fullya'nın başarı öyküsü

Konusu 'Diyet Başarı Öyküleri' forumundadır ve fullya tarafından 15 Haziran 2007 başlatılmıştır.

15 Haziran 2007
    Konu Sahibi : fullya
  1. fullya

fullya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yazdım mı hatırlamıyorum bu başlığa. ben de başaranlardanım.5 kg fazlalık tamamen benim lüksümdür. 160 boyundayım ve kilom bi ara 60a kada çıktı hiç bi pantolonuma giremez oldumolanlarsa dapdardı otururken göbeğim acıyodu resmensıktıkları için. mart ayından beribende düzenli beslenmeye başladım. 3+3 beslenip kola ekmek yağlı ve kızartmalardan soyutladım kendimi. tatlı ile aram olmadığı için daha kolay oldu bu süreç. yeme düzenimi değiştirdim ve bunu standartım halime getirdim. 1 ay spora gittim ama 2 ay pek bi gelişme olmamıştı bunalıma giricektim neredeyse. son 1 ayda vermeye başladım kilolarımı giymeye utandığım dar bir kumaş pantolonum şimdi inanılmaz derecede bol geliyor. yemek yemeyi çok seven biri olduğumdan arkadaşlarım "bu kadarını beklemiyoduk cidden tebrik ederiz" diyorlar ofisten arkadaşlarıma diyet koçluğu yapıyorum :) şimdiki halimden memnun sayılırım hatta verme diyorlar kemiklerim çıkmışmış ama 3 kg daha vermem lazım en az

2. 21 Ocak 2015
  3. zeytinyaglipirasa

zeytinyaglipirasa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    175
    Ödül Puanları:
    118
    tebrikleerrrrr...

4. 21 Ocak 2015
  5. Kardelen_13

Kardelen_13 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    111
    Ödül Puanları:
    43
    Ne kadar güzel. Tebrikler. Bende bigün yazmayı istiyorum. Ne kadar sürede verdiniz kilolarınızı