Futbolcuların Kullandığı Sprey (uyu$turucu)

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve sbalm tarafından 20 Nisan 2011 başlatılmıştır.

20 Nisan 2011
    Konu Sahibi : sbalm
  1. sbalm

sbalm ~ oFF'[L]i[A][N]e ~ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm kızlar :87: ben nette dola$ırken buldum '' Sportymed '' futbolcuların kullandığı (ilk yardım) spreyiymi$. acaba diyorum ağda yaparken alsak denesek yararı olurmu. Kullanan varmı yada zarar verirmi ki acaba :96:
    cvplerınızı bekliyorum iyi yada kötü en azndan fikir edinmi$ olrz .... :KK70:

2. 20 Nisan 2011
  3. izmir_35

izmir_35 ♥...taboo...♥ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    soğutucu spreylerden kullanması biraz riskli çünkü kullanırken ovalamak ve su dökmek gerekiyor
    . aksi halde sıkılan bölge su topluyor .benim arkadaşım halı saha maçında sakatlanınca sıkmışlardı. ama ne ovalama ne su dökme .hiç birini yapmamıştık .ayayğı su toplayınca doktora gitmiş anlamış yanlış kullandığımızı. tabi kullanmayı bilince ağdada etkili olurmu bilmem ama bence olmaz

4. 20 Nisan 2011
  5. sbalm

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yakın mesafeden sıkılmadığı taktirde yan etkisinin olmadığını söylüyolar. tabi doktorada sormak gerek ... eğer bölgeyi uyu$turma olayı varsa ,bence ağdada da pekala kullanılabilr die dü$ünüyorum ama ara$tırmak lazım tabi :97:

6. 22 Nisan 2011
  7. ask1

ask1 Prenses annesi:))) Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    48
    ben kullandım bu spreyi malesef hiç bi işe yaramıyo ben genital bölgem için kullandım sonuç negatif uyuşmuyorr:KK43:

8. 22 Nisan 2011
  9. KRaikkonen

KRaikkonen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben de kullandım,bir işe yaramıyor boşuna para verme derim ben.

10. 23 Nisan 2011
  11. sbalm

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :96: ooff ya ama sporcular sakatlandığında hemen geçiriyo :KK14: çözüm bulmaya çalı$ıyorum ama yok anacığım tüm yollar çıkmazda. Emla krem dediler aldım bende etki etmedi ,2 saatt bekletmi$tim hemde ... lazer epilasyona ba$ladım genitale oda acıtıyo. ozaman mecbur sıkcaz di$imizi ... :96:

12. 23 Nisan 2011
  13. sbalm

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canımm sağolun ilgilendiğinz için :KK70: sen kaça alıyodun ?

14. 23 Nisan 2011
  15. gecekirpik

gecekirpik Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Kızlar genital bölgeye ağda yapma sorunu yaşardım eskiden..Ama o sorunu aştım çok şükür..Artık ağda hep elimde:)) Yıllarca jilet kullanırdım ..Üniversitede iken yurtta oda arkadaşım 20 tl falandı emla krem almıstı..(4 sene once )..5 saat beklettı kremı yıne de agdayla alamadı..
    O arkadasımı aldım kuafore gıttık...bir kez aldırdıktan sonra asla daha acımadı..
    Ama kuafore gıtmem dersenız benden sıze tavsıye; uzunsa agda cok acıtır..jiletle kesın ve hafıf cıkmaya basladıgında agdayla almaya baslayın..jıletle kesılmıs oldugu ıcın hepsı bırden gelmez.. ama bırkac gun sonrasında cart cart dıee agda heposını acısız cekıo ...sonraa ohh misss:))

16. 23 Nisan 2011
  17. sbalm

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :KK70: cnm benm h.g bende emlayı denedim ama olmadı. ağdayı kuaförde yaptırmak bencede en iyisi çünkü biz kırıyoruz ister istemez çabuk uzuyo veya azalma olmuyo .... lazere ba$ladım bakalım 2 hafta oldu ,ilk seansda baya dökülme var ... in$allah tekrarlamaz :))

18. 23 Nisan 2011
  19. gecekirpik

gecekirpik Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    woww lazer mı :)) ben de ıste ona cesaret edemıyorum nedense:) amaa ıste bıraz ıgrenc bi detaya gıreyım..agdadan sonra o sevmedıgım ordakı kara goruntu de pudrayla beraber yok oldu zamanla :) bu yanı iyi gelıyor bana da..