fsh ve lh hormonu testi yaptıran varmı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve <yumyum> tarafından 15 Kasım 2007 başlatılmıştır.

15 Kasım 2007
    Konu Sahibi : <yumyum>
  1. <yumyum>

<yumyum> Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar eminimki yaptırmışsınızdır dr size bi ilaç falan verdimi hangi ilacı kullandınız sonuçlarınız nasıl fsh 5.94 lh ise 11.08 benimkiler nasıl anlayan var mı aranızda dr sadece yüksek dedi bana ilaç falan vermedi aydınlatmadı yani sevgili drum :1no2:

2. 15 Kasım 2007
  3. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde senin değerlerine yakın canım bu demek oluyorki yumurta rezervinde azalma var o yüzden aşılamalardan sonuç alamadık ve tüp bebek aşamasına geçtik ayrıca eşimle ilgili problemlerimizde vardı bizdee etken çoktu kısacası.

4. 15 Kasım 2007
  5. <yumyum>

<yumyum> Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederim arkadaşım geçmiş olsun peki dr un sana ilaç falan verdimi bununla ilgili yani tüp bebekmi çözüm benim dr um bu ay çatlatma iğnesi yapacak kısmetse öbür ay aşılama benim eşimin sorunu yok şükür ama kısmet

6. 15 Kasım 2007
  7. ebrizm

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu konuda ilaç verilmedi biz 3 kez aşılama denedik malesef olmadı. ve daha fazla zaman kaybetmemek için tüp bebek yapılmasına karar verildi salı günü lucrin diye bir iğneye başlıyorum sonra yumurta geliştiren iğnelere gelicek sıra ( gonal f) aşamaları sana yazarım canım.Senin inşallah aşılamada çok uğraşmadan bebişine kavuşmak kısmet olur. Bizde etken çok şeker yaşım 32 eşimin daha önce geçirmiş olduğu varikosel ameliyatı var benim fsh değerim problemli her şey allahtan kısmetse bize bi bebek görücez.

8. 15 Kasım 2007
  9. ebrizm

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yum yum cum bu arada bende izmirliyim. Hemşehrimle yazışmak hoşumada gitti doğrusu

10. 16 Kasım 2007
  11. GUKUMSER

GUKUMSER Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Hormon testlerının sonucu adetın kacıncı gunu yapıldı. Dogru olan adetın 2. gunu yapılandır. Sonuc ve referans aralıkları buna gore degısır.

12. 15 Kasım 2007
  13. <yumyum>

<yumyum> Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım benim testler 3. günü yapıldı bazıları 12. günü yaptırıyomuş bende onu anlamadım hangisi doğru acaba

14. 15 Kasım 2007
  15. EU1

EU1 Guest

merhaba yumyum fsh ve lh reglinin 3. günü bakılır fsh değerin iyi 10 kadar gider ama 15 sınırdır yumurtalıklar hakkında bilgi verir lh biraz yüksek çıkmış onunda 7 olması gerekli ama ilaç kullandınsa yükseltebilir

16. 15 Kasım 2007
  17. EU1

EU1 Guest

umarım seni aydınlatabilmişimdir ama fsh,lh,yanında e2,prolaktin,bunlarda önemli

18. 15 Kasım 2007
  19. <yumyum>

<yumyum> Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ebrizm ablacım ben izmirli değilim ama balıkesirleyim fazla uzak sayılmaz :) eşimin işi nedeniyle burdayız biz daha önce focadaydık şimdi ise bayırdır dayız burdan sonra nereli oluruz:sm_confused: kısmet artık ablacım inş bu seferbebeğin olur kısmet artık napalım bizde tedaviyle bebek sahibi olacaz şükür ki çaresiz bi durumumuz yok ablacım ii dileklerin içinde saol ALLAH inş hepimizin yüzünü güldürür bütün isteyenlerin ben şimdi drdan geldim ama benim yumurtalıklar daha büyümemiş biraz moralim bozuldu senağlama16.5 mm olmuşlar daha çatlatma iğnesinin yapıla bilmesi içinde 17 ,18 ,19 ,20 olması lazım yarına kadar büyürler dedi dr bakalım yarına yapar artık iğneyi inş büyürlerde sahi sen izmirn neresindesin inş yakınızdır da görüşme imkanımız olur öpüyorm seni ablacım beni tedavinle ilgini haberdar et inş iyi sonuç alırsın da yüzün güler ablacım ALLAHa emanet ola.s.