funer Burun Estetiği Ameliyatı

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve funer tarafından 28 Ekim 2010 başlatılmıştır.

28 Ekim 2010
    Konu Sahibi : funer
  1. funer

funer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Slm arkadaşlar....bir türlü fırsat bulup da resimlerimi yükleyememiştim....merak edenler için birkaç foto ekledim....hala burnum önden orantısız biçimde şiş...burnumun sağ tarafında soldan daha çok şişlik var....ben kemerli burnum aklımı fazla meşgul etmeye başladı..ve bundan rahatsızım diye ameliyat oldum...ama burnum eskisinden çok daha fazla aklımda şimdi kaydirigubbakcemile3...her gün bu gün ne kadar değişmiş acaba diye günde enaz beş kez ayna karşısında buluyorum kendimi:)))) bir an önce normalleşmeyi diliyorum:)))) mesaj sayım yeterli olmadığı için yorum yapan arkadaşlara buradan yanıt vermeye çalışıcam....soruları olanlara da elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım....ameliyat sonrası hiç de kolay bir süreç değil gerçekten....Allah hepimize kolaylaştırsın inşallah:))))) sevgiyle opuyorumnanaktan

2. 28 Ekim 2010
  3. posetcay

posetcay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    resimi göremedim cnm eger özel albüm yaptıysan beni eklermisin:)

4. 28 Ekim 2010
  5. BENRUYARUYA

BENRUYARUYA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Ben de arkadaşlık isteği gönderdim canım kabul edersen resimlerine bakmak istiyorum, bu arada burnun ne kadarlık oldu? :)

6. 28 Ekim 2010
  7. funer

funer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    listeme ekledim sizi arkadaşlar....

8. 28 Ekim 2010
  9. BENRUYARUYA

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Çok geçmiş olsun canım, çok güzel olmuş, özellikle yandan çok değişmiş burnun, öndende güzel ama şiş olduğu belli, benimde sol tarafım sağdan daha şiş, şişlikler orantısız durunca hafif yamuk gibi görünüyor gözüne insanın ama önemli olan orta hattın düz inmesi, doktorum öyle demişti orta hat düz iniyorsa problem olmaz, şişlikler zamanla orantılanır. Valla ben de aynı senin durumundayım dakika başı aynanın karşısında alıyorum soluğu değişme var mı? şişliğim biraz daha inmiş mi diye, insan paranoyaklaşıyor sanırım :)))

10. 28 Ekim 2010
  11. funer

funer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    paranoyaklık konusunda haklısın canım:))) bu orantısızlık devam ederse diye çok korkuyorum... ben ameliyat olalı 50 gün oldu....ilk zamanlara göre çok daha iyi tabi...kendine biraz zaman ver ve masajlarına devam et dedi doktorum...ama rahat da olamıyorum işte....hatta son bir kaç gündür aynaya bakmamya çalışıyorum özellikle....belirgin bir fark göremeyince çok üzülüp...umutsuzluğa kapılıyorum çünkü...bekliyorum bakalım boshayallersmile

12. 28 Ekim 2010
  13. BENRUYARUYA

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Canım ben de aynı durumdayım valla, aslında belki paranoyaklık yapmazdım ama burada bazı arkadaşların burnuna bakıyorum 15.günde doğru dürüst şişlik kalmamış yanlış olduğunu bile bile kıyaslıyorum, doktorum demişti zaten yapılan işlemler farklıysa şişlikler morluklar ona göre değişir, senden 1,5-2 cm kadar kemik kırdık şişmesi normal demişti, benden bir hafta önce benim doktoruma ameliyat olan bir bayan görmüştüm kız ateli çıkartılınca elini kolunu sallaya sallaya gitti demezsin ki yeni ameliyat olmuş dokuzuncu günü, benim atel çıktığında ise zombi gibiydim o kızın ilk ateli alındığında bile benim şimdiki halimden daha az şişliği vardı, tüm bunları düşününce insan ister istemez paranoyaklık yapıyor, geçmiyecek mi, ne zaman geçecek, nasıl olacak, bir sorun olacak mı??? sorular uzayıp gidiyor.laelaelaelaelae

14. 28 Ekim 2010
  15. ACELYAM

ACELYAM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    canim benim hosgeldin aramiza:)) cok gecmis olsun..sana yeni burnusunla nice mutlu gunler diliyorum tadini cikar vede sislik konusunda morelini bozma..ilk baslarda genelde herkesde orantisizlik olar..cunkikolay deil bir ic calisma var burnunda..burun saten en son 6 ay ile bir yil icerisinde sekline gelebiliyor..o donem gelinceye dek kimi yer inicek kimi yer ise sisip tekrardan geri inicekdir..sabirli ol herseyden once.. ALLAH sana hayirli bi ameliyat nasip etmis vede kurtulmussun tadini cikar mucukss arkadasim:)

16. 28 Ekim 2010
  17. funer

funer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    seninle aynı yollardan geçiyoruz demekki canım:)) diğerleri ile kendini ister istemez kıyaslıyorsun... benim de ilk atelimin çıktığı gün suratım rengarenkti resmen:))) çenemin altına kadar inmişti morluklarım...ve tam olarak geçemeden işe dönmek zorundaydım.....ama buna pek de aldırmadım...morlukların geçeceğinden emindim...şişlikler de olacaktı tabi...buna da hazırdım...ama bu kadar orantısız şişeceğimi düşünmemiştim hiç...işte buna pek hazır diilmişim.... hatta ilk günler burun deliklerimin büyüklükleri de çok farklıydı...Allah'ım kabus gibiydi....niye bu işe kalkıştım bilmemki diye söylenip duruyodum...şimdi büyüklükleri daha bi eşit şükürler olsun...ama şekilleri farklı hala....sabretmemiz gerekiyo tatlım...mecbur bekliycez...sonunda içimize siner inşallah....

18. 28 Ekim 2010
  19. funer

funer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hoşbulduk canım:))) epeydir buralardayım aslında...çok yararlandım ben bu forumdan...o yüzden ben de bu süreci paylaşmaya borçlu hissettim kendimi....desteğin için çok teşekkür ederim....ben de tadını çıkarmak istiyorum gerçekten...o günleri görürüz inşallah:)))