevinde 10 çıktı ,son ölçülende tıp fakültesinde yapıldı.

bana gönderdiği aslan pençesi kesinlikle değil bildiğimiz civanperçemi ama içinde başka bitkilerde varsa bilemem
    yemeklerden 2 saat sonra içmemi söyledi
    bitki bitince 21 gün incir içeceğim inş.faydasını görürüz.

14. 14 Eylül 2009
  15. womeneng

womeneng Guest

cok tesekkur ederim, insallah dusurecegiz bu fsh ı ve nasip olursa sağlıklı hayırlı bebeklerimizi kucağımıza alacağız.
    ben bir defa ozelde olçtürdüm 9 çıktı, gelecek ay tekrar ölçtüreyim o zaman, senin yazdıklarından şüphelendim çünkü.
    bir de ölçtürtmedim ama benm ara kanamam oluyor, sanırım progesteronum da düşük. o adetin 21. gunu yapılıyormuş.
    gerçi stres çok etkiliyor hormon tahlili sonuçlarını diyorlar.
    biz iki aydır da korunmuyoruz eşimle, henüz hamile kalamadım.bi kaç dr ile grştüm engel değil ama zorlaştırabilir demişlerdi.
    yine de çok üzülüyorum, ya hiçbir zaman çocuk sahibi olamazsam diye?
    hocadan sipariş ettiğin çay için sitesindeki numarayı mı aradın?
    bilgi verebilir misin canım?

16. 14 Eylül 2009
  17. sena82

sena82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inş canım bizde en kısa zamanda bebeklerimize kavuşuruz.
    benimde 9 ay önce doktor hatası yüzünden düşük oldu, 7 aydır da fsh ile uğraşıyorum
    bende ya olmazsa diye çok korkuyorum,çok stres yapıyorum.
    doğru dürüst doktorda bulamadım,konyada gitmediğim doktor kalmadı , hiçbirinden memnun kalmadım
    yarın fsh ölçtüreceğim sonucu bildiririm

telefon biraz zor düşüyor ama aramak istersen yardımcı olurum
    ben ilk aradığımda telefona çıkan bayan 1 hafta sonraya telefonda randevu veriyoruz ama hoca şuan müsait dedi görüştürelim dedi görüştük ,ben görüştüğümde aşılama yapılmıştı sonucu bekliyordum,kendisine söyledim aşılama sonuçlanınca tekrar ara dedi,size ulaşmak zor oluyor dedim bana sitesindeki tel numaralarından farklı numara verdi o numaradan görüşüyorum istersen verebilirim

18. 15 Eylül 2009
  19. womeneng

womeneng Guest

Senacim cooook memnun olurum, Allah razi olsun derimkaydirigubbakcemile5
    Ben surekli numaralari ariyorum ama ya acan olmuyor ya da hep mesgul.
    hocaya bi acip halimi anlatmak istiyorum, acikcasi digerleri bana cok uckagitci geliyor.
    Allahtan hayırlısını niyaz ediyorum.:CüvCüv:
    Nasil alabilirim senden numarayi?