fsh yüksek estradiol düşük yorumlar mısınız?

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve banu13 tarafından 9 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : banu13
  1. banu13

banu13 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    iyi günler doktor bey.11mayısta kürtaj oldum.bu 4.hamileliğimdi.öncesinde 3 tane kendinden düşüğüm var.araştırdık ve ben de kan pıhtılaşması eşimde de 11 ve 22. kromozomlarda dengeli translokasyon çıktı ve tüp bebek dendi.bu yüzden sizin merkezinizi düşünüyorum.ancak bu ay hormon tahlili yaptırdım ve sonuçlar

fsh:9.27
    lh:6.7
    prolaktin:53.9
    estradiol:10 dan az
    çıktı.yaşım 27.acaba bu dengesizlik kürtajdan olmuş olabilir mi?doktor bi tedavi vermedi.diğer ay tekrarlayalım tahlili ona göre bakarız dedi.
    şimdi sorum hormon değerlerim nasıl ve bu şartlarda tüp bebek şansımız nedir?sanırım bize pgt yapılacakmış.yorumlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler.kolaylıklar diliyorum..

2. 13 Temmuz 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    hormon profiliniz iyi görünüyor.Sizin tüp bebek ve pgt yaptırmanız gerekir.Dengeli translokasyonlarda gebelik şansları daha yüksektir

4. 21 Ağustos 2010
  5. Lova

Lova yâ Allah yâ Muhammed kuzularim size emanet. Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba doktor bey.Ben de mart ayında kimyasal gebelik yaşadım.Ondan sonra ne yaptıysam olmuyo.5 ay oldu.bu ay klomen+ovitrelle kullandım yine bi şey yok.her türlü test yapıldı ne bende bi problem var ne de eşimde.Sizce ne yapmalıyım?Şimdiden teşekkürler...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.