FULİRİM işe yaradı!

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve karahindiba tarafından 27 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Eylül 2010
    Konu Sahibi : karahindiba
  1. karahindiba

karahindiba Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, merak edenler için bu topiği açtım ve yağ hazırlamaya üşennler içinsositososito ben geçen sene bu Fulirim i almıştım göğüs büyütmek için o zamanlar 75 kullanıyordum kilom da 49 falan dı..bu arad Fulirim 99 tl benim arkadaşım pazarlamasını yaptığı için bana ücretsiz vermişti...Neyse ben başladım kullanmaya gece yatarken sürüyordum yalnız kokusu benim çok hoşuma gitsede ev arkadaşım nefret etmişti....gel zaman git zaman çok da düzenli kullandığımı söyleyemem ama bi 8 9 ay sonra biraz kilo almamında etkisi oldu galiba şu an 85 kullanıyorum ve başta annem olmak üzere çok şaşırıyorlar bu işe...o küçük göğüsler gitti yerine bomba göğüsler geldi resmen hatta sorun bile olmaya başladı mesela erkek arkadaşım sürekli dekoltemle uğraşıyor çok dikkat çekiyor kapalı giyin deyip duruyor..Bu arada Fulurim in içeriğinde ÇÖREK OTU var yağ azaldıkça biraz takviye yapabilirisniz hiçbirşey olmaz zaten fulirim de bi ton değişik yağ karışımından oluşuyor yazıyo hepsi üzüm çekirdeği yağı da car mesela jojoba birsürü var..Durumu iyi olanlar alsın kullansın ama dedim ya tek başına çörekotu da bence iyi gelir.zemuszemus

2. 27 Eylül 2010
  3. kediciq

kediciq Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    senin adına sevndim cnm bnde 75 kullanıorum ama dolmuo içi tek hylm ddesteksiz 75 i doldurması bnddde themra bitkisel göğüs bytü krem kullanıorum biraz dolgunlşma ve şekli daha belli oldu inş byüyecek

4. 27 Eylül 2010
  5. karahindiba

karahindiba Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    büyür hiç merak etme kedicik önce inan tabi büyüyeceğine...buna takviye olarak çörek otu yağı da kullansana hiçbir zararı olmaz bir de zayıfsan 1 2 kilo almak da iyi olur.bayanssulusmile

6. 27 Eylül 2010
  7. kediciq

kediciq Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    kilom yerinde canım çörek otu değilde bnde nar çekirdeği yağıyla çilek yağı karışımı var onla ypsam olurmu

8. 28 Eylül 2010
  9. nick_im

nick_im Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    hee iyiymiş yav...ben masajı bebe yağıyla yapıyodum çörekotuyla yapayım barii...tüylenme yapıyo vs dediler de korktum yapmadım ben:/ yaşın kaç bu arada?

Son düzenleme: 28 Eylül 2010
  10. 28 Eylül 2010
  11. kediciq

kediciq Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    bana sorduysan 19 canım

12. 28 Eylül 2010
  13. karahindiba

karahindiba Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki beeb yağı yerine çörek kullan canım ya

14. 28 Eylül 2010
  15. BenAybegum

BenAybegum Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    nasıl kullandın peki canım,günde bi kere mi 2kere mi,kaç dakika.bu arada 8 9 ayda az sayılmaz hani.en az 800 tlbilmiyorumkismile

16. 29 Eylül 2010
  17. nick_im

nick_im Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bugün çörekotuyla yaptım masajı..hadi bakalım...ama tüylenme vs yapıyo dediler korkuyorum bi yandaneyvahedigeldismile çok kişi sonuç aldı bu yağdan yapmasın ya nolurbilmiyorumkismile yaş geçmeden halletmek lazım..bi de sen 8-9 ay boyunca hep mi yaptın yani bi yıl demek bu?? zaten bu tarz yağlar bi yılda bi beden büyütüyomuş diye biliyoum...

18. 29 Eylül 2010
  19. karahindiba

karahindiba Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haydı hayırlı olsun canım...ben bir yıl boyunca hiç düzenli yapmadım hatta 2 3 ayda bir kullandım sadece ürün bende 1 yıldır var ben de ara ara kullandım demek istedim
    .Regl günlerinde daha çok işe yarıyormuş bu arada aklında olsun öyle yazıyor üründe de. emin ol kısa sürede sonuç alıcaksın tüylenme de yapmaz gerçek dğeil o...içini rahat tut.zemuszemuszemuszemus

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.