funnababy uyku seti-- e.bebek sitesi

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve gokceb tarafından 27 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : gokceb
  1. gokceb

gokceb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar funna baby uyku seti kullanan var mı? çok hoşuma gitti görünümü ama bilemedim nası olur....
    bir de en ucuz fiyat e-bebek diye bir sitede ordan hiç alışveriş edeniniz var mı

2. 28 Ağustos 2010
  3. femalexx

femalexx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    123
    benim ikiz kızlarım var tüm oda tekstillerini funnababy den aldım ama e-bebekten değil. e-bebek piyasanın biraz üstünde satıyor.uyku seti çok güzel dokusu çok iyi kaliteli...ben ayrıca farklı renkte nevresim takımlarıda aldım.. lambaları, abajurları, perdeleride takım ve harika bir odaları oldu...herkes çok beğeniyor..kesinlikle tavsiye ederim..

4. 29 Ağustos 2010
  5. gokceb

gokceb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben de devamı oldugu için tercih edicem ama oldukça pahalı, yani 700 liraya falan gelecek sanırım halı uyku seti abajur lamba perde... ama yine de alıcam parca parca. sen nereden almıstın??

6. 29 Ağustos 2010
  7. femalexx

femalexx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    123
    ben İstanbulda Kadir Has alılveriş merkezinden aldım canım...lambaları orda yoktu onları e-bebekten aldım....sadece halısı gereksiz pahalı geldi.kendim daha uygun ve daha güzelini buldum aldım..gerçekten biraz pahalı bide ben 2 tane aldım hep...ama odaları tam istediğim gibi oldu...seninde gönlünce olur inşallah...bu arada ben yatak odamada 2 tane küçük sallanan beşik takımıda aldım. tekstillerini yıkadım kaç kere hiç birşey olmadı...yani güvenle alabilirsin...

8. 30 Ağustos 2010
  9. gokceb

gokceb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bugün uyku setini ve cibinliğini aldım, maya setinden, gercekten cok cici:)))

10. 31 Ağustos 2010
  11. esraaydin

esraaydin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben ebebekten düzenli alışveriş yapıyorum net üzerinden 1 gün sonra ulaştırıyorlar ayrıca güvenilir tavsiye ederim net üzerinden alacaksanız.. funnababy nin pike takımını aldım oğluma evet çok kaliteli ama pikesi bildiğimiz petek pike yani ban resminden daha farklı düşünmüştüm elime ulaşınca çok düz geldi ve 60 liraya almıştım 4 ay önce ama memnununm tabi çok kaliteli 4 çocuk götürür tüylenme sarkma solma olmaz.. sadece biraz daha araştırsaydım dedim..gezebilme şansın varsa görerek almanı tavsiye ederim.

12. 31 Ağustos 2010
  13. gokceb

gokceb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    internetten almadım sonra fikrim değşti, gidip bir dükkandna aldım, gerci sanki biraz daha pahalıya geldi ama öbür türlü de içim rahat etmeyecekti:) insallah güzel günlerde kullanır bebişlerimiz

14. 31 Ağustos 2010
  15. EgeliFatosh

EgeliFatosh oğluma kardeş geliyor.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bizimde odamızıdaki herşey in my car modeli funnababy, yıkıyorum çekme solma vs olmuyor iyiki almışım evet pahalı ama yıllarca kullanacağız, başka markalarda da abajur halı perde vs yok o nedenle tercih etmiştim....e bebekten güvenle alışveriş yapılabilir ben bu setleri değil ama başka bi sürü şey aldım ...problem olmadı

16. 1 Eylül 2010
  17. 20MAYIS

20MAYIS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben de perde ve avizesini aldm.memnunum

18. 1 Eylül 2010
  19. ethimos

ethimos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de kızım için funnababy farm modelinden uyku seti, pike takımı, abajur, havlu, alt değiştirme seti vs aldım. halısını da alıcam. eğer izmirde iseniz hello babyde en ucuz fiyatı bulabilirsiniz. kemeraltında barış bebe'den almıştım ben.