fx15 zayıflama haplarından kullanan ve memnun yada olmayan varmı yaaa.. ...arkadaslar

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve 9Mayis tarafından 17 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : 9Mayis
  1. 9Mayis

9Mayis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar bende iki dogumdan sonra zayıflamak istiyorum ama bi türlü kilolarımdan kurtulamıyorum ..artık bu bende psikolojik bişi oldu..aranızda kullananlar varsa eger yorumlarınızı bekliyorum ..teşekkür ederim şimdidedn...

2. 17 Temmuz 2008
  3. 9Mayis

9Mayis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hiç kullanaanınız yokmu yaa arkadaslar yardım edin ...yazın lütfen..

4. 17 Temmuz 2008
  5. xoxzlemkzl

xoxzlemkzl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb ben kullandım fx i hala da kullanıyorum 2 aya yakın bi sürede 74 ten 62 kiloya düştüm hiçbir yan etkisi de yoktu ayrıca erkek arkadaşımda bu ilaçla 15 kilo verdi tavsiye ederim

6. 17 Temmuz 2008
  7. 9Mayis

9Mayis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaa nihayet yazan oldu teşekkür ederim arkadasım...peki kalıcımı yani verip veripte sonra aldınmı yoksa hapısürekli kullanmak zorundamıyız...

8. 17 Temmuz 2008
  9. HASRETYAXGXMURU

HASRETYAXGXMURU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sen bu konuyu diyet bölümüne aç orda daha detaylı cevap alabirisin belka.s.i

10. 26 Aralık 2008
  11. ayla82

ayla82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    cnm sıkma kendini dediğimi yaparsan bi güzel zayıflıcaksın okdelikafadulden biberiye ve yeşil çay al aktardan poşet olmasın açık bitki halinde al yani...bunları birer tutam kaynamış suya atıp demle günde en fazla 3 fincan iç...istediğin kiloya gelince 1 fincana düşür yada içme sen bilirsin...etrafımda ablam dahil buna kilo veremeyen herkese uygulatıyorum hepsi bana duacı şimdi....umarım sende vericeksen önce moralini yüksek tuthihoyyyt zayıflama hapı satan bi firmada 2 yıl çalışmış olan ben asla paranı sokağa atma derim emin ol faydasız sadece para tuzağı hadi kolay gelsinsüprizzzzz:eek:kaydirigubbakcemile5

12. 26 Aralık 2008
  13. mavi deniz

mavi deniz son 4 gün Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    yanlış yere açmışsınız konuyu diyet bölümünde zaten fx15 adlı bir topik mevcut oradan daha geniş bilgi alırsınız..

14. 21 Ocak 2009
  15. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    konunuz diyet bölümüne taşınmıştır

16. 22 Ocak 2009
  17. rosay

rosay Guest

ben kulladım 1.5 ayda 10 kilo verdim amacım tavsiye edildiği gibi 60 güne tamamlamaktı ama yan etki yapmaya basladığı için bırakmak zorunda kaldım son kutumun yarısını çöpe attım baş dönmesi mide bulantısı sersemlik yaptı bıraktıktan sonra geri aldım maalesef kiloları çünkü asırı derece iştahım açıldı normalde yemediğim şeyleri yemeye basladım sanırım yine onun etkisi

18. 23 Ocak 2009
  19. ceygam

ceygam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben fx 15 kullananlardanım hiçbir yan etkisi yok sadece ağız kuruluğu ama bu sayedede bob bol su içiyorsun buda iyi bişey tabi bende 1 ayda 6 kilo verdim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.