Fusfusum düştü

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve SEHER YILDIZI tarafından 2 Eylül 2008 başlatılmıştır.

2 Eylül 2008
    Konu Sahibi : SEHER YILDIZI
  1. SEHER YILDIZI

SEHER YILDIZI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    878
    Ödül Puanları:
    238
    Kizlar günaydin. Bu gece sabaha kadar oğluşumla uğraştim rüyamda. ölüyodu daha doğrusu hastaydi sanirim ilaç verdiler ölsün diye onun saniye saniye olüşünü izledim resmen tarifi olmayan bi aci bi çaresizlikti. Sabahta eve kuş girmiş onla uğraştik çikmam diyo başka bişiy demiyor. Neyse oluşum uyandi o sira bir saat gülmekten hali kalmadi çok neşeliydi işe geleceğim için hazirladim oluşumu anneme birakacaktim o arada koltuğun köşesine koydum ki bişiy alacaktim arkami dönmeden küt yerde düştü. Yavrum nasil ağladi kizlar. Bütün neşesi kaçti . şimdi işteyim aklim hep onda of kizlar halinin üstüne düştü bişiy olmaz demi

2. 2 Eylül 2008
  3. ELXIXFNAZ

ELXIXFNAZ Meleklerim Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    üzülme canım olacak bunlar. bizim 3 düşme vukuatımız var bide gözümden sakınırken artık olacak diyorum bi keresinde hamaktan düştü çok şükür bir şey olmadı yürümeye başlayınca ne yapacağız bilmiyorum oraya buraya çarpacaklar ben şimdiden onu düşünüyorum allah korusun yavrularımızı

4. 2 Eylül 2008
  5. SEHER YILDIZI

Beğenildi:
    878
    Ödül Puanları:
    238
    canim çok tşekkür ederim moral verdiği için. Canim rüyamda ole çaresizdim ki hala tüylerim diken diken oluyor. Onlar çoktam bütün ünyamiz olmuşlarda haberimiz yok

6. 2 Eylül 2008
  7. saturnn

saturnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    benim oğlum da düştü koltuktan.Allahtan bişey olmadı. ondan çok ben ağladım valla.ben de rüyamda hep kucağımdan düşürdüğümü görürdüm.nerdeyse hergün.ama olacak herhalde bunlar.kime sorsam mutlaka bi düşme vukuatı oluyo.bebeği olup da hiç düşmedi diyen duymadım ben:1rolleyes: Allah yavrularımızı korusun..

8. 2 Eylül 2008
  9. rida

rida بسم الله Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun canım..inşallah bişeyi yoktur..benim oğlum da 3,5 aylık ben de korkuyorum üzerine titriyorum..dikkat etmek gerekiyor ama illaki birgün olacak (inş. olmaz da) Allah korur onları, onlar için görevli melekler vardır..sen merak etme..

10. 2 Eylül 2008
  11. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    korkma cnm benım oglan yatagımın ustunden betona dustu gum dıye allahtan bısey olamdı allah korudu

12. 2 Eylül 2008
  13. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ah cnm bnm 4kere yataktan kapaklandı baran bırsey olmadı.ama sen yınede annese sor kusması varmı dıye. yoksa sorun da yoktur. bununla gecmıs olsun

14. 2 Eylül 2008
  15. SEHER YILDIZI

Beğenildi:
    878
    Ödül Puanları:
    238
    Teşekkür ederim kizlar yok allaha şükür kusmasi filan erşey normal gözüküyor. Allahim esirgesin onlari

16. 2 Eylül 2008
  17. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım bu arada fusfus ne adaşmıyız bebişle dedim ama seninki erkekmiş

18. 2 Eylül 2008
  19. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    çok gecmış olsun canım uzulme gördugun ruya bebegının ömrunun uzun olacagına dalalet