fsh yi düşürmeyi başaranlar

Konusu 'Jinekoloji' forumundadır ve wannababy tarafından 8 Haziran 2008 başlatılmıştır.

8 Haziran 2008
    Konu Sahibi : wannababy
  1. wannababy

wannababy iki cocuklu ve mutlu:)) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    fsh 14,8 çıktı. ben düşürdüm, düşürdüğüm ay hamile kaldım diyen arkadaşlar var. nasıl düşürdünüz? neler kullandınız? gerçekten düşürmenin bir yolu var mı?:uhm:

2. 9 Haziran 2008
  3. nursist

nursist PAMUK PRENSİM... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    başka sitede okudum az önce hayıt otu diyor herkes yaa kullananlarda faydasını görmüş nereye baksam hayıt otu çıkıyor karşıma bizim hastalığımız için bukadarmı mucizevi bişeymiş bu allah allahh
    başladım içmeye bakalım hadi hayırlısı dermanın nereden geleceği belli olmaz dimi ama

4. 9 Haziran 2008
  5. xhxuxzxuxnx

xhxuxzxuxnx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu hayit otunu bende cok duydum bende denem istiyorum ya benimde fsh cok yüksek...ama kizlar bii sorcam siz fsh yüksek olmasina ragmen adet oluyormusunuz? ben olamiyorumda!

6. 9 Haziran 2008
  7. nursist

nursist PAMUK PRENSİM... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayıt otu fsh yi düşürüyormuş doğal olarakta gebeliği etkin kılıyor bence kullan çok fazla okuyorum faydalarını bende yeni başladım ama muhakkak faydası olur pkos li oldugum için glukophas kullanıyorum o adetleri düzenli getiriyor zaten

8. 9 Haziran 2008
  9. semos427

semos427 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    XHÜZÜNX Canım benim de fsh yüksek 45 hemde hayıt tohumuna başladım.adet olamıyorum doktor cyclo progynova verdi onu kullan hayıt otunuda sordum.kullan dedi yan etkisi yok.önceden primolut n kullanıyordum adet oluyordum ilaçla ama ilaçsız olamıyorum.şimdi hayıt tohumuna başladım bakalım ekimde hormon testlerini tekrarlıcaz inşallah fsh iner ve hamile kalırım bebek çok istiyoruz eşimle 10 aydır evliyiz korunmuyoruz olmadı allah inşallah bu kadar uğraşıyoruz ellerimizi boş çevirmez

10. 9 Haziran 2008
  11. xsxirinetuxgxba

xsxirinetuxgxba Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim LH ve FSH hormonlarım yüksekti dr bana spor yapmamı ve kilo vermemi söyledi bende 2 ay hergün 1 saat yürüdüm ve LH-FSH hormonum düstü ve allaha sükürki 1 yıldır adetlerim düzenli ama hamile kalamadım.

12. 9 Haziran 2008
  13. wannababy

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende her yerde hayıt otunu okuyorum. denemenin bir zararı olmaz diye düşünüyorum. ne kadar oldu başlayalı. sonuçlarından haberdar edersin di mi?a.s.

14. 9 Haziran 2008
  15. wannababy

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

senin fsh tam olarak kaç canım. benim ne zamandır yüksek blmiyorum, çünkü bu ay ilk defa yaptırdım bu hormon testlerini. ama bir kaç aydır adetlerim düzensizlik göstermeye başlamıştı. adet oluyodum ama gözle görülür azalma vardı.

16. 9 Haziran 2008
  17. wannababy

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    doktorum banada adet düzenlemek için cyclo progynova verdi. ben bu arada hayıt tohumuna da başlamak istiyorum ama ilaç kullanırken belki bir zararı olur diye cesaret edemedim. sen ilacı kullanırken mi içiyorsun hayıt tohumunu?

18. 9 Haziran 2008
  19. wannababy

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu fsh bir kere çıktımı bir daha inmez diyorlar ama bak iniyor demek ki. bunlar insana umut veriyor. bebişinde seni daha fazla bekletmez inşallah. a.s.

bu arada kilon kaçtı canım?